Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Δε μισώ τους εχθρούς μου γιατί εγώ τους έφτιαξα.
Σάββατο, 11 Μαΐου

ζηλεύω πολύ ή είμαι gay?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #93328 από agelaki14 στις 16 Ιανουαρίου 2012, 9:07μμ

agelaki14

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Ρε παιδες ακουστε τι εγινε. Εμενα με γουσταρει ενα κοριτσι εδω και τρεις μηνες. δεν της εδινα και πολυ σημασια αλλα καναμε παρεα. μην τα πολυλογω μια μερα μου λεει πως δεν με γουσταρει πια και οτι γουσταρει τον ταδε. και εγω το παιδι το ηξερα αλλα δεν μου ειχε προξενησει κατι το περιεργο. αλλα απο εκεινη τη μερα ολη την ωρα μου φενεται οτι εινε πολυ ομορφος γλυκος και τετοια. φυσικα δεν θελω τιποτα παραπανω! απλα μου κανει εντυπωση που εφαγα τετοιο σκαλωμα. και γενικα τον σκευτομαι ολη την ώρα και λέω τι ωραιος που ειναι ρε γαμωτο και κατι τετοια κουλα ;S

αυτο μου εχει ξανασυμβει με μια κοπελα που μαρεσε και οταν εμαθα ποιον γουσταρει κολλησα και μου γινοταν το ιδιο πραγμα.

Το θεμα ειναι τωρα. ζηλευω? η ειμαι gay? αν τον ζηλευω σημαινει πως μαλλον μου αρεσει λιγο η κοπελα αυτη κιολας. αν οχι τοτε τι? είμαι gay?

Περιμενω απαντησεις, ευχαιρστω ποου το διαβασατε :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93330 από qwertyuiop στις 16 Ιανουαρίου 2012, 9:29μμ

qwertyuiop

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/11/2011
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
δν εισαι...απλα τν ζηλευεις παρα πολυ..:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93331 από makis92 στις 16 Ιανουαρίου 2012, 9:34μμ

makis92

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/1/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
Εγώ πιστεύω ότι επειδή ήξερες ότι σε ήθελε ενώ εσύ δεν ενδιαφερόσουν για εκείνη όταν σου είπε ότι γουστάρει άλλον θα θεώρησες ότι και ωραίος είναι και ότι κάτι παραπάνω θα έχει.Οπότε κατα την γνώμη απλά τον ζηλεύεις λόγο του ότι γουστάρει εκείνον πια παρά εσένα.Αφού λες κιόλας ότι το έχεις ξανά πάθει με άλλη κοπέλα σε ενοχλεί που δεν σε γουστάρουν πια. Φιλικά!! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93332 από markos1990 στις 16 Ιανουαρίου 2012, 9:41μμ

markos1990

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Προφανος ζυλευεις... Αλλα και να μην ζυλευες ρε παιδι μου αλλο να σκεφτεσε αν ειναι ομορφος και ετσι το θεμα ειναι σε ελκυει ερωτικα η σε αηδιαζει? Αν σε ελκυει τοτε θασαι μπαι οχι γκει... αν δεν σε ελκυει εισαι στρειτ κανονικος... χαλαρωσε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93994 από hoselover στις 29 Ιανουαρίου 2012, 1:49μμ

hoselover

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2012
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Το να ζηλεύεις τώρα που η κοπέλα αυτή που σε ήθελε κι εσύ πετούσες χαρταετό πάει και τα φτιάξει με αυτόν, είναι απολύτως φυσιολογικό. Γιατί τώρα που η τύπισσα είδε ότι από σένα δεν εισπράττει κάτι παραπάνω από φιλία και πέταξε για αλλού, εσύ ζηλεύεις αυτόν που θέλει να κατακτήσει. Λογικό κι αν είναι όντως έτσι αυτό σημαίνει ότι την ήθελες έστω και λίγο, ότι κάτι σημαίνει για σένα. Εκτός κι αν την ήθελες μόνο σαν φίλη ακόμη κι υποσυνείδητα και απλά ζηλεύεις τον τύπο που θα σου "κλέβει" χρόνο που θα μπορούσες να περνάς μαζί της. Μέχρι εκεί.

Τώρα, αυτά που λες ότι τον σκεφτόσουν, πόσο γλυκός είναι κλπ...
Μπορεί να είναι μία ηττοπάθεια από μέρους σου και να τον σκεφτόσουν για αυτό και να προσπαθούσες να δικαιολογήσεις τι του βρήκε η κοπέλα αυτή... Μόνο αυτό μπορώ να βρω σαν άλλο ενδεχόμενο, διαφορετικά εμένα μου μυρίζει gay.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93999 από MixalisS στις 29 Ιανουαρίου 2012, 3:24μμ

MixalisS

banned
μέλος από: 26/11/2011
μηνύματα: 71 αποδεκτές 0
Για σου ρε hoselover άντρακλα που σου μυρίζει και γκει!

Φίλε να το διαβάσεις πολύ καλά αυτό που σου έγραψε ο hoselover!




προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94008 από hoselover στις 29 Ιανουαρίου 2012, 5:31μμ

hoselover

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2012
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Έγραψε:(MixalisS@29 Ιανουαρίου 2012)
Για σου ρε hoselover άντρακλα που σου μυρίζει και γκει!

Φίλε να το διαβάσεις πολύ καλά αυτό που σου έγραψε ο hoselover!




Γειά σου ρε Μιχάλη κολλημένε! Τέτοιους τυπάδες σαν και σένα χρειάζεται ο κόσμος για να προχωρήσει... προς τα πίσω! Άντε σε λίγο να μας πεις ότι η γη είναι επίπεδη!

Υ.Γ. Και αν νομίζεις ότι για να είσαι "άντρακλας" πρέπει οπωσδήποτε να φοράς κατι συγκεκριμένο ή να μη φοράς κάτι άλλο ούτε με σφαίρες... τότε προφανώς ο δικός σου ο ανδρισμός έχει πρόβλημα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94009 από MixalisS στις 29 Ιανουαρίου 2012, 5:52μμ

MixalisS

banned
μέλος από: 26/11/2011
μηνύματα: 71 αποδεκτές 0
Λοιπόν παιδιά πρέπει να βγάλω από μέσα μου κάτι που με απασχολεί πάρα πολύ καιρό!

Διαπίστωσα λοιπόν ότι " Η γη είναι επίπεδη " δεν πήγαινε άλλο έπρεπε να το πω για να ξαλαφρώσω!


Επίσης hoselover θα προτιμούσα να προχωράω ΠΙΣΩ παρά ΜΠΡΟΣΤΑ με καλσόν!


Υ.Γ Ο ανδρισμός ο δικός μου δε νομίζω να έχει πρόβλημα σε αντιθέση βέβαια με μερικούς άλλους! Μου έρχεται ένας στο μυαλό! Ποιος άραγε...?

Κάααποιος άααλλος φοράει καλσονάκια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94024 από hoselover στις 30 Ιανουαρίου 2012, 1:13πμ

hoselover

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2012
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Αν πιστεύεις ότι το καλσόν είναι που σε κάνει άνδρα ή γυναίκα, straight ή gay, τότε δεν έχω τίποτε άλλο να σου πω... Δε μπορώ να πείσω ένα τρελό ότι είναι τρελός! Οπότε, κάνω αυτό που λέει ο λαός... "Άσε τον τρελό στην τρέλα του"!! Εντάξει, με γειά τα μυαλά!

Υ.Γ. Χμμ, κάτσε να σκεφτώ... Αν βάλω στολή αστροναύτη, μπορεί την επόμενη μέρα να ξυπνήσω πραγματικός αστροναύτης και να βρεθώ στη Σελήνη... Μάλλον έχω καλύτερη ιδέα... Να βάλω μια περικεφαλαία για να γίνω ξαφνικά ένας δεύτερος Μέγας Αλέξανδρος... Παράαααααααλογοοοοο...

Αν περιμένεις τα ρούχα σου να σε κάνουν άντρα, τότε... καλά κρασιά!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94025 από MixalisS στις 30 Ιανουαρίου 2012, 2:15πμ

MixalisS

banned
μέλος από: 26/11/2011
μηνύματα: 71 αποδεκτές 0
Σίγουρα πάντως δεν σε κάνει 100% στραιτ! Δεν έχω τι άλλο να σου πω! Δε μπορώ να πείσω έναν άνθρωπο σαν κ εσένα! Αυτό που κάνεις υποδηλώνει πως δεν είσαι 100% στραιτ! Το καταλαβαίνεις ή όχι είναι η αλήθεια. Δεν είναι συνήθεια, είναι κάτι ΜΗ ανδρικό! Αν εσύ το έχεις πει στην κοπέλα σου και αυτή δεν έχει πρόβλημα τότε τι να σου πω... "Άσε τον τρελό στην τρέλα του" Εντάξει, με γεια τα μυαλά!

Αυριο μεθαύριο θα κάνεις και οικογένεια δηλαδή! Θα μαθαίνεις στο παιδί σου πως να φοράει καλσόν?
Τι να πω! Σκέψου να μάθει ότι ο πατέρας του φορούσε καλσονάκι! Παιδια, παιδιά ο μπαμπάς μου φοράει τα καλσόν της μαμάς μου!

Υ.Γ Χμμ, κάτσε να σκεφτώ... Αν βάλεις φούστα θα είσαι σαν τραβεστί, μπορεί την επόμενη μέρα να ξυπνήσεις και να είσαι με κανα ψολαρά στο κρεβάτι... Μάλλον έχω καλύτερη ιδέα... Να φορέσεις το καλσονάκι σου και βγεις στο δρόμο να σε "γιουχάρουν" οι κολλημένοι μαλάκες όπως εγώ...!

Λοοοογικόοοο...

Αν περιμένεις το καλσόν να σε κάνει 100% στραιτ, τότε... καλά κρασιά!


Εφόσον σου αρέσει τόσο να το υποστιρίζεις κίολας! Όχι μόνο στα λόγια! Εφόσον νιώθεις άνετα βγες στο δρόμο, που θα μου το παίξεις και κουλ τύπος! Εφόσον σου είναι ευχαρίστηση!

Φόρα λοιπόν το καλσόν σου, τις φούστες σου και ότι άλλο γουστάρεις!






προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login