Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Δέκατο του δευτερολέπτου: Χρονικό διάστημα που μεσολαβεί μεταξύ του ανάμματος του πράσινου φαναριού και του κορναρίσματος του πίσω αυτοκινήτου.
Δευτέρα, 13 Μαΐου

δεν εχω παρεα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133579 από razors στις 13 Μαΐου 2015, 12:45πμ

razors

Εικονίδιο
μέλος από: 4/5/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι 14 χρονων και στο σχολειο νιωθω πως τα παιδια με αποφευγουν μονο αν παω εγω στην παρεα τους με ανεχονται Και συνηθως καταληφω να κανω παρεα με κοριτσια αλλα οταν βγενω εξω Εχω πολλους φιλους που δυστηχως ειναι σε αλλα σχολεια.τι να κανω για να αποκτησω παρεα στπ σχολειο και.να μην καταληξω με τα παιδια που τους ενδιαφερουν μονο υα games
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133580 από stroumfita97 στις 13 Μαΐου 2015, 1:41πμ

stroumfita97

μέλος από: 22/1/2015
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Μήπως φταις καπου εσύ; Δεν ειναι λογικό ολα τα αγόρια να σε αποφεύγουν. Μήπως δεν εισαι τόσο κοινωνικός; Μήπως νοιώθεις κάπως "κατώτερος" από τους άλλους και ετσι δεν μπορείς να εκφραστείς; Εγω ενα θα σου πω... Όποιοι και να ειναι εσύ να εισαι ο εαυτός σου! Και όπως σου φέρονται να φέρεσαι! Ξερω γενικά πως αγορι με κοριτσια κανει καλύτερη παρεα... Εχω και εγω 2 παιδιά στο σχολείο που κάνουν με κοριτσια.... Αν ταιριάζετε κομπλε! Αν παλι οχι ψαξου :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133581 από Dieftharmenos στις 13 Μαΐου 2015, 2:34πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Ο καλυτερος τροπος για να βρεις παρεα ειναι να μην ψαχνεις για παρεα.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #133585 από Mr.Pulcher στις 13 Μαΐου 2015, 3:00μμ

Mr.Pulcher

μέλος από: 13/5/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Όπως το είπες,ασχολούνται μόνο με games.Εσύ κάνεις παρέα μόνο με κορίτσια εντός σχολείου (καθόλου κακό για εμένα)καθώς όταν θα πας λύκειο η και σιγά σιγά πολλοί θα σε πλησιάζουν (μπάς και τους κάνεις κανένα κονέ με καμία),φίλοι από συμφέρον όμως,καλύτερα να τους αγνοείς η να τους έχεις στην πλάκα.Αλλά όπως και να έχει.Έχεις την παρέα σου εκτός σχολείου έχεις τις παρέες σου με κορίτσια εντός και κάποια αγόρια να μιλάς για βίντεο games να περνάς την ώρα σου.Οπότε αρκέσου με ότι έχεις,δεν είσαι δα και απομονωμένος και στα επόμενα χρόνια θα γνωρίσεις νέα άτομα που θα ταιριάξεις περισσότερο και θα κάνεις παρέα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134268 από gregory21 στις 09 Ιουλίου 2015, 2:04πμ

gregory21

Εικονίδιο
μέλος από: 8/7/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Γεια σου ειμαι επεισης 14 και μένω μενιδι και γω δεν έχω αγόρια φίλους ,μόνο κάποια κορίτσια ,όχι δεν είμαι γκεει και έτσι και δεν έχω κάνε πρόβλημα με τους γκεει.
Αν μένεις κοντά πάμε καμια βόλτα μια φορά θα θελα και γω έναν φίλο :/
Καλή επυτιχια καιποτε μην προσπαθείς να μοιάζεις στους άλλους για να σε κάνουν παρέα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login