Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η ζωή είναι σαν μια πάνα. Μικρή και γεμάτη σκατά.
Δευτέρα, 13 Μαΐου

τα εχω κανει χαλια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132152 από ola h tipota στις 25 Ιανουαρίου 2015, 12:27πμ

ola h tipota

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
εδω και κατι μηνες τα εχω με ενα παιδι.περναμε μια χαρα ειναι παρα πολυ καλος μαζι μου και αυτο μαρεσει αλλα δεν τον εχω ερωτευτει.τελος παντων εγω τον εγραφα λιγο η αληθεια ειναι και τωρα να που με γραφει εκεινος.δεν μου μιλαει...μου ειπε πως δεν ειναι καλα(δικαιολογιες) εγω ομως τωρα τον θελω πολυ...εχω απελπιστει. και φταιω εγω γι αυτη την κατασταση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132153 από Dieftharmenos στις 25 Ιανουαρίου 2015, 12:55πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
ΕΔΩ ειναι η παρομοια κατασταση που περασα τον Μαρτιο με την κοπελα μου.Απο τοτε αλλαξαν πολλα και ειμαστε ακομα μαζι πιο ερωτευμενοι απο ποτε.Σπουδαζουμε στην ιδια πολη και ολα ειναι τελεια.

Οπως θα δεις γυρισα πισω γιατι το επαιξε πολυ καλα...το ιδιο λογικα κανει και ο δικος σου.Προσεχε ομως...τα συναισθηματα που μπορει να σου δημιουργουνται τωρα μπορει να μην ειναι αληθινα.Σε εμενα ετυχε και ηταν.Μπορει οταν τα ξαναβρειτε να τον ξαναβαρεθεις.Πρεπει να εισαι πολυ προσεκτικη και να σκεφτεις πολυ τι θελεις.

ΕΔΩ θα καταλαβεις τι αρχισα να νιωθω 3-4 μηνες μετα που τα ξαναβρηκαμε.

Σου παραθετω δικα μου θεματα γιατι νομιζω οτι ταυτιζεσαι τωρα η θα ταυτιστεις στο μελλον.Προσεχε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132305 από ola h tipota στις 06 Φεβρουαρίου 2015, 12:22μμ

ola h tipota

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Σ ευχαριστω για την απαντηση.Οντως τα ξαναβρηκαμε μετα απο δικη του προσπαθεια..αλλα τωρα δεν τον αντεχω,με εκνευριζει διοτι εχω φαω λιγο γραψιμο τωρα τελευταια.Εν τω μεταξυ βλεπω και λικε που κανει φβ σε αλλες και αυτο με ξεπερναει..Δεν ζηλευω,αλλα με εκνευριζει αφανταστα αυτη η κατασταση.Φοβαμαι πως θελει να μου πει να κοψουμε και δεν θελω να το ακουσω αυτο,επειδη θα στεναχωρηθω και θα με παει πισω στα μαθηματα αυτη η κατασταση,καθως δινω πανελληνιες ..οποτε σκεφτομαι να το πω εγω.Καπως θα ηρεμησω αν του πω εγω να τελειωσουμε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login