Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τράπεζα είναι το ίδρυμα που σου δανείζει λεφτά αν μπορείς ν' αποδείξεις ότι δε σου χρειάζονται.
Σάββατο, 11 Μαΐου

Σχέση και ρεζιλικι στο σχολείο

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #111705 από sadgirl στις 26 Οκτωβρίου 2012, 2:37μμ

sadgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2012
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Σας ευχαριστώ παιδιά :-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111749 από Ονειροπαγιδα στις 27 Οκτωβρίου 2012, 8:19μμ

Ονειροπαγιδα

Εικονίδιο
μέλος από: 18/10/2012
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Αν ειναι ετσι οπως τα λες δηλαδη αν ισχυουν τα παραπανω τοτε εχω να πω : βρε παιδι μου λιγος αυτοσεβασμος !! τα φτιαξατε μετα απο ενα χρονο προσπαθειας απο μερους σου και μετα διαδωσε τετοια φημη και τον θες ακομα?? απο οτι μπορεις και συ η ιδια να καταλαβεις δε σε θελει και απλως σε χρησιμοποιει....
Οσο και να τον θελεις πιστεψε με : δε αξιζει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114469 από Mike4 στις 16 Δεκεμβρίου 2012, 5:27πμ

Mike4

banned
μέλος από: 25/11/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Καταρχας ξεπεραστε αυτο το κομπλεξ "πες οτι την εχει μικρη". Δηλαδη θα λενε οτι πηρες πιπα και μαλιστα απο εναν "μικρο" οποτε θα φανεις σαν ενα εξαρτημενο παντελος παρθενο φοβισμενο και εθισμενο γυναικακι πραγμα που δεν νομιζω να θες. Αλλα κοπελια τα εφτιαξες μαζι του επειδη ειναι η ο πιο ομορφος η ο πιο δημοφιλης. Λυπαμαι που σου το λεω αλλα πρεπει να τα λουστεις τωρα... τα θελες και τα παθες! Απλα αδιαφορησε....

Σημείωση moderator: Ο λογαριασμός σου γίνεται banned για υπερβολικό αριθμό μηνυμάτων σε πολύ λίγο χρόνο και επίσης για το ότι ξεθάβεις αρχαία θέματα και ανακατεύεις τη ροή. Ησύχασε καλό μου, φόρουμ για ανταλλαγή ΧΡΗΣΙΜΩΝ πληροφοριών είναι, δεν είναι φαΐ για χόρταση να πέσεις με τα μούτρα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login