Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αφού έφτιαξα αυτό, κατάλαβα γιατί όλα τα sites τα κάνουν άσπρα. (Άρης)
Παρασκευή, 3 Μαΐου

καινουρια γνωριμια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #84903 από metal angel στις 31 Αυγούστου 2011, 9:31πμ

metal angel

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/3/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
καλημερα παιδια..μολις βγηκα απο μια πολυ δυσκολη σχεση απο αποσταση..η αποφαση ηταν κοινη αφου βλεπαμε οτι το πραγμα δεν προχωραει. θα ηθελα πολυ να προχωρησω και να ειμαι με ενα παιδι απο τα μερη μου. ομως δν ξερω πως να γνωρισω η να πλησιασω καποιον! ειμαι αρκετα εμφανισημη αλλα δεν ξερω πως να φερ8ω..τα μισα αγορια στ σχολειο μου ειναι φιλοι μου και δν βλεπω κανενα με αλλο ματι..το ιδιο και στ φροντηστηριο..πως μπορω να πλησιασω ενα αγορι που ισως μου αρεσει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84906 από partblah1990 στις 31 Αυγούστου 2011, 12:40μμ

partblah1990

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/1/2011
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
προφανώς του μιλάς..αλλά μην βιάζεσαι να κάνεις αμέσως σχέση ..περίμενε πρώτα να ξεπληγωθείς από τον πρώην σου ...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #84910 από psixakias στις 31 Αυγούστου 2011, 2:01μμ

psixakias

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/7/2011
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μην βιαστείς καθόλου να κάνεις σχέση γιατί πιθανότατα να ενθουσιαστείς εφόσον είσαι έτσι από την προηγούμενη σχέση σου. Πες ότι βρήκες ένα αγόρι που σου αρέσει... θα του μιλάς συνέχεια όταν τον βλέπεις και μετά από αρκετές μέρες να τον φιλάς στα μάγουλα και να του λες ωραία λόγια.. να πετάς υπονοούμενα και αυτός θα το πιάσει το νόημα... μετά θα έρθει η δικιά του σειρά να κάνει κίνηση ... :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84911 από metal angel στις 31 Αυγούστου 2011, 2:28μμ

metal angel

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/3/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
το θεμα ειναι..οτι ολα οσα παιδια πραγματικα εκτιμω ειναι φιλοι μου...κ δν μπορω να κανω κατι τετοιο στς φιλους μου..αλλα νιωθω οτι ποτε δν θα βρω καποιον απο εδω..κ ας ειμαι μονο 15...ειμαι απαισιοδοξη...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84956 από psixakias στις 31 Αυγούστου 2011, 11:25μμ

psixakias

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/7/2011
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Γενικά οι σχέσεις σε τέτοια ηλικία πληγώνουν μοναχά! Και να μην κάνεις καμία στην εφιβλια δεν κάθηκε ο κόσμος.... καλύτερα να κάνεις μια τέλεια στα 20 παρά τώρα πολλες και να πληγώνεσαι!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85703 από YoAnth στις 12 Σεπτεμβρίου 2011, 11:51πμ

YoAnth

Εικονίδιο
μέλος από: 6/9/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Εγω εχω παρι το νοημα σαν αγορι ξερω γω που ειμαι και εγω 15 να λεο θα κανω κατι με ενα κοριτισι και αμα κατι δεν παει καλα απλα το ξεπερνας δεν πρεπει να τα περνεις ολλα τοσο σοβαρα... Γιατι αφτο τιν σπαει παραπολι στα αγορια να το θυμασε... και τελος παντον προσπαθησε να δεις πια αγορια σε φλερταρουνε και σκεψου απλα ζησε την ζωη :Δ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86272 από silisav1 στις 24 Σεπτεμβρίου 2011, 2:23πμ

silisav1

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2011
μηνύματα: 148 αποδεκτές 0
Εγώ αν μου μίλαγε κάποια κοπέλα για να μου την πέσει,η Αφροδίτη του Ολύμπου να ήτανε,θα ξενέρωνα επίστευτα.
Εγώ σου προτείνω να τον κοιτάς με νόημα και να χαμογελάς και θα καταλάβει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login