Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ο Νώε που έβαλε και τους τερμίτες στην κιβωτό.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

πως να χασω βαρος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #105600 από Dynamite στις 19 Ιουλίου 2012, 9:48μμ

Dynamite

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
ειμαι πεντε κιλα παραπανω απτο κανονικο μου βαρος και για να τα χασω γραφτηκα γυμναστηριο και κανω μια διαιτα που μου ειπε ενας γνωστος μου..η διαιτα ειναι να τρως 5 γευματα την ημερα (καθε τρεις ωρες απτο πρωι που ξυπνας).Δυστηχος ομως δε βλεπω μεγαλη διαφορα..βεβαια να υπογραμισω οτι δεν εχω παει ακομα στο γυμναστηριο απλως γραφτηκα σημερα.Ξερει κανεις πως μπορω να τα χασω?πειτε μου δικες περιπτοσεις η απο γνωστους σας..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105611 από γεωσκώληξ στις 20 Ιουλίου 2012, 12:11πμ

γεωσκώληξ

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2012
μηνύματα: 235 αποδεκτές 0
1.Πόσο καιρό κάνεις την δίαιτα;Τρως τα πάντα ή έχεις "περιορισμούς";

2.Διευκρίνισε στον γυμναστή σου ότι πας για γράμμωση και όχι για όγκο ώστε να σου δώσει το κατάλληλο πρόγραμμα (πιθανόν θα στο δώσει μετά από 1-2 βδομάδες)

3.Μην ανησυχείς με το γυμναστήριο θα δεις μεγάλη διαφορά.(μετά από λίγο καιρό εννοείται,μην βιάζεσαι)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105617 από Scandal στις 20 Ιουλίου 2012, 1:24πμ

Scandal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 146 αποδεκτές 0
Εγω φιλε ειχα παρει 7 κιλα και τα εχασα χαλαρα ....πρωτα απο ολα να συνεχισεις το γυμναστηριο κανει καλο ...αλλα το σημαντικοτερο ειναι ενα ------>ΜΗΝ ΤΡΩΣ ΨΩΜΙ......σ λεω μην τρως ψωμι και θα δεις διαφορα....επισης να τρρως μονο οταν πεινας, οχι 5 γευματα συγκεκριμενα....ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΠΕΙΝΑΣ......α και επισης μην τρως πολυ το βραδυ ,δηλαδη κατσε φαε ξερω γω τα παντα ολα το απογευμα παρα το βραδυ γιατι αυτα δεν καιγονται με τιποτα..κανε αυτα που σ λεω και θα δεις πραγματικα 100% αποτελεσματα,δοκιμασμενα......καλη τυχη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105621 από Dynamite στις 20 Ιουλίου 2012, 1:43πμ

Dynamite

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
τη διαιτα την κανω μια βδομαδα και εχω χασει 500 γρ ..θα δοκιμασω να μην τρωω ψωνια για να δω πως θα παει και με το γυμναστηριο ελπιζω κατι θα καταφερω...ευχαριστω που απαντησατε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105640 από Scandal στις 20 Ιουλίου 2012, 10:34πμ

Scandal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 146 αποδεκτές 0
Παρακαλω φιλε μου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105644 από pinokio16 στις 20 Ιουλίου 2012, 10:58πμ

pinokio16

μέλος από: 9/7/2012
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Λοιπον... Δεν τρως τιποτα απο εξω. Δεν τρως μετα της δεκα! Τρως οταν πεινας αλλα ασε και να γουργουρισεις.... Κανε αεροβικη, το γυμναστηριο ειναι για μυς.... Υδρωσε και λιγο απο κανα ποδηλατο και δες σε 1 μηνα τι θα γινει χεχε
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #112561 από fitca στις 13 Νοεμβρίου 2012, 11:40μμ

fitca

Εικονίδιο
μέλος από: 13/11/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Από την στιγμή που πας γυμναστήριο πρέπει να κάνεις διατροφή.Δεν μπορείς να τρως γύρους και σουβλάκια κ να θες να κάνεις φουλ γράμμωση.Γενικά για να χάσει κάποιος κιλά να περπατάει μισή ώρα τουλαχιστον κάθε μέρα, να τρώει τόνο με το κιλό,να μην τρώει το βράδυ.Κ μια συυμβουλή μακαρόνια να τρώτε το μεσημέρι κ ποτέ το βράδυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login