Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η επιτυχία του ενός φέρνει την αποτυχία των πολλών.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

Γερο κολλημα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134255 από bsd96 στις 08 Ιουλίου 2015, 4:51πμ

bsd96

Εικονίδιο
μέλος από: 8/7/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια!
Εδω και 7 μηνες εχω φαει γερο κολλημα με μια κοπελα (η οποια τυχαινει να ειναι και πρωην φιλου, εχουνε χωρισει πανω απο χρονο, απλα αμα καμια φορα βρισκονται σε κανα παρτυ η οτιδηποτε "περνανε καλα")... μη σας τα πολυλογω με αυτη την κοπελα ειμαστε καλοι φιλοι και απ οτι σκαμπαζω... friendzone :(. Δεν ξερω τι να κανω... εχω πεταξει οτι ποιο πετυχειμενο υπονοουμενο μπορουσα να σκεφτω. Οι φιλοι μου λενε οτι ειτε ειναι χαζη ειτε απλα με θελει σαν φιλο... η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο χαζη (με την καλη εννοια παντα). Εχω φαει γερο κολλημα.. δεν εχω ξανανιωσει ετσι ποτε. Εν τω μεταξι ειμαι 18 χρονων και δεν εχω ξανακανει σχεση ποτε.. και γενικα με τις κοπελες δεν το ειχα γιατι ειμουν και ειμαι ντροπαλος..
Τι να κανω? εχω ερθει σε απογνωση... Συγνωμη για το μεγαλο κειμενο παιδια και ευχαριστω.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #134266 από underme8 στις 09 Ιουλίου 2015, 12:52πμ

underme8

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2015
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Όλα στο μυαλό είναι...είσαι δεν είσαι στο friendzone δεν πρέπει να καταπιέζεσαι...βρες θάρρος και πες της ότι νιώθεις...ή ακόμα καλύτερα παίξε πιο εγκεφαλικά για να ανέβουν οι πιθανότητες να γίνει κάτι μαζί της δηλαδή μάθε τι της αρέσει και προσπάθησε να το κάνετε μαζί και μετά από λίγο καιρό παίξε το χαρτί σου.Αυτό που λες για τον φίλο σου όμως είναι κάπως ανησυχητικό εννοώ πως δεν είναι σωστό να γίνει πίσω από την πλάτη οπότε πες του αν αισθάνεται κάτι για εκείνη,να'σαι καλυμμένος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134267 από gregory21 στις 09 Ιουλίου 2015, 1:56πμ

gregory21

Εικονίδιο
μέλος από: 8/7/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Λοιπόν άκου εγώ ειμαι 14 και την έχω πατήσει ατσι ,αυτό που πρεπι να κανεις είναι να βρεις την αυτοπεποίθηση σου δηλαδή να νιώθεις ωραία με τον εαυτό σου ,μετά στειλτεις κάποιο μήνυμα στο facebook η κάπου αλλου ρωτα την τι ακνει και τέτοια καντο αυτό για πρπ μια βδδομαδα (αν δεν μιλάτε γενικά) και ζητά της να βγείτε καμια βόλτα άμα πει όχι ξέχασε την άμα πει ότι δεν μπορεί αλλα θα ήθελε μια άλλη φορά να βγείτε έχεις ελπίδες αν πει ναι ακει που μιλάτε βρες κάτι γλυκό και πες της και φιλα την όσο ποιο καλά μπορείς μην της τα ζητήσεις δεν πετυχενει πάντα
Καλή τύχη :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login