Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τσόντες μόνο στα περιοδικά και με τις χίλιες προφυλάξεις—μέσα στη μπλούζα και από μακρινό περίπτερο
Σάββατο, 27 Απριλίου

Kλαμπ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #111426 από Τέλης στις 20 Οκτωβρίου 2012, 1:07πμ

Τέλης

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/8/2012
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Δεν ξέρω αν γράφω σε σωστή κατηγορία.Λοιπόν τρεις φίλοι μου έχουν γενέθλια τα δίδυμα 30 Οκτωβρίου και η άλλη μου φίλη έχει 29.Αποφασίσανε να κάνουνε πάρτυ σε κλαμπ,αλλά υπάρχει ένα θέμα.Πρώτον γενικά δεν μου αρέσει να χορεύω γενικά από παιδί δεν χόρευα και δεν θέλω να είμαι καθιστός και οι άλλοι να χορεύουν θα τους το χαλάσω.Και δεύτερον έχω θέμα με το πολύ κόσμο νιώθω πάρα πολύ άβολα όταν υπάρχει πολύς κόσμος στριμωχτά νιώθω ότι απειλούμε και γενικά φοβάμαι τη σκιά μου αγοραφοβία και 3ον δεν είναι από τα μέρη που θα ήθελα να πάω.Τι να κάνω?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #111430 από pantelis20 στις 20 Οκτωβρίου 2012, 2:02πμ

pantelis20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 648 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Όσον αφορά τα κλάμπ έχω ακριβώς το ίδιο θέμα. Δεν μπορώ να πάω για τους ίδιους λόγους. Απλά το έχω εξηγήσει σε όλους μου τους φίλους ότι γενικά δε τα πολυπάω τα κλάμπ και το έχουν αποδεχτεί πια. Δεν έχει νόημα να πας και να είσαι νευρικός και ενοχλημένος κακό και σε σένα και σε αυτούς. Βέβαια αν πρόκειται για γενέθλια τριών ατόμων εγώ μάλλον θα πήγαινα κατ εξαίρεση αλλά και πάλι θα ήμουν ξεκάθαρος ως προς το ότι δεν νιώθω άνετα σε αυτό το περιβάλλον
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111489 από plakaa στις 21 Οκτωβρίου 2012, 1:52πμ

plakaa

μέλος από: 3/10/2012
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Έχω περίπου τα ίδια προβλήματα ,όμως είναι γενέθλια οπότε μπορείς να πας και να φύγεις μετά από μισή - μια ώρα ,πες ότι κάτι έτυχε ,αν και υπάρχει πιθανότητα να βρεις εκεί άτομα με τα ίδια προβλήματα και να κάνετε ο ένας τωντον άλλον να αισθάνεται πιο καλά
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111496 από γεωσκώληξ στις 21 Οκτωβρίου 2012, 1:06μμ

γεωσκώληξ

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2012
μηνύματα: 235 αποδεκτές 0
Κοίτα,αυτό το πρόβλημα θα πρέπει να το ξεπεράσεις,θα σου ζητήσει μια φορά η κοπέλα σου να την πας να χορέψετε,να διασκεδάσετε τι θα της πεις;Οκ της το λες,θα δείξει κατανόηση αλλά κατά βάθος πιστεύω θα ξενερώσει.Πιες λίγο στο κλαμπ ώστε να απελευθερωθείς και θα δεις ότι εσύ ο ίδιος θα περάσεις καλά,μια φορά αν χορέψεις και έτσι περάσεις καλά,θα δεις ότι σε κάθε πάρτυ θα ξεπατώνεσε,κάνε μια προσπάθεια είσαι καλεσμένος 3 ατόμων...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111502 από Τέλης στις 21 Οκτωβρίου 2012, 4:39μμ

Τέλης

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/8/2012
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Δεν νομίζω ότι κάποιος διασκεδάζει μόνο στα κλαμπ υπάρχουν και τα κέντρα που κάθεσαι σαν άνθρωπος υπάρχουν μια χαρά ταβέρνες ή cafe club με lounge μουσική και πολλά άλλα και αν θέλει να χορέψει υπάρχουν τα κέντρα (επαναλαμβάνομαι)που κάθεσαι στο τραπεζάκι σου ήρεμα χωρίς να πνίγεσαι(έτσι νιώθω)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111505 από γεωσκώληξ στις 21 Οκτωβρίου 2012, 5:16μμ

γεωσκώληξ

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2012
μηνύματα: 235 αποδεκτές 0
Κοίτα ευτυχώς ή δυστυχώς πρέπει να συμβιβαζόμαστε με τις "συνήθειες" της εποχής μας (εφόσων υπάρχουν λεφτά πάντα),αλλιώς νιώθουμε εκτός.Τώρα εντάξει τα νυχτερινά κέντρα που κάθεσαι είναι ελάχιστα,ακόμα και στα μπουζούκια οι νέοι άνθρωποι σηκώνονται και χορεύουν,ξέρω πολύ κόσμο που ντρέπεται αφάνταστα να χορεύει κλπ,αλλά δεν βρίσκω τον λόγο και μαλακίες να κάνεις δεν τρέχει κάτι,άλλωστε στην electro house (τα καθημερινά σημερινά τραγούδια) ο καθένας χορεύει όπως θέλει και οι κοπέλες δεν χορεύουν καν βασικά,απλά κουνιούνται και σηκώνουν που και που τα χέρια,οπότε μην κολώνεις,κάνε τον χαβαλέ σου,κουνήσου και κάνε και την χάρη στα φιλαράκια σου.

ΥΓ:Τραπέζι δεν κλείσατε;Μπορείς κάλλιστα αν ο χορός δεν σου αρέσει ΤΟΟΟΟΣΟ πολύ να αράξεις να ακούσεις την μουσικούλα σου να πιεις και το ποτάκι σου και όλα μέλι-γάλα,το πολύ πολύ λες με πονάει το πόδι μου και καθάρισες.

ΥΓ2:Άμα δεν γίνει ημέρα κάποιου event το πάρτυ (π.χ W-Show me love τις Πέμπτες) δεν θα έχει τόσο κόσμο.

Γνώμη μου είναι να κάτσεις στην αρχή,να πιείς κάνα ποτό (μην το παρακάνεις) ίσα ίσα να σου φύγει η ντροπή και να σηκωθείς να περάσεις καλά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111519 από Τέλης στις 21 Οκτωβρίου 2012, 10:08μμ

Τέλης

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/8/2012
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Θα δω τι θα κάνω πάντως ευχαριστώ και τους...3 αποδεκτή σε όλους μόνο για τον κόπο που κάνατε να μου απαντήσετε
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login