Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Έκτρωση. 100% αντισύλληψη. Ύστερα αφοσιωνόμαστε στην καριέρα μας απερίσπαστες, όπως θέλει ο μπαμπάς.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Σας αρέσει η ραπ μουσική;

Σελ. 7
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #51440 από Vanity στις 30 Δεκεμβρίου 2008, 1:27πμ

Vanity

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2008
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Greecklish,nice!
Loipon,proswpika,an k akouw poio polu metal,punk k arketa alternative,akouw merika songs opws
-40 wres prin-BHTAPEIS
Paramu8i-FFC
-Ligo Active member(p ta exoune skatwsei ligo s 8ema organwsis,anyway..)
Kayourotragouda opws "na tin prosexeis",kai Eminem-p 8ewrw ton rapper me ta KALUTERA songs,kai me mnmata,alla me ru8mo,alla me wraia clips..
Pisteuw pws,i rap akrovatei se ena pl lepto skini- i elliniki exei nohma k kala groups,alla telautaia peftei pl "family" kai milko,enw i aggliki,pleon exei ginei @@(ade Eminem vgale t neo album!!!!).OLA-kai to tonizw-OLA ta eidi exoun kati na prosferoun.makari i rap-hip-hop na anevei ki allo..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51594 από Filippa στις 04 Ιανουαρίου 2009, 7:49μμ

Filippa

Εικονίδιο
μέλος από: 4/1/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
mlka akou.. (sorry pou grafo greeklish alla de me pernei na grapso kai allios!) Ego tin rap (elliniki) tin akouo an kai eime mikri.. apla ksero go mi lete malakies gt voulonei "agria" kai tin metal kai autes tis grafo sto mouni mou p= epdi den aksizei na akouc mounodoulous na ourliaoun ksero go. toulaxiston i (elliniki) rap exei kapio noima se vazei kapoc na skefteis kai de leei moufies.. afta apo emena. :D
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51613 από Andrew στις 05 Ιανουαρίου 2009, 4:43μμ

Andrew

μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
εγω προσωπικα την σιχαινομαι ουτε να την σφυριξεις δεν μπορεις ασε που λεει και ασχετα μεταξυ τους πργματα μονο και μονο για να εχει την ιδια καταληξη με τον προηγουμενο στιχο ουτε κανενα νοημα εχει γενικα χαλια...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51615 από johnoagrios στις 05 Ιανουαρίου 2009, 8:25μμ

johnoagrios

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/9/2008
μηνύματα: 84 αποδεκτές 0
η Ραπ πιο τραγικη μουσικη ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΟΥΝΑ ΤΟΝ ΠΩΠΩ και το ελα να σου πιασω τον κωλο?ψψψψψψψψψψψψψ βαθος παιδι μου
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51620 από kaforina στις 05 Ιανουαρίου 2009, 9:36μμ

kaforina

μέλος από: 5/1/2009
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
midenistis!!!!!!!!!!!!!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52273 από STRmc στις 04 Μαρτίου 2009, 4:40μμ

STRmc

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2009
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Εγώ ζω απο την ραπ μουσική. Γράφω κομμάτια κ ραπάρω γιατί έτσι εκφράζομαι, απτο να σπάω βιτρίνες όπως κάνουν παιδιά της ηλικίας μου. Μέσα απο αυτην την μουσική κ τα ερωτικά κυρίως ραπ κ ΗΙΡ/ΗΟΡ έχω βρεί τον καλύτερο τρόπο να εκφράζομαι κ να ξεσπάω στο χαρτί. Έτσι μπορώ να πω πράγματα που δεν μου βγαίνουν εύκολα. Όταν γράφω γνωρίζω τον εαυτό μου. Γιαυτό πιστεύω πως η «καλή ραπ» προσφέρει πολλά κ στον δημιουργό αλλά κ στον ακροατή
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52726 από olympiakos στις 16 Μαΐου 2009, 5:22μμ

olympiakos

Εικονίδιο
μέλος από: 8/5/2009
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
ωραιος ο strmc.παιδια το ραπ στην ελλαδα ζει και γαμαει.μην πετατε μαλακιεσ κυριοσ τα παιδια απο τισ προτεσ σελιδεσ.το ραπ δεν ειναι going throught μουνια και ποζερια με τα φαρδια.αν ακουσετε τακι τσαν,ισβολεα και μικρο κλεφτι τοτε θα νιωσετε κατι διαφορετικο.respect kai sta voreia asteria kai genika σε οσουσ προσπαθουν να κρατησουν τν underground φαση ζωντανη.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #54207 από Eminem97 στις 06 Σεπτεμβρίου 2009, 1:23μμ

Eminem97

μέλος από: 6/9/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Lipon... epidi eida oti o/h mish_19 eipe oti to Rap einai mono gia mauros
tote kai to Hip-hop einai gi autous...
To Rap.. Kyriws ta "xwnoune" se kapoious.. lene ti tous enoxlei.. vrizoun.. o kathenas mporie na to kanei( kl.. oxi kai oloi..)
alla epidi eipe oti mono oi mauroi to lene gamata... egw lew oxi...
Apo maurous kanenas dn m aresei
Akou Eminem kai na sou pw .. eixa dei se ena site/forum( tha to grapsw) kai elege pio bgike o kalyteros raper gia to 2007 ews to 2009
kai bghke:
1. Eminem
2. Snoop Dog
3. 50 Cent
4. X-Bit

Kai alloi...( varieme na ta grapsw.. tha ta valw to site)
ki o Eminem einai o kalyteros LEUKOS rapper!!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login