Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην έχεις καλές ιδέες αν δεν είσαι πρόθυμος να πάρεις και την ευθύνη τους.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

Κόψιμο φλέβας και χαρακιές

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122202 από weareanimes στις 03 Αυγούστου 2013, 5:32μμ

weareanimes

Εικονίδιο
μέλος από: 3/8/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Είναι απαίσιο τόσο ακούγετε. Ναι κάνω χαρακιές και κόβω τις φλέβες μου ένα μήνα τώρα. Υπήρχαν κάποια πράγματα στην ζωή μου που έφεραν σε αυτή την θέση και τώρα που τα πράγματα έχουν αρχίσει να καλυτερεύουν, έχουν μείνει τα σημάδια εκεί. Και δεν μιλάω για μια δυο χαρακιές, το αριστερό μου μπράτσο, στο εσωτερικό του καρπού, είναι γεμάτο. Ακριβώς 12 χαρακιές, οι οποίες είναι λίγο κόκκινες, και οι πιο παλιές έχουν αφήσει ουλές. Μήπως ξέρει κάποιος αν θα φύγει η ουλή και η κοκκινίλα κάποτε, ή θα μείνουν για πάντα έτσι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122203 από SissyR στις 03 Αυγούστου 2013, 5:48μμ

SissyR

Εικονίδιο
μέλος από: 10/9/2012
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Η κοκκινιλα πιστεύω πως..ναι οι ουλές δν ξέρω ισως εξαρτάται ποσο βαθιές ηταν.τα ειχα με ένα αγόρι γ ένα διάστημα που πριν από μένα κ πριν καιρο είχε χαρακωθει στν καρπό...μου τ έδειξε..δν ξέρω αν θα το παρατηρούσα μόνη μου ..κοκκινιλα δν είχε αλλα σαν ουλή είχε παραμεινει ..βεβαια μπορεί ν εξαρταται από τν οργανισμό κ τ βάθος που είχαν οι χαρακιές όπως είπα από πάνω... Στ ένα του χέρι δν ηταν τοσο έντονες..στ άλλο φαινόντουσαν περισσοτερο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122205 από Webmaster στις 03 Αυγούστου 2013, 7:47μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Το πρόβλημα δεν είναι οι χαρακιές αλλά το ότι δεν πας σε γιατρό ν' αντιμετωπίσεις την κατάθλιψη.



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login