Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Γενηθήτω φως, πρώτη μέρα. Γενηθήτω ήλιος και αστέρια, τέταρτη μέρα.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Κοπελα απο επαρχια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #112041 από paranoikos στις 02 Νοεμβρίου 2012, 6:35μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
Γεια σας ρε παιδια... Λοιπον ειμαι 15 χρονων και τα εχω με μια κοπελα απο την θεσσαλια που εχει και προφορα και ολα αλλα την αγαπω γαιτι ειναι αληθινος ανθρωπος και γαμω τα παιδια και δεν εινα μπαρμπι της αθηνας... Περναμε τελεια μαζι και ερωτικα και ολα... μην φανταστειτε οτι μιλαει σαν την τασσουλα του κιτσου... αλλα λεει τα με τα σε και το λου ... χαχα Παμε στο θεμα μας τωρα... η μανα μου... την συμπαθει(λεμε τωρα) αλλα δεν καταλαβαινει οτι την αγαπωακι με αγαπει και αυτη πραγματικα και μ πεταει κατι σποντες πχ την βλαχα και τετοια και μ ερχετε να τα σπασω ολα... και μ λεει θα χαραμισεις τον εαυτο σ για μια τετοια? και θελω να της πω΅: εσυ θες να βρω κανενα τσουλακι απο εκαλη και κηφισια που το εχει πηδηξει ολο το λεκανοπεδιο για να εισαι οκ? Και συνεχιζουμε... προσφατα ηρθε η κοπελα μ με την αθηνα με τους γονεις της... για παρτυ μ και αντι να το εκτιμησει η μανα μ ουτε που τους σκεφτηκε... μ ειπε να μην τολμησω να τους φερω σπιτι και αν ειναι ετσι να περασουμε και βερες και αλλες παπαριες... Ο πατερας μ με υποστηριξε και του λεει σε καποια φαση οταν θα πληρωνεις τις εκτρωσεις του γιου σ θα σ πω εγω... γενικα το εχει δει σε στυλ οτι θελει να με τυλιξει και τετοια και οτι ειαμι κανενας ηλιθιος και θυμα... πραγματικα το βλεπω πολυ σοβαρα με την κοπελα και θελω να μεινω για παντα μαζι της(τα εχουμε πολυ καιρο δεν το λεω ετσι) ... Τι να κανω με την μανα μου και γενικοτερα... καθε συμβουλη καλοδεχουμενη !! <3
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112043 από asap στις 02 Νοεμβρίου 2012, 7:06μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
καταρχην ποσο χρονων ειστε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112044 από paranoikos στις 02 Νοεμβρίου 2012, 7:15μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
ειμαι 15 και ειναι 16
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112045 από asap στις 02 Νοεμβρίου 2012, 7:32μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
να περασετε βερες κλπ σε τετοια ηλικια? τι φαση?

προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #112048 από PiTSiRiKi στις 02 Νοεμβρίου 2012, 7:55μμ

PiTSiRiKi

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/7/2012
μηνύματα: 65 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπόν ήμουν στην ΙΔΙΑ Ο Λ Ο Ι Δ Ι Α κατάσταση που είσαι εσύ τώρα, μέχρι πριν 1 ευδομάδα για όσο καιρό ήμουν μαζί με το αγόρι μου, δλδ ΓΙΑ 2 ΓΑΜΗΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ!!!.....πραγματικά σε καταλαβαίνω, μου έλεγε τα ίδια και χειρότερα μην σου πω + ό,τι μα ό,τι καυγά και να χαμε πάααααντα θα μου κόλλαγε κάπως κ τ αγόρι μ.. τ στυλ άμα δν σ αρέσει φύγε στον γκόμενο σ να σε προσέχει και άλλα πιο άσχημα. Στο τέλος κατέληξα να χωρίσω γ αυτό τ ζήτημα κ τώρα είμαι γάμησε τα απ' όλες τις απόψεις. Έχω μετανοιώσει πικρά, δν με βαστάει πια το σπίτι π ζω. Είμαι ίδια ηλικία με σένα, και καταλαβαίνω πραγματικά πως αγαπάς αυτή τη κοπέλα. Δεν μπορώ να σου δώσω καμία βοήθεια, εδώ τα σκάτωσα με τον εαυτό μου, εσένα θα βοηθήσω; Το μόνο που μπορώ να σε συμβουλέψω πραγματικά είναι ΝΑ ΜΗΝ ΧΩΡΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ **ΠΟΤΕ**. Μην τα βάλεις κάτω. Εγώ έπρεπε να το καταλάβω αυτό αφότου γίνει το κακό. Ας είσαι εσύ πιο έξυπνος. Και έχε υπομονή. Σε κάποια φάση θα φύγεις απ το σπίτι. Θα ζήσετε μαζί. Εγώ δυστυχώς δν είχα και να τα αποτελέσματα......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112051 από 17χρονος στις 02 Νοεμβρίου 2012, 8:06μμ

17χρονος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 156 αποδεκτές 0
Και εγω απο θεσσαλια ειμαι ......μην συκωφαντεις αδικα. λου .δεν λεμε :P........γραψε τους γονεις ......σκεψου τι θυσιες κανει το κοριτσι για σενα και ποσο την αγαπας και σε αγαπα......μονο αυτα......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112053 από paranoikos στις 02 Νοεμβρίου 2012, 8:17μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
ναι ρε παιδια δεν υπολογιζω καθολου τους γονεις!! πατε καλα!!! το θεμα ειναι τι να πω στην μανα μου για να ξεφρικαρει και να αποεδεχτει οτι με αγαπαει και την αγαπαω και να με βοηθαει αν την βλεπω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112054 από paranoikos στις 02 Νοεμβρίου 2012, 8:18μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
17χρονε με το λου.δεν λεμε τι εννωεις?:S
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112246 από 17χρονος στις 07 Νοεμβρίου 2012, 1:00μμ

17χρονος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 156 αποδεκτές 0
εννοω πως δεν εχουμε προφορα με -λου- οταν μιλαμε οπως ειπες.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112290 από stevepap στις 08 Νοεμβρίου 2012, 12:02μμ

stevepap

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2012
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Λοιπον δεν υπαρχει τροπος τραβαω τα ιδια και χειροτερα απο την μανα μου και ειμαι 20 χρονων οι μαναδες νιωθουν οτι χανουν τον κανακαρη τους το αυριανο στιρηγμα στην ζωη τους. Απλα πες της να μην ανακατευετε και οτι ειναι δικια σου ευθηνη η προσωπικη σου ζωη. Εαν τα σκατωσεις εσυ θα πληγωθεις και οχι εκεινη. Εντωμεταξυ για την γκαστρια δεν ξερω πως κανετε ερωτα (εγω κανω διχως δεν το συνυστω) οπως και να κανετε μαζευε πεντε φραγκα στην παντα για καθε ενδεχομενο μαλακιες γινονται ακομη και με.
Τωρα να σε τυληξει και τα λοιπα ναι ρε μανα γουσταρω να με τυληξει θελω να μεινω μαζι της κακο ειναι? Η γυναικα οποια και να ναι οτι και να ναι ακομη και σε μπουκαλι να την κλησεις εαν θελει να σε κερατωσει θα το κανει με το φελο.
Υπομονη
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login