Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν ένας άντρας μιλάει πρόστυχα σε μια γυναίκα, είναι σεξουαλική παρενόχληση. Όταν μια γυναίκα μιλάει πρόστυχα σε έναν άντρα, είναι €1,50 το λεπτό.
Κυριακή, 5 Μαΐου

θελω γκομενα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #88056 από harrys1212 στις 28 Οκτωβρίου 2011, 12:12πμ

harrys1212

Εικονίδιο
μέλος από: 28/10/2011
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
παιδια υπαρχει ενα τεραστιο προβλημα ειμαι 15 και ακομα γκομενα ουτε φαση . θελω οπος δηποτε την βοηθεια σας πλεασε παιδια σας παρακαλω ειμαι υπρβολικα νδροπαλος και νομιαζω οτι ειμαι ασκημος αλλα οι φιλοι μου μου λενε οτι ειμαι πολι γαματος και οτι ειναι περιεργο που δεν εχω γκομενα ..... πλεασε παιδια βοηθεια νιωθω οτι τι ειμαι στι ζοη τι δεν ειμαι το ειδιο ειναι αφου δεν περναω ωρεα τα παιδικα μου χρονια παιδια βοηθειαααααα .

ευχαριστω για τον χρονο σας .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88127 από AmazonaToumpaLi στις 28 Οκτωβρίου 2011, 10:41μμ

AmazonaToumpaLi

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2011
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
Θα ερθει η ωρα και για σενα μην βιαζεσαι δεν υπαρχει λογος νταξει 15 εισαι οχι 50 απλα απο αυτα που λες πρεπει να βελτιωσεις λιγο την ντροπαλοτητα σου να μιλας σε κοριτσια..Να ξες οτι το πιο σημαντικο ειναι να κανεις μια κοπελα να γελαει απο εκει και περα τα υπολοιπα ερχονται σιγα σιγα.προσπαθησε να γινεις Φιλος πρωτα και μετα γκομενος(δειχνοντας εννοειτε απο την αρχη πιο ειναι ο στοχος σου)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88537 από silisav1 στις 05 Νοεμβρίου 2011, 1:38μμ

silisav1

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2011
μηνύματα: 148 αποδεκτές 0
φιλε μου εαν μια κοπελα την αντιμετωπιζεις σαν "γκομενα" (θελω γκομενα) δε νομιζω να καταφερεις κατι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login