Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Είμαι ένας αυτόματος τηλεφωνητής. Ο ιδιοκτήτης μου δεν είναι εδώ, αλλά είμαι ανοικτός σε κάθε πρόταση.
Τρίτη, 21 Μαΐου

ρωτηση... κυριως για αντρες

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #99113 από Otaku στις 25 Απριλίου 2012, 10:43μμ

Otaku

Εικονίδιο
μέλος από: 25/4/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
με αναβει πολυ να μου τριβει το.... παλαμαρι πανω απο τα ρουχα ερεθιζομαι αμεσως τρελαινομαι :P ......

ε και βεβαια το παλιο καλο στριπτιζ μονο που δεν τρελαινομαι αμα δεν με αφηνει να αγγιζω καθολου..... ενω με κανει να την θελω πιο πολυ μετα απο λιγη ωρα μου την σπαει ....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99883 από Χαρα_1993 στις 06 Μαΐου 2012, 3:03πμ

Χαρα_1993

μέλος από: 6/5/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Έγραψε:(gravedigger@22 Απριλίου 2012)
Eμενα μου αρεσουν τα αγρια γενικοτερα.δεν ξερω αν θεωρειται φετιχ.
δηλαδη ενω γενικα σε μια σχεση θα ηθελα κατανοηση και ισα δικαιωματα στο σεξ θελω βρισιες και γδαρσιματα και τετοιες καταστασεις.δηλαδη σφαλιαρες παρακαλια και τετοια...
αυτο που θα πω τωρα μπορει να θεωρειται..
μου αρεσει με αναβει απιστευτα το σεξ σε στυλ βιασμου.
καλα εκει πεθαινω..η ικανοποιηση.!!!!!!!


συμφωνω απολυτα... μπορει να ακουστει λιγο μαζοχιστικο αλλα ειναι ωραια οταν ο αλλος δειχνει κυριαρχος στο κραβατι...οτι σε θελει δικια του και δεν σηκωνει κουβεντα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99884 από Χαρα_1993 στις 06 Μαΐου 2012, 3:06πμ

Χαρα_1993

μέλος από: 6/5/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Έγραψε:(loco01@23 Απριλίου 2012)
Αναλογα τον αντρα.Γουστ ειναι αυτα και τα γουστα ποικιλουν :)
Προσωπικα εγω προτιμω να τελειωνω αλλου πχ στο στηθος ή στα ποδια μιας γυναικας ή ακομα και στον πισινο ( αν βρισκομαστε στα 4 εκεινη την ωρα).


γειαααααα ... κοιτα και εμενα μου αρεσει στο στηθος ασε που μετα αυθορμητα πασαλλιβομαι και μονη μου... μπορει να ακουστει αηδια, αλλα εκεινη την ωρα δεν σκεφτεσαι τπτ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100157 από loco01 στις 08 Μαΐου 2012, 8:31μμ

loco01

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2012
μηνύματα: 93 αποδεκτές 0
Καθολου αηδια!Πολλες γυναικες το κανουν αυτο.Αρεσει και στα αγορακια να το βλεπουν ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login