Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν πρέπει να διαλέξεις ανάμεσα σε δύο κακά, κάνε αυτό που έχεις ξανακάνει.
Κυριακή, 28 Απριλίου

παρθενα ή οχι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #94064 από samdim στις 30 Ιανουαρίου 2012, 11:54μμ

samdim

μέλος από: 30/1/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
εχω μια απορια που με "βασανιζει" καιρο τωρα, με την κοπελα μου ολοκληρωσαμαι πριν πολους μηνες, μου ειπε οτι ηταν η πρωτη της φορα, ηταν αρκετα στενη σε βαθμο που ενοχλουσε και εμενα και εγω πιγενα σιγα-σιγα, δεν ειχε αλλα ουτε εχει βγαλει ομως αιμα καμια φορα, εκτος απο μια φορα, μετα απο αρκετες φορες που ειχαμε ολοκληρωσει ειχε βγαλει λιγο στο εσορουχο της μετα απο αρκετη ωρα που ειχε φυγει, βλεπω σε πολλα φορουμ οτι μπορει να μην βγαλει την πρωτη φορα αλλα συνηθως βγαζει μετα απο καιρο. Εδω και 7 μηνες εγω δεν εχω δει κατι ομως, εγω τωρα τι να πιστεψω?? (δεν το λεω γιατι δεν την εμπιστευομαι, απλα θελω να ξερω αν μου εκριψε κατι ή οχι )
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94066 από Μοχθηρό Γουρούν στις 31 Ιανουαρίου 2012, 12:12πμ

Μοχθηρό Γουρούν

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
1) Κάποιες κοπέλες βγάζουν αρκετό αίμα, κάποιες λιγότερο και κάποιες καθόλου ή πολύ ελάχιστο.

2) Μια κοπέλα είναι "στενή" για αρκετό χρονικό διάστημα.
Δηλαδή?? Ακόμα και κάποια η οποία έχει ολοκληρώσει πάνω από μια φορά!!

3) Θα πρέπει να εμπιστεύεσαι περισσότερο την δικιά σου! Εφόσον σου έχει πει ότι είναι παρθένα τότε γιατί κολλάς? Και να μην ήταν δηλαδή τι θα γινόταν??

4) Θα πρέπει να ξεκολλήσεις από τέτοιου είδους προβληματισμούς γιατί το μόνο που αταφέρνεις είναι να δημιουργείς πρόβλημα στον εαυτό σου!


Για να έχεις σχέση τόσο καιρό ( αναφέρεις μήνες ) η κοπέλα πάει να πει πως νιώθει κάτι για σένα. Δε νομίζω να σου έκρυβε κάτι τέτοιο από τη στιμή που έχεις ολοκληρώσει και μαζί της.





προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94068 από samdim στις 31 Ιανουαρίου 2012, 12:26πμ

samdim

μέλος από: 30/1/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
οπως ειπα την εμπιστευομαι και νιωθω και εγω πραγματα γι' αυτη, απλος επιδει ειναι μικροτερη σκευτικα πως ισως μου το εκριψε γιατι μπορει να ενιωθε ασχημα ή οτιδιποτε αλλο, και επιδι ηταν η πρωτη μου δεν ημουν σιγουρος και απλος θα ηθελα αν ειχε γινει κατι να ειναι ποιο ειλικρινεις, τελος παντων πιστευω πως με καλυψες ευχαριστω :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94070 από tragikos στις 31 Ιανουαρίου 2012, 2:49πμ

tragikos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/12/2010
μηνύματα: 479 αποδεκτές 0
Μπορει να τις ειχε σπασει απο δαχτυλο που πιθανον ειχε προηγουμενη σχεση....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login