Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Λέω όχι στο τσιγάρο αλλά δεν ακούει.
Τρίτη, 30 Απριλίου

Κολλημενος με πρωην

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126390 από Ομηρος στις 12 Απριλίου 2014, 12:49πμ

Ομηρος

Εικονίδιο
μέλος από: 31/7/2011
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Γράφω τις σκεψεις μου γιατι γενικα δεν αναλυω τα προσωπικα μου σε τοσο βαθος μαζι με τους φιλους μου,και απλα θελω καποιος να με ακουσει.

Ειναι ψυχοφθορο να μπω σε πολλες λεπτομερειες σχετικα με το τι εχει γινει και πως.Και ειναι παρα πολλα για να τα γραψω σε χαρτι ή στο pc.
Απλά θα γράψω ποια ειναι η τωρινη κατασταση και ποια τα συναισθηματα μου:
Με την κοπελα εχουμε ενα μεγαλο παρελθον πανω απο 4 χρονια.Σε αυτο το διαστημα κατα καιρους ειμασταν μαζι και κατα καιρους οχι.Στην τελευταια φορα που προσπαθησαμε ξανα το τελειωσε εκεινη.Θελει να προχωρησει τη ζωη της και να ζησει πραγματα.Γενικα αν και αγαπιομασταν δεν μπορουσαμε να ζησουμε μαζι για πολυ καιρο.Εγω το δεχτηκα γιατι πανω απο ολα θελω το καλο της.Τον πρωτο μηνα δεν ημουν τοσο χαλια ισως γιατι πιστευα οτι θα τα ξαναβρουμε.Μιλουσαμε απο τοτε και μετα στο fb μια φορα την εβδομαδα.Οι μηνες ομως εχουν περασει.Σχεδον 5 μηνες.Τωρα πλεον εχουμε να μιλησουμε περιπου ενα μηνα.Δεν ξερω λεπτομερειες σχετικα με την προσωπικη της ζωη αυτους τους μηνες αλλα ξερω οτι ειχε βρει γκομενο.Δεν θελω να μιλησω τοσο για το τι κανει αυτη οσο για το πως νοιωθω εγω.Και αυτο που νοιωθω ειναι πονος.Ποναω οταν την βλεπω,ποναω οταν την σκεφτομαι καθημερινα και παρα πολλες φορες τη μερα.Ειμαι στα ορια της καταρευσης.Εχω πιασει πατο.Θελω να ερωτευτω καποια αλλη αλλα δεν μπορω.Το μονο που θελω πια ειναι να ξυπνησω μια μερα και να την εχω ξεχασει εντελως.Να την βλεπω στο δρομο και να μην την αναγνωριζω.
Δεν ξερω τι αλλο να πω.Απλα μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι σημερα ηταν η χειροτερη μερα της ζωης μου.Δεν εχω ξανανοιωσει τετοιο πονο.Το αδιαφορο βλεμμα της.Μακαρι να ξυπνησω αυριο και να μην θυμαμαι τιποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #126392 από XxXGreGXxX στις 12 Απριλίου 2014, 9:43πμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φιλε μου δεν εισαι ο μονος που τραβαει τετοιο παρελθον. Εχετε οπως ειπες μεγαλο παρελθον, αποκλειετε μεσα στην επομενη βδομαδα η μηνα να σταματησεις να την σκεφτεσαι. Εχουν περασει κοντα 2 χρονια και ακομα την σκεφτομαι. Ειναι δυσκολο το ξερω, απλα μην σε αφηνει να σε επηρεαζει γτ πραγματικα δν αξιζει. Περνα ομορφα με τους φιλους σου με δικους σου ανθρωπους.Πρεπει να βρεις την δυναμη να το κουβαλας χωρις να σε ριχνει. Ισως μια καλη αναμνηση. Αμα τα εχετε ξεκαθαρισει και οντως θελει να συνεχισει τι αλλο μπορεις να κανεις? Θα περασεις δυσκολα για καποιους μηνες.. ειναι μεχρι να βρεθει ο επομενος ερωτας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126396 από Ομηρος στις 12 Απριλίου 2014, 2:46μμ

Ομηρος

Εικονίδιο
μέλος από: 31/7/2011
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Φιλε μου θα ηθελα παρα πολυ να το εφαρμοσω αυτο που λες.Να μπορω να ζησω με αυτο.Θελω να την ξεχασω και να προχωρησω.Αν ομως γυρισει μονη της ; Ειμαι σιγουρος οτι τοτε δεν θα μπορεσω να αντισταθω.Δεν θα της πω οχι το ξερω.Εχω φτασει στο σημειο να μην βγαινω γιατι αν βγω κατα 90% θα πεσω πανω της.Θα την πετυχω σιγουρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login