Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
ftou - η φράση που χρησιμοποιείς μια ζωή. Πιτσιρίκι στο κρυφτό, ενήλικος στο συνάνθρωπο, γέρος στο πεζοδρόμιο.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Κοριτσια τι στο καλο εχετε παθει?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #40899 από anon75432 στις 15 Ιουλίου 2007, 12:50πμ

anon75432

μέλος από: 14/7/2007
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Γεια σας και παλι...
Θελω να μοιραστω μαζι σας μια μεγαλη απορια μου.
Πολλες κοπελες ηλικιας 13-17 οι οποιες δεν ειναι και
γυναικες-γυναικες αλλα ουσιαστικα παιδια(καλα κι εγω παιδι ειμαι δε θελω να πω πως ειμαι κανας 25αρης)ντυνονται υπερβολικα προκλητικα σ εβαθμο αηδιας σκεφτονται μονο το sex, τους γκομενους και ολα αυτα χωρις να βρισκουν το πραγματικο νοημα της ζωης προβαλοντας την εικονα του απολυτου "βλακα"...με αυτο θελω να πω οτι εγω ας πουμε στη ζωη μου αγαπω την οικογενεια μου, τα μαθηματικα(μην γελασει κανεις τον εσφαξα),τους φιλους μου(με την καλη ενοια...) και φυσικα το θυλικο φυλο με ολες τις εκπληξεις που κρυβει. Παρατηροντας λοιπον τις προαναφερθεντες κοπελες σιγουρα κανω πονηρες σκεψεις κλπ αλλα απ'την αλλη ξενερωνω με την ανοησια τους την αγοια τους και το ποσο μα ποσο ρυχες ειναι. Δεν λεω να μην τα "βγαλετε" αλλα αυτο πια σε ξενερωνει και το ολο πραμα χανει την μαγεια του. Παρακαλειται οποιος εχει κατι να απαντησει να μου λυσει αυτην την απορεια του... γιατι???? και οποια ηταν/ειναι ετσι η εχει καποια φιλη που να ειναι τετοιου τυπου να μου πει το σκεπτικο τους. Ευχαριστω που κρατηθηκατε και διαβασατε ολο αυτο το μηνυμα, το βουλωνω ομως γιατι τα πραγματα γινονται χειροτερα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40900 από artemw στις 15 Ιουλίου 2007, 1:41πμ

artemw

Εικονίδιο
μέλος από: 8/7/2007
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Εγω παλι δεν καταλαβα την απορια σου ολοκληρωτικα!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40901 από anon75432 στις 15 Ιουλίου 2007, 1:44πμ

anon75432

μέλος από: 14/7/2007
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Λεω, γιατι ντυνεστε ετσι?την βρισκετε?
(Κυρια δεν ειστε γιατι αν ειστε κυριος sorry απλα βαριεμαι να δω απ'το ονομα βεβαια...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40909 από TzhmhS στις 15 Ιουλίου 2007, 1:28μμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
koita na deis twra exei pera p eipes oti agapas ta ma8hmatika htan lol, egw pali agori eimai k to exw parathrhsei auto to ntysimo p les ki esy alla pantws file mou dn me xalaei!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40911 από anon75432 στις 15 Ιουλίου 2007, 2:51μμ

anon75432

μέλος από: 14/7/2007
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
kala oute emena alla oso nanai.....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40914 από asale στις 15 Ιουλίου 2007, 3:42μμ

asale

Εικονίδιο
μέλος από: 10/7/2007
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
ας απαντησω εγω που ειμαι 16!

εγω δεν ντυνομαι ετσι. εγω ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ μου αρεσει ναι μεν να τα "βγαζω αλλα να μην ειμαι και %@*#$%. π.χ οχι και φουστα μεχρι τον αστραγαλο αλλα οχι και λιγο πιο κατω απο...!εγω πιστευω πως αυτες που ντυνονται οπως ειπες εσυ ArisMas πιστευω οτι ή το κανουν για να τις προσεξουν ή επειδη θεωρουν πως ειναι ωραιες με αυτα τα ρουχα. εμενα δεν μου αρεσει να βλεπω κοριτσια ντυμενα ετσι...εκτος απο αυτο, οι γονεις δεν βλεπουν πως ειναι ντυμενες οι κορες τους????

δεν ξερω αν σας φωτισα καθολου.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40915 από Depy στις 15 Ιουλίου 2007, 3:46μμ

Depy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/12/2006
μηνύματα: 87 αποδεκτές 0
Μερικά ατομα θελουν απλώς να ξεπεράσουν τις ανασφάλειες τους προσπαθώντας να γίνουν αποδεκτά απο τους γύρω τους με οποιο τρόπο μπορούν καλύτερα. Πολλες πιστεύουν οτι με αυτο τον τροπο γίνονται αποδεκτές. Προσωπικά τις κράζω γιατι βγάζουν μια ανωριμότητα (το αντίθετο απο αυτό που προσπαθούν να δειξουν δηλαδή).


Έρχομαι δηλαδή να συμφωνήσω με τα λογια του Ειnstein στην υπογραφή σου περι ανθρώπινης ανοησίας....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40923 από anon75432 στις 15 Ιουλίου 2007, 11:00μμ

anon75432

μέλος από: 14/7/2007
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Auto akribws pisteuw ki egw, bgazoun megalh anwrimothta.
oswn afora ton einstein h alhtheia einai oti gia ypografh hmoun anamesa se auto kai thn allh frash pou eixe pei o pateras ths sygxronhs fusikhs: "o theos den paizei zaria"

auto pou telika protimhsa htan logw bebaia ths epikairothtas tou.

akoma perimenw omws kapoia apadhsh apo kopela pu dunetai etsi giati poios kserei isws mas apostomwsei olous tous omoideates panw se auto to thema...k elpizw pws auto tha ginei.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40924 από ORTEGA στις 15 Ιουλίου 2007, 11:15μμ

ORTEGA

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2007
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
re paidia oute egw to exw katalabei.Ntunontai kathe mera sto sxoleio san na einai..... min anaferthw kalutera.kai meta lene oti ta agoria eimaste ligourides...kai re paidia den trexeis kastano???? elos pantws emene na pw tin alitheia mou fenontai kouklares....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40926 από .OBLIVION στις 15 Ιουλίου 2007, 11:39μμ

.OBLIVION

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2007
μηνύματα: 95 αποδεκτές 0


Λοιπον , πιστευω οτι στις μερες μας τα κοριτσια (κ τα αγορια δν λεω αλλα οχι τοοσο) εχουνε χασει την εσθηση της ομορφιας...Νομιζουν οτι το ομορφο ειναι κ σιναμα προκλητικο
πράγμα που είναι λάθος..
Η ομορφια δν είναι τα κσέκωλα...ειναι αλλα πράγματα..
αλλα ε΄πίσης πιστεύω πως κ τα αγόρια φταινε.Οταν τα βλεπουν να θελουν σεξ κι ολο κωλους..τι να κανουν κι αυτες?
Αυτα είχα να πω..
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login