Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Αν θες να προσέχουν οι άλλοι κάθε κουβέντα που θα πεις, τότε παραμίλα στον ύπνο σου.
Κυριακή, 19 Μαΐου

Νιωθω πως δεν εχω φιλους..Βοηθηστε με!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121937 από KostasLp στις 19 Ιουλίου 2013, 1:26πμ

KostasLp

Εικονίδιο
μέλος από: 8/7/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας!
Με λενε Κωσταντινο και ειμαι 17 χρονων.
Απο την δευτερα γυμνασιου αρχιζα και ενιωθα πως δεν ειχα φιλους..
Αν και εβγαινα βραδια μαζι τους πιο παλια,τωρα εχω αλλαξει αρκετα..
Ντρεπομαι οταν βγαινω μαζι τους(τωρα πια),νομιζω πως θα γελασουν μαζι μου η θα βρουν κατι για να με κοροιδεψουν και τετοια(αν και ξερω βεβαια πως δεν θα κανουν κατι τετοιο) και για αυτον το λογο εχω να βγω μαζι τους πανω απο 2,5 μηνες.Επισης οταν τυχει να ειμαι μαζι τους δεν βρισκω κατι ενδιαφερον να τους πω και να γινω ''η ψυχη της παρεας'' παρα καθομαι κοντα τους και ακουω τι λενε..Με λιγα λογια δεν ειμαι ανετος.
Οταν ειχα γενεθλια πριν κατι μηνες τους ειχα καλεσει σε γνωστο Bar και ηρθαν ολοι εκτος απο 2 που δεν προλαβαν.Θελω να πω πως δεν με εχουν κανει τελειως περα πια.Γενικα πιστευω πως με εκτιμανε,δεν εχουν κατι μαζι μου.Απλα απο μενα ειναι το προβλημα,οσο και να προσπαθω να ειμαι ο εαυτος μου δεν μπορω..Θα ηθελα ας πουμε να εχω ενα παιδι σαν κολλητο ο οποιος βεβαια δεν νομιζω πως θελει το ιδιο..Με αντιμετωπιζουν οι περισσοτεροι ως εναν καλο τους φιλο και οχι ενα μελος της παρεας..Τωρα πια οποτε ειναι να βγουνε δεν μου λενε τιποτα,αλλα αν τυχει να τους παρω τηλεφωνο και να τους ρωτησω τι θα κανουμε αμεσως μου λενε και αυτο μου δινει εστω λιγη χαρα και αισιοδοξια..Οποτε το σκεφτομαι αυτο το θεμα ειλικρινα στεναχωριεμαι και δεν ξερω τι αλλο θα μπορουσα να κανω..
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #121938 από jenaki14 στις 19 Ιουλίου 2013, 11:34πμ

jenaki14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/6/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

εγω παω για 3γυμνασιου και δυο χρονια εχω αυτο το προβλημα!παρολο π παω ε3ω κατα γνωστα.....επειδη εχω ζητηση γνωμη απο μεγαλυτερους και ειδικους μ πανε οτι ποια καταλαβαινουμε οτι δεν υπαρχουν φιλοι...με την εννοια οτι ολοι καλοοι ειναι να βγενεις εξω μεχρι..εμενα με προβληματιζει οτι φιλους εχω αληθηνους ομως οχι γτ απλα δεν υπαρχουν τοσο ευκολα...επεισης μ πανε οτι ειναι καλο επειδη το συνηδιτοποιησαμε τωρα ειναι καλητερα γτ ειναι μια πληγη π θα επουλοθει ευκολα ομως αμα το καταλαβαιναμε ποιο αργα θα μας ηταν ποιο δυσκολο!απλα βγες ε3ω να εισαι ο εαυτος σου να περνας καλα αυτα!!!!ελπιζω να σε βοηθησα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121945 από Rising στις 19 Ιουλίου 2013, 7:10μμ

Rising

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2013
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Φίλε και εγώ ίδιος με σένα είμαι. Από την α'γυμνασίου μέχρι και γ'λυκείου δεν είχα καθόλου φίλους και ούτε με καλούσαν να βγαίναμε μαζί ως μια παρέα αλλά πολύ απλά μάλλον δεν με θέλουν να γίνω μέλος της παρέας. Είμαι άνθρωπος ευαίσθητος και θέλω να βοηθήσω κάποιον δηλαδή ενδιαφέρομαι αλλά αυτοί δεν ενδιαφέρονται...τι να πω..για να βρεις άξιους φίλους είναι σπάνιο..απλά υπομονή φίλε μου όπως έκανα και εγώ αν και στεναχοριόμουν πάρα πολύ και μερικές φορές έκλαιγα μέχρι που έχω χάσει και την αυτοπεποίθηση... και είμαι και θα κλείσω τα 19 τώρα...πραγματικά πως είναι δυνατόν να ενδιαφέρεσαι και να βοηθάς ενώ οι άλλοι τίποτα παρά μόνο τον εαυτό τους. :'(
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login