Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η δυνατότητα να ρίχουμε το φταίξιμο στους άλλους, λέγεται ομαδική δουλειά.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

εκανα λαθος και το εχω μετανιωσει

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #103146 από vanoula etc στις 15 Ιουνίου 2012, 7:28μμ

vanoula etc

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/6/2012
μηνύματα: 98 αποδεκτές 0
κοιτάξτε....τα ειχα με ενα παιδι...καποια στιγμη με χωρισε...αλλα εξακολουθουσε να με θελει...μετα απο καμια βδομαδα του ειπα πως θελω να τα ξαναβρουμε τοτε μου ειπε πως θα το σκεφτει κτλ.την επομενη μερα ασυναισθητα τα εφτιαξα με εναν απτους φιλους του...μετα απο κανενα διμηνο(αυτο τον μηνα δηλαδη) καταλαβα το λαθος μου και ειχα βαλει μια φιλη μου να του πει πως εχω φαει κολλημα μαζι του κτλ...οταν του το ειπε αυτος αποκριθηκε<<ε και;>>...δεν ασχοληθηκα μαζι του...καποια στιγμη η φιλη μου αφου περνουα μια φαση με την οικογενεια μου και κινδυνευα να φυγω απτο σχολειο του πως ειναι ο μονος ανθρωπος που θα μπορεσει να με καθησυχασει και τοτε αυτος δεν αντεδρασε...αποτι φαινεται δεν με θελει αλλα πραγματικα εχω φαει τεεραστιο κολλημα..δεν ξερω τι να κανω...καμια γνωμη-συμβουλη;;

Εγω παω 2α γυμνασιου και αυτος 3η...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103153 από kalakalatom@@to στις 15 Ιουνίου 2012, 8:34μμ

kalakalatom@@to

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
ξεκόλλα , κανεις πιστευω στην θεση του θα γυρνουσε πισω, δεν ειναι δυνατον να τα φτιαχνεις με τον φιλο του μετα απο μια μερα που σου λεει θα το σκεφτω και μετα να του ξαναπεις σε θελω ..... εγω λεω να ξεκολλήσεις
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #103172 από eveli στις 15 Ιουνίου 2012, 11:58μμ

eveli

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2012
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

πιστευω πως ισως να επρεπε να πας εσυ να του μιλησεις κ οχι να στελνεις την φιλη σ..με αυτον τον τροπο ησουν να εβλεπε την εκφραση σ τα ματια σ τον τροπο που του μιλας κ να καταλαβαινε αν εννοεις αυτα που λες κ ετσι μπορει να τον ενδιεφερες ξανα μετα που θα ακουγε ολα αυτα τα λογια...δν ξερω μια γνωμη ειπαα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103215 από vanoula etc στις 16 Ιουνίου 2012, 4:17μμ

vanoula etc

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/6/2012
μηνύματα: 98 αποδεκτές 0
kalakalatom@@to το ξερω πως εχω κανει χαζομαρα μεγαλη αλλα πραγματικα την εχω μετανιωση!! :/

eveli ισως να χεις και δικιο...δεν το ειχα σκεφτει...;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103457 από vanoula etc στις 19 Ιουνίου 2012, 2:43μμ

vanoula etc

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/6/2012
μηνύματα: 98 αποδεκτές 0
Παιδια...τελικα...ο φιλος του εμαθε πως μου αρεσει και πηγε χωρις να με ρωτησει να του μιλησει....και αυτος του απαντησε θα το σκεφτω...μακαρι ναχουμε καλα αποτελεσματα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login