Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Από τότε που κουράστηκα να γυρεύω έμαθα να βρίσκω. Από τότε που κάποιος άνεμος μου εναντιώθηκε ταξιδεύω με όλους τους ανέμους.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

bariemai ts filous m

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #65986 από DeLeouRaS στις 07 Σεπτεμβρίου 2010, 9:19μμ

DeLeouRaS

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2010
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
geia sas katarxas!me lene giannh ime 16 xronwn kai tn teleutaio kairo me apasxolei ena problhma...exw vare8ei ts filous mou kai gnk oti kanw me autous...dn lew,kai gamw ta paidia ine oloi ts alla ta teleutaia 3 xronia (b'gumnasiou-a'lukeiou) p ine kata tn gnwmh m apo ta kalutera xronia ts zwhs mas edikia to lukeio, to mono p kanoume einai paizoume video games na milame gi'auta...opote vgainoume e3w kanoume ta idia kai ta idia...ts exw milhsei gia to oti exw vare8ei ta pragmata p kanoume kai gnk gia tn olh katastash...egw proswpika ekopsa ta video games alla autoi sunexizoun...to apotelesma:opote pame e3w kai niw8w akuros kai variemai...dn 8lw na xasw ts filous m alla apo tn mia niw8w pws dn tairiazoume!!dn 3rw ti na kanw pia


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65990 από VeTeRaNoS στις 07 Σεπτεμβρίου 2010, 11:09μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Φιλε αν βαριέσαι εκεί που πάνε και αυτά που κάνουνε τι σόι παρέα κάνετε;Πρέπει να τους προτείνεις να πάτε εκεί που θέλεις και να μιλάτε για αυτά που σε ενδιαφέρουν.Διαφορετικά δεν γίνετε τίποτα!Γενικός δεν γίνετε όλοι οι παρέα να λέει αλλα ντάλων και εσύ να χασμουριέσαι.Δεν λέω,στην παρέα δεν κανεις πάντα αυτό που θες...αλλα όχι και έτσι.

Αν δε βλέπεις φως με αυτό εγώ σου λέω να πας να βρείς παρέα που να είναι πιο κοντά στα ενδιαφέροντα σου.Οχι ξεκόψεις τελείως,απλά να βρισκόσαστε λίγο πιο σπάνια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65991 από Epipoleos στις 07 Σεπτεμβρίου 2010, 11:14μμ

Epipoleos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/8/2010
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Πιστευω θα ητανε καλυτερο να κατσετε και να το συζητησετε! Εσυ νομιζω απλα τους ειπες οτι βαριεσε! Θεωρω πως ειναι καλο να καθησετε να μιλησετε και να τους κανεις να καταλάβουνε οτι χρειαζεσε και εσυ σαν ανθρωπος να κάνεις κατι διαφορετικο! Να πήγενετε για Ηλεκτρονικα αλλα οχι καθε μερα! Να βγαινετε και εκει που θες εσυ ομως! Και να κανετε οτι θελουνε ολοι!

Παραδειγμα βγαινετε καθε Σαββατο,τοτε να λέτε 2 Σαββατα θα πάμε σε Ηλεκτρονικα και 2 Σαββατα θα κανουμε κατι αλλο!

Μπορει επισης να τα συνδυασετε! Δηλαδη να πάτε στα Ηλεκτρονικα που θέλουν οι φιλοι σου,και μετα απο εκεί να πάτε εκει που θες εσυ! Παραδειγμα σε καφετερεια! Απλα πρέπει να το συζητησετε!

Αν δεν βγει τιποτα απο την συζητηση καλυτερα θα ητανε να σταματησετε να κανετε παρεα για κάποιο διαστημα,για να καταλαβουνε οτι εχεις και εσυ δικαιωματα!

Ελπιζω να βοηθησα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66103 από DAINOS στις 11 Σεπτεμβρίου 2010, 1:38μμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0
Εκριβός το ίδιο πρόβλημα είχα ... Ητανε πολυ καλη παρεα αλλα σε καπια φάση ενιωθα ακυρος και ετσι οπως τα ειπες.. Να σου πω τι έκανα ? Δεν εβγενα μαζί τους.. μετα ιδα οτι πηρε ο καθένας τον δρόμο του απο την παρεα και εγω βγένω με άλλους που νιώθω ωραία.. δοκίμασε μια μέρα να μην πας μαζί τους και να πάς εστω μόνος σου να κάνεις κάτι διαφορετικό. Και μετά θα αναροτιθείς μόνος σου και θα δεις αμα πρεπει να τους κοψεις η να τους μιλίσεις.. γιατι και εγώ τους μίλαγα αλλα τπτ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66107 από Pelvic_Thrust στις 11 Σεπτεμβρίου 2010, 6:04μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Και εγω εχω απομακρυνθει για τον ιδιο λογο αλλα και για ακομα εναν λογο...

Τωρα απολαμβανω την μοναξια μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73167 από toros locos στις 28 Φεβρουαρίου 2011, 12:03πμ

toros locos

banned
μέλος από: 11/2/2010
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Έγραψε:(DeLeouRaS@07 Σεπτεμβρίου 2010)
geia sas katarxas!me lene giannh ime 16 xronwn kai tn teleutaio kairo me apasxolei ena problhma...exw vare8ei ts filous mou kai gnk oti kanw me autous...dn lew,kai gamw ta paidia ine oloi ts alla ta teleutaia 3 xronia (b'gumnasiou-a'lukeiou) p ine kata tn gnwmh m apo ta kalutera xronia ts zwhs mas edikia to lukeio, to mono p kanoume einai paizoume video games na milame gi'auta...opote vgainoume e3w kanoume ta idia kai ta idia...ts exw milhsei gia to oti exw vare8ei ta pragmata p kanoume kai gnk gia tn olh katastash...egw proswpika ekopsa ta video games alla autoi sunexizoun...to apotelesma:opote pame e3w kai niw8w akuros kai variemai...dn 8lw na xasw ts filous m alla apo tn mia niw8w pws dn tairiazoume!!dn 3rw ti na kanw pia




καμια γκομενιτσα δεν παιζει ρε μαγκες?
Σιγα φιλους θα βρεις και αλλου!
Απο το μηνυμα σου φαινεται πως τα παιδια αυτα δεν εχουν καποιο στοχο στη ζωη τους! Να που εσυ ομως εχεις γιατι προσπαθεις να αλλαξεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login