Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάντε οικονομία στο νερό. Πλυθείτε μαζί μ' ένα φίλο!
Κυριακή, 5 Μαΐου

μπέρδεμα-σχεση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #118967 από 'mikrh prigkipi στις 24 Μαρτίου 2013, 4:19μμ

'mikrh prigkipi

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2012
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
Λοιπόν:3
Είμαι με ενα παιδί σχεδόν 10 μήνες...κ τον αγαπάω κ με αγαπάει...με καταλαβαινει αρκετα, αλλα συχνα συμπεριφερετε με τροπους που δν μου αρεσουν...καταλαβαινομαστε με εναν περιεργο τροπο, αλλα μ εχει πληγωσει γτ δυο φορες που χωρισαμε, αμεσως κανονισε κτ με αλλη(δν εγινε τπτ αλλα τ κανονισε αμεσως) κ την μια φορα μου ειπε πως σκεφτοταν εδω κ κανενα μηνα μια αλλη κ "δν μπορουσε να τν βγαλει απ'το μυαλο του" ....είναι σχεση απο αποσταση(3 μηνες απο κοντα)εχει κανει αρκετα και του τ εχω συνχωρεσει, και το αναγνωρισε τν τελευταιο καιρο μονο, κ εχει αλλαξει καπως τν συμπεριφορα του...αλλα οσο να πεις εχω νευρα μαζι του, κ με εχει απογοητευσει πολυ..απ τν αλλη ομως τν αγαπαω(οχι οπως παλια αλλα τν αγαπαω) κ τρ που αρχισε να αλλαζει δν θελω να τν "κοψω" ...οτν ειν καλος μαζι μ ειμ οκ,οχι οπως παλια(ενθουσιασμος κ ετσι, ουτε τν θελω οπως παλια, απλα τν αγαπαω)....αλλα εχω κανει τοσα σ αυτη τ σχεση κ για αυτον...κ δν θελω να τ αφησω απ τν μια:/ συγνωμη για το μπερδεμα αλλα αληθεια ειναι πλ μπερδεμενα κ μεσα στ κεφαλι μμ:/ καμια γνωμη ρρ παιδιααα:3
ευχαριστω εκ τν προτερωων:33:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118998 από aglina στις 24 Μαρτίου 2013, 11:39μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Εγω πιστευω πως πρεπει να τον αφησεις συνιθος οι σχεσεις εξ αποστασεος δεν κρατανε. Οτι σκευτετε αλλη, οτι δεν σεβαστηκε τι ευκεριες που του εδωσες ,οτι κανονιζει τοσο ευκολα με αλλη συμενει οτι δεν σε αγαπαει. Βρες καποιον που μπορεις να βρησκεσε μαζι του πιο συχνα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login