Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εκτός του σκύλου, το βιβλίο είναι ο καλύτερος φίλος του ανθρώπου. Εντός του σκύλου είναι πολύ σκοτεινά για να διαβάσει κανείς.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Κορίτσια και παχουλά αγορια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #84053 από silisav1 στις 18 Αυγούστου 2011, 6:12πμ

silisav1

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2011
μηνύματα: 148 αποδεκτές 0
Γεια σας!Η Ερώτηση που θα κάνω αφορά τις κοπέλες!Κορίτσια θα κάνατε σχέση με κάποιο αρκετά παχουλό αγόρι αλλα όμορφο????
Προσέξτε,αρκετά παχουλό,ΟΧΙ χοντρό.Ξέρω οτι οι περισσότερες θα πείτε πως ναι,αν ειναι καλο παιδι,αλλά θέλω να απαντήσετε με ειλικρίνια
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #84067 από metal angel στις 18 Αυγούστου 2011, 3:38μμ

metal angel

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/3/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

το να κανεις σχεση με ενα ατομο δν σημαινει οτι πρεπει να ειναι φετες και να εχει τους κοιλιακους του σπαλιαρα! καποιοσ μπορει να ειναι ομορφος χωρις κοιλικακους και γυμνασμενο σωμα. φυσικα η εξωτερικη εμφανιση παιζει κυριο ρολο για πολλους, τι να το κανεις ομως αν απο ε3ω ειναι 8εοσ κ απο μεσα ο χειροτερος εχ8ρος σ? εγω προσωπικα ναι! θα εκανα σχεση με ενα παχουλο αγορι και πραγματικα πιστευω πως η εμφανιση δεν ειναι το παν! οπως λες αν ειναι ομορφος αλλα παχουλος δν εχει καμια μα απολυτως καμια σημασεια. εξαλου οταν αγαπας και εισαι πραγματικα ερωτευμενος δεν τολμασ καν να κοιταξεις τετοιου ειδους μικροπραγματα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84135 από Maria_Maraki στις 19 Αυγούστου 2011, 8:13πμ

Maria_Maraki

Εικονίδιο
μέλος από: 8/7/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Συνφωνω με metal angel δεν ειναι το παν η εμφανιση..Εμενα προσωπικα δεν μ αρεσει να ειναι φετες ο αλλος κ θα εκανα σχεση με ενα παχουλο αγορι..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84350 από lne στις 21 Αυγούστου 2011, 6:20μμ

lne

Εικονίδιο
μέλος από: 17/8/2011
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
ναι , φυσικά
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login