Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Όταν τα πράγματα δεν γίνονται όπως θέλουμε, τότε πρέπει να τα θέλουμε όπως γίνονται.
Κυριακή, 12 Μαΐου

πως θα καταλαβω αν τελειωνει μεσα μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #94651 από mantarini στις 13 Φεβρουαρίου 2012, 3:09μμ

mantarini

Εικονίδιο
μέλος από: 13/2/2012
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
καλησπερα..πως μπορω να καταλαβω αν τελειωνει μεσα μου τον ρωταω και μου λεει οχι..δεν εχω λογο να μην τον πιστεψω (δεν μ εχει πει ποτε ψεματα) αλλα για καποιο λογο δεν ειμαι 100% σιγουρη..
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #94655 από xrysoulinaki στις 13 Φεβρουαρίου 2012, 3:41μμ

xrysoulinaki

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2010
μηνύματα: 105 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

δεν χρησιμοποιείτε προφυλακτικό ή οποιαδήποτε άλλη μέθοδο αντισύλληψης? νομίζω αν τελείωνε μέσα σου χωρις αυτά θα το έιχες καταλάβει... πόσο καιρό είστε μαζί???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94656 από mantarini στις 13 Φεβρουαρίου 2012, 3:50μμ

mantarini

Εικονίδιο
μέλος από: 13/2/2012
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
καμια αντισυλληψη, 3 μηνες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94678 από dark4 στις 13 Φεβρουαρίου 2012, 7:12μμ

dark4

μέλος από: 29/8/2010
μηνύματα: 225 αποδεκτές 0
Αν έβγαινε για να τελειώσει δεν θα έβλεπες το σπέρμα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94681 από siaki93 στις 13 Φεβρουαρίου 2012, 8:31μμ

siaki93

μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Πραγματικα δεν εχεις λογο να μην τον πιστεψεις οταν στο λεει απλα νομιζω πως το να χρησιμοποιεις τροπους αντισυλληψης δειχνει υπευθυνοτητα κατα καποιο τροπο και μπορει να σε προφυλαξει οχι μονο απο μια ανεπιθυμητη εγκυμοσυνη αλλα και απο σεξουαλικως μεταδιδομενα νοσηματα! Οσο καλα και αν ξερουμε εναν ανθρωπο ποτε δεν μπορουμε να ειμαστε τοσο σιγουροι και ακομα κ αν γινεται ο απαραιτητος ελεγχος! Αυτο που λεω συμπερασματικα ειναι οτι δεν υπαρχει λογος να εκθετεις σε τοσο μεγαλο κινδυνο τον εαυτο σου και τον συντροφο σου φυσικα! Το να εχει επιλεξει ενα ζευγαρι να κανει ελευθερο σεξ ειναι καθαρα δικη του επιλογη απλα αν δεν θελετε να χρησιμοποιειτε προφυλακτικο επειδη μειωνει την αισθηση η οτιδηποτε αλλο μπορεις να παρεις αντισυλληπτικο χαπι που χορηγειται κ χωρις ιατρικη συνταγη και να κανετε ελευθερο σεξ χωρις να εχεις το αγχος καθε φορα μηπως εγινε καμια στραβη μονο ομως για το θεμα της εγκυμοσυνης τα υπολοιπα δυστυχως αλλα δεν μπορεις να τα αποφυγεις με το χαπι! Ωστοσο ειναι γνωστο οτι ακομα και απ τα προσπερματικα υγρα που εχουν οι ανδρες πριν την εξπερματωση και δεν ειναι τοσο ''εμφανη'' μπορει να υπαρξει εγκυμοσυνη καθως υπαρχει σπερμα και μεσα σ αυτα ειναι πολυ μικρες βεβαια οι πιθανοτητες αλλα δεν υπαρχει λογος να το ρισκαρεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94685 από Webmaster στις 13 Φεβρουαρίου 2012, 9:51μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Υπάρχουν τρεις τρόποι να καταλάβεις αν τελειώνει μέσα σου:

1. Κάτι στο ρυθμό του δεν πάει καλά. Και μετά όταν βγαίνει, δεν τελειώνει "κανονικά".

2. Όταν βγαίνει, τρέχει σπέρμα από την τρύπα σου.

3. Κάθε φορά που δέχεται σπέρμα μέσα της η τρύπα, το μουνί αρχίζει να νιώθει περίεργα και να κάνει σπασμούς όπως όταν φτάνει σε οργασμό (αλλά χωρίς το αίσθημα του οργασμού). Επίσης η διάθεσή σου φτιάχνει απότομα (και να θες να θυμώσεις, δεν μπορείς).


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94692 από mantarini στις 13 Φεβρουαρίου 2012, 11:33μμ

mantarini

Εικονίδιο
μέλος από: 13/2/2012
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
μαλιστα...ευχαριστω με καλυψατε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136975 από an.kou. στις 12 Μαΐου 2016, 6:47μμ

an.kou.

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2016
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Σε περιπτοση που : 1 δεν χρισιμοποιουμε αντισιλιπτικα ( φαρμακα ή προφιλακτικα ) 2 δεν το καταλαβουμε με τους 3 τροπους οπος αναφερατε υπαρχει καμοια αλλη λυση ? Εχωντας ως συμβαν να πειγενε να τελιωση κι τραβιχτικε αλλα δεν τελιωσε κι εχω την Εντιποση πως τελιωσε βγενοντας σε αυτην την περιπτοση τι πεζει ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136977 από an.kou. στις 12 Μαΐου 2016, 8:22μμ

an.kou.

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2016
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Κανεις ?? Επιθειμω την βοηθεια σας ειναι επιγων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136979 από aglina στις 13 Μαΐου 2016, 12:03μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Ρε κοπέλα μ θα φανεί ανθα σου έρθει περίοδος ή όχι. Κάνε κ ένα τεστ γιανα είσαι σίγουρη. Λογικό όμως να έχεις άγχος και φόβο με αυτα που κάνεις. Δν θα αργήσει η στιγμή που θα γκέι η στραβή ετε με εγκυμοσύνη είτε με κανεαν σμν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login