Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η μουσική δεν είναι πάντα τόσο κακή όσο ακούγεται.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

θα ηθελα την βοηθεια σας

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130871 από home123 στις 26 Οκτωβρίου 2014, 10:56πμ

home123

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
λιπον ζητω συγνωμη αν το κειμενο ειναι μεγαλο και αναλυτικο...
καταρχας με λενε νικο,ειμαι 15 χρονων και δεν ξερω σχεδον καθολου τον ερωτικο μου προσανατολισμο. Εγω απο μια ηιλικιαα και μετα αρχισα να βλεπω ανδρες να το κανουνε ή να φιλιουνται και να χαιδευονται και με αυτα δεν αηδιαζομαι δηλαδη μαρεσει , επησεις μαρεσει να βλεπω καποιον που εχει ωραιω σωμα κοιλιακους και τετοια...και εκτος οτι αυτα μαρεσουν το αλλο ειναι οτι θα ηθελα να γινω ετσι να εχω την τελεια εμφανιση. τωρα να ξαναμπω στο θεμα εκτος απο οτι μαρεσουν αυτα που ειπα πριν επησεις δεν μπορω να πω εχω δει και κανονικο ζευγαρι αντρας-γυναικα να το κανουνε και αυτο μαρεσει πολυ.....και ενα αλλο προβλημα ειναι οτι εχω δυο φιλους και ο ενας απο την αρχη μου αρεσαι και συνεχιζει να μαρεσει. δεν ξερω σαν τι ακριβως μαρεσει..καταρχας μερικες φορες αναιβαζε την μπλουζα του και εγω τον κοιταγα διακριτικα...και το αλλο ειναι οταν εγινε μια παρεξηγηση με εμενα και αυτον εγω στενχωρηθηκα φοβερα υπερβολικα λες και μου ηταν κατι...τωρα να μιλησω για τα κοριτσια . αν δω μια ομορφη κοπελα και θα την σχολειασω και θα μαρεσει και επησεις επιδι ποτε δεν ειχα κοπελα πολλα βραδυα φανταζομαι εμενα και μια κοπελα να ειμαστε αγκαλια και να κανουμε χαδια και αλλα....το θεμα ειναι λιπων ειναι οτι εγω σαν χαρακτηρας ειμαι πολυ καλο παιδι, αρκετα υσηχος...και δεν ξερω τι να κανω και για να τα ξαναπω μια γρηγωρη. μαρεσει αν δω ανδρα με ωραιο σωμα, να βλεπω δυο ανδρες να φιλουνται και να κανουν και αλλα πραγματα και μαρεσει πιο πολυ οταν ειναι τυφεροι ο ενας με τον αλλον. και στις γυναικες τις σχολειαζω τις ομορφες, σκευτομαι οτι κανουμε πραγματα μαζι αλλα ποτε δεν ειχα καμια σχεση καμια κοπελα δεν με ηθελε. και απο αγορια δεν θα με πειραζε να πειραματιστω αλλα φοβαμαι πολυ για το τι θα πουν οι αλλοι... συγνωμη για το μεγαλο κειμενο αλλα πραγματικα χρειαζομαι βοηθεια σας παρακαλω πειτε μου καποιες γνωμες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130874 από home123 στις 26 Οκτωβρίου 2014, 11:29πμ

home123

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
σας παρακαλω πειτε κατι χρειαζομαι την βοηθεια σας
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #130875 από made_in_america στις 26 Οκτωβρίου 2014, 2:41μμ

made_in_america

Εικονίδιο
μέλος από: 12/10/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοιτα το θεμα ειναι πιο απλο απο οτι νομιζεις.αφου δεν εχεις κανει σχεση ουτε με αγορι ουτε με κοριτσι δοκιμασε να κανεις και με τα δυο φυλα.Τοτε μονο θα εχεις ολοκληρωμενη αποψη.Απο κει και περα ακολουθησε τη καρδια σου!Εκεινη ξερει καλυτερα.Επισης μην ανησυχεις το αν θα σε κοροιδεψουν απλα αγνοησε τους.Πατα αποδεκτη αν σε καλυψα !καλη σου μερα,ελπιζω να βοηθησα .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130877 από home123 στις 26 Οκτωβρίου 2014, 3:00μμ

home123

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολυ ρε φιλε αλλα πες οτι κανω σχεση με κοριτσι αλλα αργοτερα θελω να πειραματιστω με το να κανω σχεση με αγορι αυτο πως θα γινει??με πως θα βρω το καταλληλο ατομο ???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130879 από home123 στις 26 Οκτωβρίου 2014, 3:14μμ

home123

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
ρωταω γιατι ειναι ευκολο να κανω σχεση με κοριτσι και κανεις δεν θα μου πει τιποτα αλλα και να κανω σχεση με κοριτσι θα πρεπει μετα να κανω και σχεση με αγορι για να κανω την συγκριση αλλα πως θα γινει αυτο ?πως θα βρω το κατταληλο ατομο??πως θα με δου οι φιλοι μου και ιδιαιτερα οι 2 κολλητοι μου??και ο ενας απο τους δυο ειναι αυτο το παιδι που μαρεσαι αλλα ειναι 100% στρειτ τι να κανω????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130880 από home123 στις 26 Οκτωβρίου 2014, 3:47μμ

home123

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
παρακαλω το θεμα ειναι σημαντικο σας ευχαριστω εκ των προτερων
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login