Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θέλεις να δεις το 100 να έρχεται με την όπισθεν; Τηλεφώνησε τώρα στο 001.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

ουτε ενα χρονια πολλα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #84249 από egwRe στις 20 Αυγούστου 2011, 1:50μμ

egwRe

Εικονίδιο
μέλος από: 7/7/2011
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
Λοιπον εχω μια παρεα εδω και 4 χρονια, πριν 4 μερες ειχα τα γενεθλεια μου λοιπον και το μονο ατομο απο την παρεα που μου εστειλε μηνυμα χρονια πολλα και τετοια ηταν ο πιο κολλητος μου απο την παρεα απο τα αλλα 3 ατομα δν πηρα ουτε ενα χρονια πολλα και να φανταστειτε οτι τους ελεγα 15 του μηνα οτι αυριο θα σας κερασω παιδια γτ εχω γενεθλεια μου και που θελετε να σας παω και αυτα εφυγα στο εξοχικο μου με τους γονεις μου και το κανονισα για την επομενη εβδομαδα (δν βγηκα εξω) και δεν με πηραν ουτε ενα τηλεφωνο ουτε ενα μηνυμα οι πιο κολλητοι μου φιλοιιιιιι τιποτααααα???! μου κακοφανηκε παρα πολυ και δεν ξερω πως να το χιριστω σημερα που θα τους δω γιατι εχω πολυ θυμο και πολυ στενοχωρια μεσα μου :/ Τι να κάνω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84250 από metal angel στις 20 Αυγούστου 2011, 2:13μμ

metal angel

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/3/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
καταλαβαινω πως σ κακοφανηκε πολυ και σιγουρα αυτο 8α ενιω8αν οι περισσοτεροι αν οχι και ολοι ετσι? σημερα η οποτε τους δεις μην αναφερεις κατι σχετικα με το γεγονος και αν δεις πως ουτε σημερα ανταποκριθουν στο να σ πουν ενα "χρονια πολλα" ξεχασε το και απλα κρατα καποιες αποστασεις. παντως στην θεση σ εγω δεν θα το συνεχιζα το πραγμα..εαν σου εχουν δειξει κατι αλλο ασ πουμε να νια8εις οτι δν ειστε πια παρεα οπως παλια η και αλλες στραβες τοτε πες το..η μπορεις να το αναφερεισ στν συζητηση εντελως τυχαια..να πεις ασ πουμε "ειχα να σας δω πολυ καιρο παιδια και να μαθω νεα σας αλλα ενα χρονια πολλα δν το ειπατε σ κανα μυνηματακι.." τετοιου τυπου μπηχτη :P δες λοιπον πως 8α συμπεριφερονται απο εδω κ περα κ αν ειναι ολα καλα 3εχνα το..απλα αδιαφορησε..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84253 από egwRe στις 20 Αυγούστου 2011, 2:35μμ

egwRe

Εικονίδιο
μέλος από: 7/7/2011
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
σημερα θα μου πουν στανταρ γιατι μιλησε με τον πιο κολλητο μου στην παρεα καταλαβε οτι κατι εχω του το ειπα και αυτος σοκαριστικε πα γιατι του φανηκε καπως τελος παντον αυτος θα τους πει στανταρ κατι ξερω γω της ειπατε χρονια πολλα ρε γαιδουρια? κατι τετοιο ,οχι νιωθω μια χαρα δν εχει αλλαξει κατι με τα παιδια τον τελευταιο καιρο αλλα ενα χρονια πολλα να μην μου πουν και σημερα που θα μου πουν τι να πωωω? να το χεσω τωρα το χρονια σας πολλα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84254 από metal angel στις 20 Αυγούστου 2011, 2:39μμ

metal angel

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/3/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
οχι ενταξει..απο την στιγμη που δν εχει γινει κατι κ οπως λες η συμπεριφορα τους ειναι αρκετα καλη κ ιδια οπως πριν δν υπαρχει λογως να χαλιεσαι περισσοτερο..δεξου τα χρονια πολλα τους κ ξεχνα οτι εγινε..μιας και ειστε καλα οπως ειστε δεν υπαρχει λογως να το σκεφτεσαι και να προβληματιζεσαι πια χωρις λογο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84286 από dark4 στις 20 Αυγούστου 2011, 8:27μμ

dark4

μέλος από: 29/8/2010
μηνύματα: 225 αποδεκτές 0
Μην τους λες ούτε κι εσύ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85695 από JoWilson στις 12 Σεπτεμβρίου 2011, 10:03πμ

JoWilson

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
Έλα ρε φίλε τι ειναι τα γενεθλια! Η γιορτη ειναι καθε μέρα! Οποτε το νιωσουν αυτοι κι εσεις.

Εγω τα γενεθλια μου τα κάνω κάθε Παρασκευοσαββατοκυριακο!

Καλο θα ήταν όμως να αναθεωρήσεις τους ανθρωπους που εχεις τριγυρω σου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login