Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Αν δεν μπορείς να αποφύγεις έναν βιασμό απόλαυσέ τον!
Σάββατο, 11 Μαΐου

Apelpismenos

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #92908 από Elite στις 11 Ιανουαρίου 2012, 6:24μμ

Elite

μέλος από: 11/1/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Kalhspera sas eimai 19 kai h kopela mou thelei na to kanoume alla to provlhma einai 14 den einai o den einai wraia antithetos alla blepetai den mou teriazei to aspromauro rige ths fylakhs ti na kanw?
(oi goneis ths de me polysympathoun kai auth den bohthaei wste na mhn skeftomai to sex antithetws malista me prokalei)

Φακελάκι μοδερέιτορ: Απαγορεύεται ρητά το γράψιμο με greeklish. Ωστόσο, δε σε κάνω ban γιατί όταν μπήκα είχες ήδη γεμίσει το φόρουμ με την εκνευριστική αυτή συνήθεια. Απλά σταμάτα το.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92910 από Elite στις 11 Ιανουαρίου 2012, 6:56μμ

Elite

μέλος από: 11/1/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Καλησπερα σας ειμαι 19 και η κοπελα μου που τα εχουμε 1 χρονο θελει να ολοκληρωσουμε.Το προβλημα μου ειναι 14.Οι γονεις της δεν με πολυ συμπαθουν λογω της ηλικιας μου και αυτη δεν με βοηθαει να την βγαλω απο το μυαλο μου,αντιθετως μαλιστα με προκαλει και με ερεθιζει συχνα.Πρωσοπικα πιστευω οτι το ριγε της φυλακης δεν μου ταιριάζει.Τι να κανω?(sorry για τα ορθογραφικα)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92911 από maria27 στις 11 Ιανουαρίου 2012, 7:10μμ

maria27

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 118 αποδεκτές 0
βρε σιγα γιατι ριγε της φυλακης? βασικα δεν ξερω αν απαγορευεται ή οχι αλλα απο την στιγμη που το θελεις και το θελει και αυτη και αγαπιεστε γατι να μην ολοκληρωσετε?

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92912 από Σηπτικό Βόδι στις 11 Ιανουαρίου 2012, 7:57μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Όχι, εγώ διαφωνώ με τη Μαριώ από πάνω.

Δε θα σου συνιστούσα σε καμία περίπτωση να κάνεις κάτι με κάποια που πάει ΔΕΥΤΕΡΑ γυμνασίου. Η μέση κοπέλα που ξεπαρθενιάζεται σ' αυτή την ηλικία, εκτός από εξαιρετικές περιπτώσεις, το μετανιώνει αργότερα και έχει τεράστια αλλαγή στον χαρακτήρα (ψωνίζεται εντελώς). Αυτό βέβαια μπορεί να σου φανεί πολύ γενικό αλλά δεν είναι λίγες οι περιπτώσεις που έχει συμβεί αυτό. Συνέχεια όμως!

Θα σου 'λεγα να περιμένεις τουλάχιστον μέχρι να πάει Λύκειο, όσο και αν "σε πιέζει". Εξήγησέ της ότι ο οργανισμός της δεν είναι καν προετοιμασμένος/ανεπτυγμένος για σεξ, δηλαδή ντάξει έλεος.

Αν δεν θες να την πουτανέψεις, μη το κάνεις. Εγώ είμαι κατά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92921 από asap στις 11 Ιανουαρίου 2012, 10:18μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
εγω ενα να σου πω, οτι ενας φιλος μου 19 χρονων τα ειχε επισης με μια 14χρονη και οι γονεις του κοριτσιου εκαναν ασφαλιστικα μετρα να μην την ξαναπλησιασει...!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92923 από manolio4 στις 11 Ιανουαρίου 2012, 10:35μμ

manolio4

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 246 αποδεκτές 0
ρε φίλε σε παρακαλώ δηλαδή πήγαινε βρες μια στην ηλικία σου! Τοοοσες υπάρχουν εκεί έξω εσυ με 14 χρόνων πηγές και έμπλεξες; πρώτον απ'όσο ξέρω ένας ενήλικος θεωρείται παιδεραστης αν πάει με ανήλικη και ο πατέρας της μπορεί να σε κλείσει ΆΝΕΤΑ μέσα αν υπάρχουν στοιχεία..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92935 από maria27 στις 11 Ιανουαρίου 2012, 11:54μμ

maria27

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 118 αποδεκτές 0
χμμμ ναι νταξει εχει ενα δικιο το σηπττικο βοδακι :p Απλα εξαρταται και απο τον χαρακτηρα της κοπελας και τον λογο που 8ελει να προχωρισετε! Δεν ξερω ποσο οριμο χαρακτηρα και ποσο ετοιμος ειναι ο οργανισμος της αλλα υπαρχουν κοπελες αρκετα οριμες και ετοιμες που εχουν μυαλο και ξερουν τι κανουν. Αρα εσυ θα κρινεις αν πρεπει να θα ηταν καλο να προχωρισετε. Ιια την διαφορα ηλικιας δεν εχω να σου πω κατι γιατι δυστυχως ή ευτυχως ο ερωτας ΔΕΝ κοιταει ηλικιες!

(νομιζω οτι στα 14 εισαι στην 3η γυμνασιου, κανω λαθος?)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92936 από qwertyuiop στις 12 Ιανουαρίου 2012, 12:00πμ

qwertyuiop

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/11/2011
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
σπητικο βοδι...8ελω αν μπορεις να μου πεις που εχεις καταλαβει οτι αλλαζει ο χαρακτηρας του σε τετοια ηλικια.. :)8ελω πλ να μαθω γτ δν θελω να μου γινει πουτανακι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92943 από Elite στις 12 Ιανουαρίου 2012, 2:26μμ

Elite

μέλος από: 11/1/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Δευτερα προς Τριτη γυμνασιου ειναι,το περιμενα οτι θα φαω λιγο κραξιμο για την ηλικια,και το οροιο για να μπορει να κανει ελευθερα σεξ(με την προηποθεση οτι ο partener ειναι ανω των 17)ειναι 15. Οι γονεις της δεν θελουν και πολυ αφορμη ψαχνουν.Ευχαριστω παντως για τις συμβουλες σας το πιθανοτερο ειναι να μην κανω τιποτα και να την χασω δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο.Αν σκεφτειται κατι καλυτερο ενημερωσται
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93006 από manolio4 στις 12 Ιανουαρίου 2012, 10:31μμ

manolio4

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 246 αποδεκτές 0
φίλε μου προς Θεού, δεν ήρθα για να σε κραξω αν εννοείς εμένα, άλλωστε δίκη σου είναι η ζωή και κανείς δεν έχει δικαίωμα να σου πει τι θα κάνεις, απλά ήθελα να σου πω ότι νταξει είσαι 19 και είναι 14, μπορείς να βρεις μια στην ηλικία σου και θα περάσεις πολύ καλύτερα..κι αυτή θα περάσει πολύ καλύτερα αν πάει με ένα αγόρι της ηλικίας της.. Εμείς εδώ δεν βρίσκουμε συνομήλικες να κάνουμε παρέα όχι σχέση..είναι όλες με μεγαλύτερους, σου μιλάω για "τεράστιο" πρόβλημα.. Οι μόνες που υπάρχουν είναι κάτι πεταμένες(καταλαβαίνεις).. Αυτα από μένα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login