Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ο Νώε που έβαλε και τα καγκουρό στην κιβωτό.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Δε με αγαπανε

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #38542 από roxane στις 11 Μαρτίου 2007, 6:01μμ

roxane

Εικονίδιο
μέλος από: 11/3/2007
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
μιλατε για αγαπη....... εχει νοημα μονο οταν υπαρχει ανταποκριση, εγω εδωσα μα ποτε δεν πηρα. σνιφ σνιφ.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38545 από Astraxan16 στις 11 Μαρτίου 2007, 11:25μμ

Astraxan16

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2007
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Και εγώ μέχρι πρι από 2 μήνες..Εκεί που είχα πάρει όλα τα κορίτσια στο ψιλό γιατί όταν έδινα όλα όσα είχα σε μια σχέση έπαιρνα πόδι το πολύ σε 1 μήνα πριν δυο μήνες έγινε κάτι το φανταστικό...Βρήκα κορίτσι να μου λέει χωρίς να φοβάται ότι είναι τρελά ερωτευμένη μαζί μου και ότι θα έκανε τα πάντα για να είμαστε μαζί..Πρώτη φόρα γινόταν κάτι τέτοιο και αποφάσισα έστω για μια τελευταία φορά να δώσω ότι έδωσα και στις προηγούμενες σχέσεις..Μέχρι τώρα τα πάμε μια χαρά..Με πειράζει όμως λιγάκι που θέλει να ξέρει που είμαι ανα πάσα στιγμή αλλά θα το ανέχομαι και δεν το πέρνω στα σοβαρά..Θα δούμε στην συνέχεια τι θα γίνει..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38882 από .OBLIVION στις 02 Απριλίου 2007, 3:08μμ

.OBLIVION

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2007
μηνύματα: 95 αποδεκτές 0
Ουτε εγω τα   παω καλα με τις σχεσης. Αλλα ξερω οτι αν ψαξεις,θα βρεις.
Κοιτα   ομως μην χαθεις , διοτι σημερα χρειαζετε (για εμενα) πολυυυυυυυυυυυυυ
ψαξιμο..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39019 από tsoupritsa στις 09 Απριλίου 2007, 11:42πμ

tsoupritsa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/12/2006
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0

Αχ..........
Αγαπη!
Το πιο δυσκολο πραγμα!

Δεν ειναι δυσκολο να αγαπησουμε,το δυσκολο ειναι να δεχτουμε την αγαπη σαν οντοτητα,σαν ανιδιοτελεια.
Λειτουργει αυτονομα.Δεν ακουει τιποτα και δεν υποκειπτει ποτε.

Το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι να απολαμβανουμε αυτο το συναισθημα.
Ακομα κι οταν ειναι χωρις ανταποκριση.

Αγαπητη μου roxane,
καμια φορα φοραμε παροπιδες....
μπορει να αισθανεσε πως δεν σε αγαπουν...
Μπορει να αισθανεσε πως αγαπας χωρις ανταποκριση...
Μα μπορει και να ξεχνας πως κι εσυ κανεις το ιδιο σε καποιον αλλο!

Κοιταξε γυρο σου,ισως εκπλαγης!
Ισως καποιος να σε αγαπα χωρις ανταποκριση.
Ισως ο μεγαλος ερωτας της ζωη σου να ειναι διπλα σου και να μην τον βλεπεις!

προφίλάλλα...
Μήνυμα #39566 από Mindcry στις 21 Μαΐου 2007, 3:35πμ

Mindcry

μέλος από: 3/11/2004
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
Επίσης υπάρχει το ενδεχόμενο κάποιος που είστε μάζι να σε αγαπάει πολύ, απλα να μη θέλει να το δείξει γιατι φοβάται να μην πληγωθει..
Είναι χαζό αλλα πολλές φορες οι άνθρωποι λειτουργούν κι έτσι..
Πχ εγώ την κοπέλα μου που είμαστε μαζι 2 χρόνια τώρα, στις αρχές της φερόμουν σαν ηλιθιος..

Πραγματικά όμως..

Αλλα όχι γιατι δεν την αγαπούσα, απλα ειχα περασει κάποια δυσκολα πράγματα και φοβόμουν να ανοιχτώ και να εκφράσω αυτο που νιώθω..
Ομως είδα ποσο με αγαπάει και αποφάσισα να αφεθώ κι εγω..
Την εμπιστεύτηκα.. και είμαστε ακόμα μαζι!
Και της γράφω τραγούδια.. και δε φοβάμαι να της πω οτι την αγαπάω.. και περνάμε τέλεια μαζι..

Αυτό που θέλω να πω είναι οτι μερικοί άνθρωποι θέλουν απλά λίγο χρονο, και ίσως ένα κίνητρο για να απελευθερωθούν..

Ισως πάλι να είναι απλά κενοί..


Αλλα αυτο θα το δειξει ο χρόνος που περνατε μαζι τους..

Παντως σε καμια περιπτωση η αγαπη που δίνεις δεν πάει χαμενη..
Στη χείροτερη περιπτωση η αγάπη που έδωσες σε κάποιον/α (χωρις να ανταποκριθεί αυτος/η) να σου επιστραφεί απο κάποιον άλλο μετα απο καιρο..

Οπότε δεν έχουμε τιποτα να χάσουμε όπως και να χει!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39573 από little baby στις 21 Μαΐου 2007, 4:12μμ

little baby

Εικονίδιο
μέλος από: 15/5/2007
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
να σας πο και εγο κατι παιδια. φετος εχω πληγωθει παρα πολυ με εναν που τα εφτιαξα τον λενε δημητρη μπλικα παει 2α λυκειου στο 2ο λυκειο αγρινιου. με αυτον τον δημητρη τα ειχα φτιαξει τον δεκεμβριο και αυτη η σχεση δεν κρατησε παρα πολυ για την ακριβεια μια μιση εβδομαδα .μετα απο λιγο καιρο κατι εγινε και αρχισε να μου αρεσει αυτοσ ο δημητρης. και ειχα φαει κολημα μαζι του .εν το μεταξυ μια φιλη μου η αντιγονη γουσταρε εναν φιλο του δημητρη και ειχε βαλει τον δημητρη να πει κατι στον φιλο του τον πετρο για να κανει κατι με αυτον τον πετρο αλλα τελικα δεν εγινα τιποτα.εγω εκαινη την περιοδο ημουν κολλημενη με τον δημητρη και τον φεβρουαριο μαθαινω απο μια καλη μου φιλη την χριστινα οτι η αντιγονη που ηταν μια απο τισ καλυτερες μου φιλες μου και τησ ειχα εμπιστευτει τα παντα για τον δημητρη εμαθα οτι ειχε κανει 2 φορες φαση μαζι με τον δημητρη τον οποιον εγω ειχα φαει μαγαλο κολημα μαζι του.και τορα προσφατα εμαθα οτι τα εφτιαξε μαζι του αλλα δυστυχωσ δεν κρατησε πολυ αυτη σχεση δεν κρατησε παρα πολυ μονο 2 μερες αυτη η αντιγονη μου αρεσε που ελεγε στα μηνυματα που στελναμε οτι δεν θα εκανε τιποτα με τον δημητρη τι ψευτρα που ηταν και ειναι ακομα μερικες φορες αυτα για μενα . να ξερετε οτι πριν κανετε μια σχεση να γνωρισετε παρα πολυ καλα με αυτον/ην που θα τα φτιαξετε και μετα αν δεισ οτι παει παρα πολυ καλα αυτη η σχεση τοτε δωστα ολα τον καλυτερο σου ευατο που λενε . να τον/ην γνωρισετε πολυ καλα πριν κανετε κατι μαζι του/ης ακουστε με κατι ξερω και σας τα λεω ολα αυτα
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login