Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Web 2.0, καλάθι της νοικοκυράς, Μολώχ της ασφάλτου, φιλανθρωπία εταιρειών. Ισοδύναμα ανύπαρκτα πράματα.
Κυριακή, 12 Μαΐου

αυτοπεποιθηση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126489 από linapap στις 17 Απριλίου 2014, 12:09μμ

linapap

μέλος από: 17/4/2014
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια!!γινομαι πρωτη φορα μελος σε ενα τετοιο site και ομολωγω πως ντρεπομαι λιγακι..ειμαι 14 χρονων και αντιπετοπιζω ενα τεραστιο θεμα(τουλαχιστον για την ηλικια μου :))εχω τοσο χαμηλη αυτοπεποιθηση που δεν φανταζεστε...με συγκρινω με μια φιλη μου η οποια ειναι θεαα και νιωθω σκουπιδι(προς θεου δεν την ζηλευω)εχω καποια περριτα κιλα αλλα δεν ειμαι χοντρη (1,63 και 58 κιλα)κοιταζομαι στον καθρευτη και βλεπω ενα τερας τα αγορια δεν με πλησιαζουνε ευκολα(εχω κανει τεσσερις σχεσεις μεχρι τωρα)αλλα και παλι....βλεπω αλλα κοριτσια που απλως βλεπονται και της θελουνε ολες..σας παρακαλω βοηθηστε με καθε μερα βιθιζομαι και περισσοτερο..μην μου πειτε ομως τα γνωστα τυπου μην συγκρινεσε με αλλους να κοιτας στον καθρευτη κ να λες οτι εισαι ομορφη κτλπ γιατι τα χω κανει και δεν με βοηθησαν...ευχαριστω για τον χρονο σας και ελπιζω να μην σας κουρασα!!!.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126490 από linapap στις 17 Απριλίου 2014, 12:10μμ

linapap

μέλος από: 17/4/2014
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
σορρυ ενουσα οτι ολα τα αγορια της θελουνε
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #126493 από pligwmeniii στις 17 Απριλίου 2014, 3:20μμ

pligwmeniii

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/3/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αγαπα τπν ευατο σου και.το.σωμα σου δεν χρειαζεται.να συγκρινεις συνεχεια τον εαυτο σου.με.τους αλλους κανε ενα χομπι στο οποιο τα καταφερνεις οταν δεις οτι μπορεις θα αναιβει το.ηθικο σου...κι εγω πριν δυο.χρονια ειχα το.ιδιο.προβλημα.με εσενα αλλα εγω σστα κιλα ειμουν φυσιολογικη ασχοληθηκα.με τον αθλητισμο τα καταφερα.και μαλιστα παραπανω απο.οσο πιστευα ....τωρα ολοι με ζηλευουν και ειμαι παραδειγμα γι αυτους με βλεπουν και δεν μπορουν να με φτασουν το ηθικο.μ τωρα ειναι ακμαιοτατο.κανεις δεν μ το ριχνει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126499 από christiana44 στις 17 Απριλίου 2014, 8:12μμ

christiana44

Εικονίδιο
μέλος από: 17/4/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
γεια σου linapap καταρχας δεν πρεπει να ντρεπεσαι γιατι για αυτο ειναι αυτα τα αρθα για να παιρνουμε λυσεις στα προβληματα μας:) δεν πρεπει να εχεις χαμηλη αυτοπεποιθεση ο καθενας ειναι διαφορετικος και οσο για το σωμα σου μην αγχωνεσαι εξαλλου στα 14 εισαι ακομα μπορεις να το διορθωσεις ανετα! Και πρεπει να σου πω οτι τα κιλα σου δεν ειναι πολλα αλλες κοπελες εχουν πολλα περισσοτερα απο τα δικα σου..επισης ειμαι πανω κατω στην ηλικια σου και δεν εχω κανει ουτε μια σχεση γιατι πιστευω οτι δεν ειμαστε ακομα σε ηλικια να κανουμε σχεσεις τελος παντων χαχα! πρεπει να αγαπησεις τον εαυτο σου και να μη τα βλεπεις ολα αρνητικα η ηλικια μας ειναι τετοια και για να εχεις κανει 4 σχεσεις σημαινει οτι τα αγορια σε θελουν για αυτο προσπαθησε να παρεις τα πανω σου και να μη σκεφτεσαι αρνητικα ολα καλα θα πανε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126515 από linapap στις 18 Απριλίου 2014, 11:19πμ

linapap

μέλος από: 17/4/2014
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω παρα πολυ...,επειδη εισαι και συνομιλικη που πυστευω οτι θα τα καταφερω...και παλι ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login