Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός, μόνο που τους σκοτώνει όλους.
Παρασκευή, 10 Μαΐου

ΚΟΜΠΛΕΞ ΜΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134710 από georgeyonnan1 στις 13 Αυγούστου 2015, 3:51μμ

georgeyonnan1

μέλος από: 13/8/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
καλησπερα σας! ειμαι 17 χρονων και οι φιλοι μου κανονισανε να πανε διακοπες και εγω δεν ηθελα στην αρχη διοτι φοβομουν οτι θα με κοροιδευανε για το οτι εχω μεγαλο στηθος (ειμαι αγορι) και εγω ο ιδιος δεν νιοθω και πολυ βολικα με το στηθος μου.. ειναι περιπου 10 εκατοστα σε μηκος και φοβαμαι οτι στην παραλια θα γινω παντελως ρεζιλι.. γιαυτον τον λογο κιολας προσπαθησα πολλες φορες να το αναβαλω και να μην παω τελικα μαζι τους αλλα σε 1 βδομαδα φευγουμε.. τωρα δεν μπορω να αλλαξω τιποτα! ηδη ενα παιδι μου εστειλε φωτογραφιες του με την "τελεια" σωματαρα του και τους κοιλιακους του και ενιωσα πολυ αβολα.. επισης θα εχει και πολλα κοριτσια εκει και θα ειναι ακομα χειροτερη η κατασταση!! καποιος, καποια βοηθεια ή συμβουλη για το πως να αντιδραω σε τετοιες περιπτωσεις....;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134711 από GiannakosBAcK στις 13 Αυγούστου 2015, 4:54μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
φροντίζεις να μην φτάσεις σε αυτές τις καταστάσεις γνώμη πήγαινε αλλά μην δείχνεις ότι νιώθεις άσχημα και φέτος βάλε στόχο να αλλάξεις το σώμα σου αφού δεν σε αρέσει και σου δημιουργεί κομπλεξ είχα και τέτοιο θέμα και ακόμα αν και ποτέ δεν ήμουν πολύ χοντρός τώρα την έχασα και είμαι πολύ καλα και άρχισα να γυμνάζομαι κιόλας για να σφύξω και τα πάω αρκετά καλά απλώς πρέπει να χάσω σε κάποια σημεία που έχω λίπος και δεν φέυγει εύκολα εκείνο γιατί το έκανα απο το καθησίο στον υπολογιστή μέσα σε 2-3 χρόνια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134712 από georgeyonnan1 στις 13 Αυγούστου 2015, 5:24μμ

georgeyonnan1

μέλος από: 13/8/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Έγραψε:(GiannakosBAcK@13 Αυγούστου 2015)
φροντίζεις να μην φτάσεις σε αυτές τις καταστάσεις γνώμη πήγαινε αλλά μην δείχνεις ότι νιώθεις άσχημα και φέτος βάλε στόχο να αλλάξεις το σώμα σου αφού δεν σε αρέσει και σου δημιουργεί κομπλεξ είχα και τέτοιο θέμα και ακόμα αν και ποτέ δεν ήμουν πολύ χοντρός τώρα την έχασα και είμαι πολύ καλα και άρχισα να γυμνάζομαι κιόλας για να σφύξω και τα πάω αρκετά καλά απλώς πρέπει να χάσω σε κάποια σημεία που έχω λίπος και δεν φέυγει εύκολα εκείνο γιατί το έκανα απο το καθησίο στον υπολογιστή μέσα σε 2-3 χρόνια.

εγω δεν εχω κοιλια το λιπος το πολυ ειναι στο στηθος μου και με κανει να νιωθω αβολα θα προσπαθησω ομως να κρυψω καπως οτι με πειραζει στην παραλια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134716 από GiannakosBAcK στις 14 Αυγούστου 2015, 12:52μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
απλώς υπέθεσα πως θα είσαι γεμάτος για να έχεις στήθος.Άμα θες να καλυτερέψεις την κατάσταση κόψε την ζάχαρη για 2-3 μήνες κάνε πόλλες καμψεις και βυθήσεις και λίγο τρέξιμο 2-3 φορές την βδομάδα 3λεπτά γρήγορο 2 λεπτά χαλαρό αυτό για 10-25λεπτά όσο αντέχεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134726 από nonreligius στις 15 Αυγούστου 2015, 1:11μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Πήγαινε τώρα τις διακοπές σου, πέρασε καλά και όταν γυρίσεις θα πας σε διατροφολόγο άμεσα. Κακώς κατά τη γνώμη μου δεν πήγες τόσο καιρό, αφού σε ενοχλεί το πρόβλημά σου. Με αυστηρή σχετικά τήρηση των οδηγιών του και λίγη άσκηση όσο έχεις χρόνο θα βοηθήσουν και θα λυθεί το θέμα σου. Είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα πριν κάτι χρόνια και το γυμναστήριο με καλή διατροφή σε συνδυασμό αποδείχτηκε η καλύτερη λύση.

Υ.γ. επειδή λες ότι είσαι 17 και φαντάζομαι ότι θα δίνεις πανελλήνιες, μην πέσεις στην παγίδα να τρως ότι βρίσκεις όπως πολλοί παθαίνουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134733 από elen στις 16 Αυγούστου 2015, 2:59πμ

elen

μέλος από: 15/8/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

καλησπερα!συμφωνω στο να ακολουθησεις καποιο προγραμμα γυμναστικης αλλα μονο επειδη ενοχλει εσενα τον ιδιο και οχι στην ιδεα οτι μπορει να ειναι αντιαισθητικο για τους αλλους! ολοι εχουμε κατι πανω μας που δεν μας αρεσει,καποιοι μπορει να το διορθωσουν και καποιοι αλλοι οχι,οποιος σε γουσταρει σαν ανθρωπο και σε νοιαζεται ουτε θα σε κρινει,ουτε θα σε κοιταξει στραβα για να νιωσεις αβολα.το καλυτερο που εχεις να κανεις,κατα τη γνωμη μου, ειναι να νιωθεις ανετα με το σωμα σου και να εχεις αυτοπεποιθηση.το παν στον ανθρωπο ειναι ο χαρακτηρας το να φτιαξεις ενα ωραιο ''περυτιλιγμα'' δεν λεει κατι!πηγαινε διασκεδασε εισαι 17 χρονων εχεις πολλα χρονια μπροστα σου για να προβληματιζεσαι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135321 από axilleas10 στις 21 Οκτωβρίου 2015, 4:00μμ

axilleas10

Εικονίδιο
μέλος από: 18/10/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Πιθανον να εχεις γυναικομαστια φιλε.εχω και γω.πολυ ασχημο πραγμα.εγω γυμναζομαι 3 χρονια(μπασκετ)και εχω δει μιαμικρη βελτιωση
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login