Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αναζητείται ο καθηγητής που εξαφανίστηκε μετά το πείραμα της Πέμπτης
Τρίτη, 14 Μαΐου

Ανάμεσα σε σχέση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130090 από kapoios* στις 06 Σεπτεμβρίου 2014, 4:05πμ

kapoios*

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2013
μηνύματα: 134 αποδεκτές 0
Εδώ και μισό μήνα γνώρισα μία κοπέλα που μιλάμε σχετικά πολύ και ανταλάζουμε στο facebook καρδούλες και διάφορα emotions και γενικά έχουμε έρθει πολύ κοντά και έτυχε να πάμε κάπου μαζί με παρέα και με πλησίαζε αρκετά.Με όλα αυτά άρχισα να νιώθω ένα έντονο συναίσθημα για αυτή δηλαδή μου αρέσει πολύ αλλά το πρόβλημα είναι ότι τα έχει με άλλον αλλά έχω ακούσει ότι έχει κάνει και κάτι με άλλους ενώ τα έχει με άλλον και δεν ξέρω τι να κάνω.Να τις μιλήσω; Να της κάνω να το καταλάβει από μόνη της και να δω την εξέλιξη; Τι άλλο μπορώ να κάνω; (να συμπληρόσω ότι είναι από άλλη πόλη αλλά κοντίνη σε αυτή που είμαι εγώ)
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #130091 από marilou199 στις 06 Σεπτεμβρίου 2014, 4:25πμ

marilou199

Εικονίδιο
μέλος από: 2/9/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν ειναι κ οτι καλυτερο να εισαι το τριτο προσωπο. Κι αν οντως σου αρεσει πολυ η κοπελα νομιζω πως κ εσυ δεν θα νιωθεις ωραια με αυτο και ποτε μη δινεις σημασια σ οσα σου λεει ο καθενας. Να της δειξεις το ενδιαφερον σου με καποιο τροπο για ν καταλαβεις τι θελει εκεινη κ πραττεις αναλογα... αλλα ΟΧΙ μεσω facebook!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login