Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ελευθέριος Παγκανινάκης να ζωγραφίζει την Υπερμάχω με μπουζούκι, βιολί και λαϊκή κομπανία
Παρασκευή, 3 Μαΐου

τον εχασα ή οχι??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #106170 από EIrhnh'n'telhs στις 28 Ιουλίου 2012, 4:38μμ

EIrhnh'n'telhs

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Λοιπον...ειμουν σε σχεση για 7 μηνες και πραγματικα περνουσα πολυ καλα με το αγορι μου και εκεινος ηταν ευτυχισμενος και χαρουμενος και εκανε τα παντα για εμενα! Πριν ομως απο περιπου μια βδομαδα χωρισαμε και αυτο ηταν μια δικια μου πρωτοβουλια αφου ειχε αρχισει να μου μιλαει περιεργα...μου ειχε πει οτι εχει χασει τα αισθηματα του..οτι του ειμαι βαρος και πολλααααα αλλα. Εκεινος το πηρε πολυ καλα αλλα εγω το μετανιωσα απιστευτα..του ειπα οτι μου λειπει τον θελω και ολα τα σχετικα αλλα εκεινος προτειμαει να ειναι μονος του και κουραστηκε να ειναι μαζι μου.Μετα του μιλησα πολυ σκληρα επειδη ειμουν πολυυυ φορτωμενη και εκεινος λεει ''ξενερωσε'' αλλα δεν τα ενοουσα οσα ελεγα γαμω το! Τωρα του αρεσουν καποιες αλλες και θελει να κανει κατι μαζι με καποια απο αυτες αλλα συνεχιζει να λεει οτι με αγαπαει!Εγω προσπαθω να μην του μιλαω πια για να του λειψω λιγο αλλα δεν βλεπω καμια διαφοραα:/ Αλλοι μου λενε να προχωρησω (που δεν ειναι και ευκολο) και αλλοι οτι πρεπει να περιμενω..να τον αφησω λιγο μονο του να σκεφτει..να ξεκουραστει και με οποια και αν ειναι θα ειναι ο ενθουσιασμος και οχι η αγαπη! Εαν εχετε καποια παρομοια εμπειρια η απλα θελετε να με διαφωτησετε, ελευθεραα!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #106171 από Scandal στις 28 Ιουλίου 2012, 5:19μμ

Scandal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 146 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εχω παρομοια εμπειρια εχω να σ πω....κοιτα πιστευω πρεπει να προχωρησεις γιατι το παιδι μαλλον βαρεθηκε(πραγματικα πολυ συχνο φαινομενο)ή μπορει να μην ηταν ερωτευμενος μαζι σ,και τωρα δν εχει να δωσει κατι αλλο.....εκανε πολυ καλα που στο ειπε και χορισατε,γιατι αλλιως θα ηταν σαν να σε κοροιδευε.....στο μονο που δεν συμφωνω ειναι στο οτι θελει να κανει κατι με καποιες αλλες τοσο νωρις ....εγω λεω προχωρα ,θα βρεις καλυτερο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106172 από EIrhnh'n'telhs στις 28 Ιουλίου 2012, 5:25μμ

EIrhnh'n'telhs

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
ναι..αλλα ποσες ιστοριες υπαρχουν που ασπουμε μετα απο καποιο καιρο ηταν και παλι μαζιι!! μηπως απλα χρειαζεται ενα διαλειμμα???:/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106178 από Scandal στις 28 Ιουλίου 2012, 9:26μμ

Scandal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 146 αποδεκτές 0
Κατι τετοιο συμβαινει και με μενα αλλα πιστευω πως αν τα φτιαξουμε θα χωρισουμε ....και αφου αποφασισε ετσι δεν νομιζω να αλλαξει γνωμη αφου θελει να κναει κατι και με αλλεσ ..σκεψου ετσι σ δειχνει πως δεν ειναι καθολου σταθερος..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106185 από EIrhnh'n'telhs στις 28 Ιουλίου 2012, 11:50μμ

EIrhnh'n'telhs

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
χμμ θα δειξει φιλε μου...πιστευω οτι ο εγωισμος του δεν τον αφηνει να παραδεχτει οτι του λειπω...και τον βλεπω! ζηλευει πολυ και εγω το παιζω χαλαρηη! δεν θα νοιαζομαι και αν θελει ας νοιαστει εκεινος και αν οχι θα εχω μαθει να ζω χωρις εκεινον!:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106192 από Scandal στις 29 Ιουλίου 2012, 11:16πμ

Scandal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 146 αποδεκτές 0
Σωστη!!!!..καλη τυχη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107370 από whatever στις 16 Αυγούστου 2012, 6:11μμ

whatever

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
πολύ καλά έκανες και τον χώρισες με τέτοια συμπεριφορά... πως είναι δυνατόν να σε ενδιαφέρει ακόμα???πρέπει να προχωρήσεις, το οφείλεις στον εαυτό σου, σου αξίζει κατι καλύτερο, θα βρεις καποιον πολύ καλύτερο:! άλλωστε σκέψου και αυτό μπορει αμα σε δει να προχώρας να ξαναβρεί το ενδιαφέρον του για σενα, να σε δει αλλιως, αμα σε δει με κάποιον άλλο θα ζηλέψει και θα σε ξαναδιεκδικησει σιγουρα, αν και κατα τη γνώμη μου ο τύπος είναι τελειωμενη υπόθεση...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login