Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην ενοχλείτε. Κοιμάται η γιαγιάκα.
Κυριακή, 19 Μαΐου

φασωμα σε παρτυ!

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #95104 από kapioa :) στις 23 Φεβρουαρίου 2012, 12:54πμ

kapioa :)

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 132 αποδεκτές 0
Χαιρομαι που διαβασατε ολλο το κατεβατο μου <3
να σας πω κατι...??
εγω,εχω μια φιλη (αυτη που λεω στην αρχη αρχη οτι θα παμε στο παρτυ κι'ετσι...) Ωραιααα,λοιπον,εκεινη μολις της ειπα για την χοροεσπεριδα που προκειτε να γινει,αμεσως αρπαχτηκε και βαλθικε να σχεδιαζει το πως θα ερχοταν σπιτι μου και πως θα πηγεναμε στο παρτυ χορις να το μαθουνε οι γονεις της...
Εμενα δεν μου πολυαρεσεε αυτη η ιδεα,αλλα σκεφτηκα πως,αφου δεν εχει παει ποτε σε χοροεσπεριδα,θα θελει να δει πως ειναι και αυτη.
Αλλα σας ξαναλεω λως δεν συνφωνω καθολου με αυτο που θαλει να κανει.
Και το χειροτερο ειναι πως σε μια βδομαδα θα γινει μια χοροεσπεριδα και θα θελησω να το συζητησω μαζι της το τι εγινε,ποιοι ητανε,με ποιους μιλισα,κλπ...και δεν θα μπορω!!
απο την αλλη σκεφτομαι πως δεν θα ηταν και τοσο σωστο να μην της πω οτι εγινε και να παω ...
εσεις τι σκεφτεστε?? Σας παρακαλω....πειτε μου τι μου προτεινετε??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95156 από maritsa123 στις 23 Φεβρουαρίου 2012, 10:42μμ

maritsa123

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
χαχα! ολοι τα καναμε αυτα! ξερεις σε ποσα μερη δεν μ'αφηνε η μανα μου να παω και πηγα κρυφα? :Ρ
τεσπα βοηθησε την να ερθει και αυτη αλλα προσοχη να μην την καταλαβουν, δεν λεω οτι ειναι και το καλητερο αυτο, σημασια εχει οι γονεις να σ'αφηνουν απο μονοι τους να κανεις καποια πραγματα τωρα ισως να μην την αφηνουν γτ την θεωρουν μικρη και τετοια! παντως αν προσεχετε και στην χοροεσπεριδα αλλα και να μην σας καταλαβουν θα ειστε οκ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95161 από sTeV στις 23 Φεβρουαρίου 2012, 10:49μμ

sTeV

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
:S
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95182 από kapioa :) στις 24 Φεβρουαρίου 2012, 1:20πμ

kapioa :)

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 132 αποδεκτές 0
Έγραψε:(sTeV@23 Φεβρουαρίου 2012)
:S

?? :Ρ ουτε εσυ συμφωνεις εε..... τι να κανουμε....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95183 από kapioa :) στις 24 Φεβρουαρίου 2012, 1:23πμ

kapioa :)

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 132 αποδεκτές 0
Έγραψε:(maritsa123@23 Φεβρουαρίου 2012)
χαχα! ολοι τα καναμε αυτα! ξερεις σε ποσα μερη δεν μ'αφηνε η μανα μου να παω και πηγα κρυφα? :Ρ
τεσπα βοηθησε την να ερθει και αυτη αλλα προσοχη να μην την καταλαβουν, δεν λεω οτι ειναι και το καλητερο αυτο, σημασια εχει οι γονεις να σ'αφηνουν απο μονοι τους να κανεις καποια πραγματα τωρα ισως να μην την αφηνουν γτ την θεωρουν μικρη και τετοια! παντως αν προσεχετε και στην χοροεσπεριδα αλλα και να μην σας καταλαβουν θα ειστε οκ!

Φυσικα και δεν την αφηνουνεεε....Κοιταα,δεν ειμαστε κια τοοοσο μωλα-14 ειμαστε- δικαιομα εχουμε να πηγενουμε σε τετιου ιδους παρτυ!
εμενα οι δικοι μου με αφηνουνεεεε (βεβαια δεν φοραω τιποτα εξαλα κι'ετσι ) αλλα ναι,με αφηνουνε.
ΟΙ δικοι της εχουνε το δικαιομα να κανουνε ΟΤΙ θελουνε.Αλλα εμενα το προβλημα μου ειναι οτι αμα ΑΜΑ λεμε,γινει καμια στραβη και το μαθουνε,δεν θα την ξανααφησουνε να βρησκομαστε εξω αο το σχολειο...ποσο μαλλον να βγενει εξω εκεινη...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95185 από samdim στις 24 Φεβρουαρίου 2012, 2:36πμ

samdim

μέλος από: 30/1/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
η δικη μου γνωμη ειναι να προσπαθησει να του πυσει και οχι να τους "κοροιδεψει", οστοσω 14 ειστε ακομα εχετε καιρο ακομα γι' αυτα :) . Οσο για τα φασωματα και ολα τα σχετικα θα συμφωνισω με τους παραπανω διοτη εμεις τα αγορια, τουλαχιστον αρκετοι απο εμας θελουμε μια κοπελα που να μην εχει παει και με πολους για σχεση, οπως και να το κανουμε αλλιως ειναι να βγαινεις με μια κοπελα και να πετυχεις 1-2 ατομα που να ειχαν κανει "φαση" οπως λες εσυ και αλλιως να την ξερει ολη η πολη (εχει τυχει περιστατικο παρομοιο, οπου ενας φιλος μου εβγαινε με μια κοπελα και ολοι λεγανε ποσο καλη ηταν στο κρεβατι και ολα τα σχετικα, στο τελος αυτος εκνευριστικε διοτη παραηταν το κακο και την παρατησε) :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95195 από o 3an8os στις 24 Φεβρουαρίου 2012, 4:57μμ

o 3an8os

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 117 αποδεκτές 0
Κατα τη γνωμη μου ειναι ο τυπος αγοριου!παραδειγματος χαρη εγω εχω βαρεθει τις σχεσεις και η προοπτικη να με παρει μια κοπελα σε ενα παρτυ και να παμε να φασωθουμε δεν με χαλαει,καθολου!εφοσον μετα δεν εξελιχθει αυτο σε σχεση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95497 από kapioa :) στις 29 Φεβρουαρίου 2012, 8:34μμ

kapioa :)

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 132 αποδεκτές 0
ααααα....οκαυυυυ οκαυυυυ :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login