Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Το 80% των παντρεμένων κερατώνουν στην Ελλάδα. Το υπόλοιπο 20% κερατώνουν στο εξωτερικό.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Δεν της εχουν ερθει ακομα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #92527 από technojim στις 06 Ιανουαρίου 2012, 12:45πμ

technojim

Εικονίδιο
μέλος από: 20/10/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
για σας παιδες του φτου θελω την βοηθεια σας σχετικα με ενα θεμα με την κοπεα μου τα εχουμε 2 μηνες στο σεξουαλικο κοματι ειναι τελιος απιρη και πρεπει να της τα μαθω οποτε προτο θεμα πιτε μου πως να της τα εξιγισω δευτερον το μονο που εχουμε κανι ειναι χουφτομα στα βιζια απο μεσα κε τριψιμω του μουνιου απεξω εγω της ζιτησα να το κανω απο μεσα και πως αυτο για εκινη το κανω και η απολαφση θα ειναι δικια της μου λει πως το θεωρει αϊδια ολο αυτο και βλακια να το κανει μονι της(το τριψιμο του μουνιου) και της λεω πως εαν στο κανω εγω δεν θα ειναι αιδια θα σου αρεσει στο κατω κατω οποτε δευτερον καπιος τροπος να την πισω και τριτον και τελευτεον λογικα δεν ειναι ετιμει και ι καυλεσ δεν τησ εχουν ερθει ακομα καπιος τροποσ να την κανω να της ερθουν και για να μην ροτατε η ηλικια μας ειναι εγω 15 και αυτη 13 και 1 μηνα λιπον ακουο σιμβουλες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92529 από tekila13 στις 06 Ιανουαρίου 2012, 1:33πμ

tekila13

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2011
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Λοιπον πρωτα να σου πω οτι εχω την ιδια ηλικεια με εσενα και καποτε ειχα και εγω το ιδιο προβλημα.Γεγονος ειναι πως το ιδιο κοριτσι που καποτε ελεγε εγω δεν θα κανω ποτε στην ζωη μου σεξ,τωρα ανυπομονει να το κανει.Στην δικη σου περιπτωση πιστευω φταιει η ηλικεια της κοπελας σου.Στα 13 ειναι πολυ μικρη για να τα σκεφτεται ολα αυτα κ ειναι λογικο να της προκαλουν αιδια.Αυτο που θα σε συμβουλευα να κανεις ειναι ειτε να την παρατησεις αν θες κατι παραπανω απο φιλακια ειτε να περιμενεις ενα με δυο χρονια τουλαχιστον.Το θεμα ειναι ορμονικο.Δεν υπαρχει γυναικα που να μην της αρεσει το σεξ και αυτη δεν θα ειναι η πρωτη.Οταν μπει για τα καλα στην εφηβεια οπως εγω κ εσυ,σιγουρα θα θελει κατι παραπανω.Κατι που δεν θα σε συμβουλευα να κανεις ειναι να της δειξεις τσοντες.Κατα την αποψη μου ειναι μικρη ακομα αλλα ποτε δεν ξερεις.Παντως για να ξερεις ποτε θα ειναι σιγουρα η καταλληλη στιγμη,αν εκεινη δεν ντρεπεται θα σου κανει η ιδια καποιες ερωτησεις για το σεξ η θα ασχοληθει μονη της
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92530 από manolio4 στις 06 Ιανουαρίου 2012, 3:01πμ

manolio4

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 246 αποδεκτές 0
εχω ακούσει από έγκυρη πηγή πως το σώμα της γυναίκας είναι έτοιμο να ολοκληρώσει τη σεξουαλική του δράση στην ηλικία των 16 και μετά.. Κατά τη γνώμη μου αν θέλεις οπωσδήποτε να κάνεις σεξ μαζί της θα πρέπει να περιμένεις 2,3 χρονάκια και μετά αλλιώς, παράτα την..είναι πολύ μικρή και σου αξίζει μια στην ηλικία σου.. Επίσης δεν ξέρεις πως θα αντιδράσει..είναι τελείως άπειρη στο σεξ και μπορεί ξέρω γω να δει το πουλί σου και να νομίζει πως είναι μικρό και να το συζητάει με φίλες, και μετά να στο πει και σένα και να σε πειράξει.. Και μετά θα ψάχνεσαι και θα λες "μωρέ μπας και έχει δίκιο;" και θα βράζεις στο ζουμί σου.. Το ξέρω μπορεί να σου ακούγεται υπερβολικό αλλά έτσι είναι.. Σε συμβουλεύω μακριά από μικρές άμα θέλεις να κάνεις σεξ.. Η συνομήλικες είναι καλύτερες αλλά οι μεγαλύτερες είναι οι πιο καλές.. Έμπειρες και σου μαθαίνουν πολλά.. Διαλέγεις και παίρνεις.. Ελπίζω να σε βοήθησα λιγάκι..:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92534 από technojim στις 06 Ιανουαρίου 2012, 4:22πμ

technojim

Εικονίδιο
μέλος από: 20/10/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
και δεν μου λετε καπιες αλλεσ πως απο 13-14 το τρονε το λουκανικο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login