Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η άφιξη του πρώτου 8086 σπίτι.
Τρίτη, 7 Μαΐου

Χανει τη στυση του!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #93023 από siaki93 στις 13 Ιανουαρίου 2012, 12:59πμ

siaki93

μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια ειμαι καινουργια στο forum αλλα διαβαζω αρκετο καιρο θεματα και αποφασισα να γραψω κ εγω ενα θεμα που μου συμβαινει τωρα τελευταια!..Λοιπον αρχικα με το αγορι μου ειμαστε μαζι 8 μηνες κ ολοκληρωσαμε πριν 5 μηνες! Ολα ηταν πολυ καλα στην αρχη (κ οι 2 το ειχαμε ξανα κανει πριν) αλλα τις 5-6 τελευταιες φορες που πηγαμε να ολοκληρωσουμε στην αρχη ηταν μια χαρα κ μετα του επεφτε λιγο πριν τη διεισδυση μετα εχανε τελειως τη στυση του και οταν προσπαθουσα να τον κανω να επανελθει επανερχοταν κ μετα του ξανα επεφτε! Φυσικα δεν το παραδεχοταν κ προσπαθουσε να συνεχισει αλλα φαινοταν κ του ελεγα να σταματησουμε καθε φορα γιατι δεν γινοταν ετσι! Εκεινος αισθανεται πολυ ασχημα καθε φορα και δεν ξερει γιατι συμβαινει αυτο αφου λεει πως δεν εχει αγχος κατανοω φυσικα οτι η δουλεια του ειναι αρκετα αγχωτικη κ ειναι λογικο σε ολους μπορει να συμβει καποια στιγμη αλλα οχι και συνεχεια! Θελω να μου πειτε σας εχει τυχει κατι παρομοιο? και τι αλλο θα μπορουσα να κανω για να εχει παντα ορεξη και να μην πεφτει!! τνχ προκαταβολικα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93024 από Webmaster στις 13 Ιανουαρίου 2012, 2:52πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Αν κρίνω από την υπογραφή σου, απ' αυτά που λες κι απ' τον τρόπο που τα λες, τότε το πρόβλημα το έχεις *ΕΣΥ* κι όχι αυτός. Τον κομπλαρεις και τον αγχώνεις διότι είσαι κακός συνδυασμός: Και άπειρη και απαιτητική και ψώνιο.

Για να γίνει σωστά η ένωση δύο ανθρώπων, πρέπει να προϋπάρχουν άλλα πράματα, όπως π.χ. μια στοιχειώδης ηρεμία και σύμπνοια, μια κατανόηση και μια αγάπη. Όχι τίποτα τρομερό, απλά μια τρυφερότητα ρε παιδί μου. Εσύ πας λες και είσαι η ντίβα της όπερας ή η καθηγήτρια που βάζεις στον άλλο διαγώνισμα να πούμε.

Κι αντί να αισθάνεσαι εσύ άσχημα, που είσαι και η υπαίτια, αισθάνεται άδικα άσχημα το παιδί!


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93026 από siaki93 στις 13 Ιανουαρίου 2012, 3:50πμ

siaki93

μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Το πως υπογραφω εδω ειναι εντελως ασχετο με τον τροπο που φερομαι γενικα! Απλα μου ζητησαν να υπογραψω καπως και το εκανα δεν σημαινει οτι εχει καποια σημασια, εφοσον ειναι εντελως τυπικο οπως πιστευω εγω τουλαχιστον! Ο τροπος που του φερομαι ειναι το ακριβως αντιθετο απ αυτο που περιγραφεις γιατι οταν εισαι σε μια σχεση υπαρχει κατανοηση και αγαπη δεν αντιμετωπιζουμε τον αλλο σαν 'αντικειμενο'! Ποτε ολες τις φορες που εχει συμβει κατι τετοιο δεν του εχω πει τιποτα που θα τον εκανε να νιωσει ασχημα και προσπαθω καθε φορα να το αντιμετωπιζω σαν κατι φυσιολογικο! καθως μπορει να συμβει στον καθενα αυτο και γνωριζω οτι δεν φταιει εκεινος! Οσο για το αλλο που λες δεν παω πουθενα να το παιξω ντιβα και καθηγητρια ειμαι παρα πολυ τρυφερη μαζι του κ προσπαθω καθε φορα να τον κανω να νιωσει οσο πιο χαλαρος γινεται οποτε δεν νομιζω οτι θα επρεπε να αισθανομαι ασχημα για κατι! Το θεμα ειναι οτι οσο ηρεμα κ να το αντιμετωπιζω εγω εκεινος το παιρνει πολυ στα σοβαρα και αγχωνεται περισσοτερο γιατι λεει οτι εγω δεν του εχω πει ποτε οχι οταν πηγαινε να γινει κατι και τωρα φταιει εκεινος που δεν γινεται τιποτα! Του εχω εξηγησει απειρες φορες οτι δεν με πειραζει και οτι αν χαλαρωσει δεν θα υπαρχει προβλημα αλλα συνεχιζει να αγχωνεται...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93027 από Webmaster στις 13 Ιανουαρίου 2012, 4:15πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Δεν με πείθεις.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93033 από XxXGreGXxX στις 13 Ιανουαρίου 2012, 11:36πμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Για ποιον λογο δεν καθεστε να το συζητησε η ακομα να βρειτε καποια ακρη σε καποιον γιατρο για να δειτε εαν ειναι ψυχολογικου θεματος εαν ειναι σωματικου. Εαν διαπιστωσετε οτι ειναι ψυχολογικου θεματος αλλαξτε παραστσεις καντ κατι διαφορετικο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93068 από drogbach στις 13 Ιανουαρίου 2012, 6:00μμ

drogbach

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 163 αποδεκτές 0
Είιχα ένα παρόμοιο πρόβλημα αλλά εμένα ήταν λόγω του προφυλακτικού...Το κκάναμε για 5 λεπτά και μετά χαλάρωνε..Τελικά βρήκαμε την λύση.Μπαίνω 2-4 φορές χωρίς προφ μέσα της και μετά το κάνουμεμε προφυλάξεις..Τώρα βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορέσετε να στταματήσετε στις 2-3 διυσδύσεις...αλλά μετά εμένα στέκεται πολύ ντούρο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93074 από witcher στις 13 Ιανουαρίου 2012, 7:37μμ

witcher

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/1/2012
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
την ωρα της σεξ πραξης να εισαι προστυχη.
τρελανε τον οσο δεν παει.
ξεπερασε τα ορια που εχεις θεσει στο κομματι σεξ.

κανε οτι πιο τρελο μπορεις να φανταστεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93075 από siaki93 στις 13 Ιανουαρίου 2012, 7:47μμ

siaki93

μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Webmaster@13 Ιανουαρίου 2012)
Δεν με πείθεις.


Το θεμα μου δεν ειναι το πως θα πεισω εσενα αλλα να δω καποιες προτασεις που ισως φανουν χρησιμες και κυριως αποτελεσματικες!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93077 από siaki93 στις 13 Ιανουαρίου 2012, 7:51μμ

siaki93

μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Έγραψε:(XxXGreGXxX@13 Ιανουαρίου 2012)
Για ποιον λογο δεν καθεστε να το συζητησε η ακομα να βρειτε καποια ακρη σε καποιον γιατρο για να δειτε εαν ειναι ψυχολογικου θεματος εαν ειναι σωματικου. Εαν διαπιστωσετε οτι ειναι ψυχολογικου θεματος αλλαξτε παραστσεις καντ κατι διαφορετικο


Το εχουμε συζητησει αρκετες φορες και μου λεει οτι δεν ξερει γιατι του συμβαινει κατι τετοιο εφοσον στην αρχη ηταν ολα μια χαρα και δεν ειχε κανενα προβλημα! Το πιθανοτερο παντως οπως εχουμε καταληξει ειναι οτι μαλλον ειναι θεμα αγχους γιατι εχει κανονικα στυση στην αρχη και του πεφτει μετα! Εσενα σου εχει τυχει κατι παρομοιο και αν ναι αντιμετωπιστηκε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93079 από siaki93 στις 13 Ιανουαρίου 2012, 8:03μμ

siaki93

μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Έγραψε:(drogbach@13 Ιανουαρίου 2012)
Είιχα ένα παρόμοιο πρόβλημα αλλά εμένα ήταν λόγω του προφυλακτικού...Το κκάναμε για 5 λεπτά και μετά χαλάρωνε..Τελικά βρήκαμε την λύση.Μπαίνω 2-4 φορές χωρίς προφ μέσα της και μετά το κάνουμεμε προφυλάξεις..Τώρα βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορέσετε να στταματήσετε στις 2-3 διυσδύσεις...αλλά μετά εμένα στέκεται πολύ ντούρο

Η αληθεια ειναι πως δεν νομιζω οτι ειναι και το πιο ευκολο να ξεκινησεις και να σταματησεις μετα κ γενικοτερα οι διακοπες εκεινη την ωρα! Παντως ισως ειναι και αυτο προβλημα γιατι την ωρα που πεφτει ειναι λιγο πριν η μετα που βαζει το προφυλακτικο! Αλλα το περιεργο ειναι οτι απο την αρχη που ολοκληρωσαμε δεν ειχε τετοιο προβλημα ειχε κανονικη στυση και κραταγε και παρα πολυ ωρα μαλιστα! μεχρι κ 3 ωρες συνεχομενα ειχε τυχει καποιες φορες κ φυσικα μετα τελειωνε κανονικα γι αυτο μου φαινεται περιεργο τωρα! Εσενα γενικα τι σ αρεσει να κανει η κοπελα σου και αναβεις περισσοτερο εκτος απ αυτο με το προφυλακτικο που κανατε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login