Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δηλώνω ότι θα παρατήσω κάθε σχέση με τα pc και θα γίνω κωδωνοκρούστης σε εγκαταλελειμμένο μοναστήρι στη Συγγρού! ©NoCTuRNe, irc.ftou.gr
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Βγαλσιμο φρυδιων στους αντρες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130889 από BabisSougias στις 26 Οκτωβρίου 2014, 10:15μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια, ειμαι γυρω στα 14 , και λογω κληρονομικοτητας εχω παρει πυκνα και παχια φρυδια , οταν λεμε πυκνα ενοουμε πυκνα οχι αστεια , ουτε ιδρωτας δεν παιρναει , χαχα , λοιπον τα βγαζω στη μεση γιατι μου ειχανε σπασει τα @ρχιδια με το ωωω κοιταξτε το μλκα εχει ενα φρυδι και τα σχετικα.. και εχουνε διαμορφωσει με τον καιρο μια αποσταση μπορω να πω σεβαστη , απλα ειναι το παχος ρε παιδια , και σκεφτομαι οτι αν τα βγαλω μμονος μου δεν παιζει γιατι θα κανω μλκια , και οτι 2ων , θα φαω ΠΟΛΥ κραξιμο στο σχολειο και τα σχετικα.. εχω αποκτησει κομπλεξ με αυτο το πραγμα πανω μου... και νιωθω πολυ ασχημα γιατι μου χαλαει ολο το παρουσιαστικο , μου εχουν τυχει κοπελες να τις ψαρευω και να μην μου πουνε τιποτα , και αλλες που να με δουλεουν , για πλακα συνεχως...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #130891 από made_in_america στις 26 Οκτωβρίου 2014, 11:27μμ

made_in_america

Εικονίδιο
μέλος από: 12/10/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπον κοιτα καλο θα ηταν να το συζητησειςετη μητερα σου,οχι με το πατερα σου θα φας πολυυ δουλεμα,ή αν δε μπορεις δες βιντεακια στο youtube για πως να τα βγαλεις.Τωρα αν πιδτευεις πως αν τα βγαλεις θα σε κοροιδευουν να τα βγαζεις σταδιακα και πολυυ λιγο.Αλλιως στη τελικη μη τα βγαλεις καθολου και αποδεξου το.εγω ξερω τουλαχιστον πολλα ωραια αγορια με φρυδια.Και ειμαι σιγουρη πως οι κοπελες που σε πειραζαν εχουν και εκεινες πολλα κομπλεξ.Δεν εισαι ο μονος ολοι εχουμε. Πατα αποδεκτη αν σε καλυψα και στειλε αν θες να ρωτησεις κι αλλα.Καλη επιτυχια!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130899 από NoEvenAname στις 27 Οκτωβρίου 2014, 3:55μμ

NoEvenAname

banned
μέλος από: 27/10/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Παιδια εχω ακριβως το ιδιο προβλημα..ειμαι 16 και τα φρυδια μου ειναι πολυ χαλια..Και να φανταστειτε τα βγαζω στην μεση αλλα δεν αρκει..ειναι πολυ χοντρα..Λενε να επισκεφτω μια αισθητικο? Προσπαθω να γινω ανθρωπος απο το καλοκαιρι :P και μονο τα φρυδια εμειναν και μερικα μικροσκοπικα σπυρακια..Και εγω φοβαμαι μην πουν μαλακιες στο σχολειο αλλα τι να πουν και αυτοι? Καλυτεροι ειναι? Θελω γνωμες!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login