Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Θέλω πολύ ν' αλλάξω τον κόσμο, μα δε μου δίνουν τον πηγαίο κώδικα.
Κυριακή, 5 Μαΐου

απογοητευση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119203 από ctelaX στις 30 Μαρτίου 2013, 2:06μμ

ctelaX

Εικονίδιο
μέλος από: 30/3/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια ειμαι 16 χρονων κ προσφατα μου ετυχε κατι με ενα παιδι.Λοιπον τον γνωρισα στο facebook μιλουσαμε 2 μερες και κανονισαμε να βγουμε..οταν βγηκαμε με φιλησε και γενικα μου εδειξε οτι του αρεσω μ το ειπε κιολας κ γενικα ελεγε οτι θα με γνωρισει στους φιλους του κ ποτε θα ξαναβγουμε κλπ. μετα απο 2 μερες καταλαβα οτι με εγραφε δν μ εστελνε μηνυμα στο κινητο κ ειπα να του στειλω..κ του ειπα γιατι δν μ μιλαει..μου ειπε οτι περασε ωραια μαζι μου αλλα δν του ελειψα καθολου κ πως δν φταιω εγω σε τιποτα απλα οτι αυτος ενιωθε μια υποχρεωση κ πως δν ηθελε σχεση κ ποτε δεν εκανε και οτι μπορουμε να μεινουμε φιλοι κλπ. εγω πιστευω πως κατι ακουσε για μενα η γενικα κατι τον χαλασε. ακουω γνωμες! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #119208 από τραγικός στις 30 Μαρτίου 2013, 5:12μμ

τραγικός

Εικονίδιο
μέλος από: 26/3/2013
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εγω πιστέυω πως ήθελε να κανει φάση μαζί σου και μάλον αυτο έκανε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119363 από 'mikrh prigkipi στις 04 Απριλίου 2013, 4:47μμ

'mikrh prigkipi

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2012
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
κ μενα μ τ εχουν κανει αυτο:Ρ μαλλον απλα ετσι τ ηρθε κ ηθελε ν κανει φαση μαζι σ, ισως ηλπιζε κ σε κατι περισσοτερο, κ αφου δν εγινε, απλα πηγε στην επομενη:Ρ μην ασχολησε δν εκανες εσυ τπτ....απλα οσο κ να μν τ θελουμε, μαλακες παντα θα υπαρχουν;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login