Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η φλασιά έκαψε φλάντζες.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Μέγεθος!Οι Γυναικίες Γνώμες Θα Εκτιμηθούν

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #95020 από sTeV στις 21 Φεβρουαρίου 2012, 11:57μμ

sTeV

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Η ηλικια μου ειναι 24 και θελω να μου πειτε αντικειμενικα τη γνωμη σας για το μεγεθος του πεους μου με μεγεθος (15cm μηκος και 13cm διαμετρο). Εχω διαβασει παρομοια θεματα στο φορουμ αλλα δεν με ικανοποιησαν ολες οι απαντησεις λογο διαφορετικοτητας μεγεθων, χωρις πολλες γυναικιες απαντησεις, ηλικιες ερωτηθεντων και πολλα αλλα.. Παρακαλω οσοι θελουν να το παιξουν και καλα "παλι τα ιδια και τα ιδια.. ολο βλακειες ερωτησεις.. γαματε και μην κολατε σε βλακειες να μην απαντησουν καθολου.." Θελω σοβαρες γνωμες και ατομα με πρακτικη και θεωρητικη γνωση επι του θεματος και οχι πληροφοριες και στατιστικες απο το ιντερνετ.. Ευχαριστω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95033 από Μοχθηρό Γουρούν στις 22 Φεβρουαρίου 2012, 10:09πμ

Μοχθηρό Γουρούν

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Φίλε sTeV το πέος που έχεις είναι μια χαρά και σε μήκος άλλα και σε διάμετρο. Λίγο πολύ όλοι το περνάμε αυτό το κομπλξ στη ζωή μας περι μέγεθος και ικανοποίηση.

Σίγουρα θα μπορούσε να είναι και μεγαλύτερο άλλα εντάξει το αποδέχεσαι όπως είναι διότι και να το θες μεγαλύτερο δεν μπορείς να το έχεις.
Σίγουρα υπάρχουν μικρότεροι σε ηλικία που έχουν πέος αρκετά cm περισσότερα από το δικό σου άλλα και από πολλούς άνδρες ακόμα στο σύνολο.

Δεν χρειάζεται να σου απαντήσει κάποια γυναίκα
η άντρας γιατί την απάντηση μπορείς να την βρεις και μόνος σου χωρίς κόπο.

Μια γυναίκα θα μάθει να συγκρίνει ένα πέος σύμφωνα με αυτό που έχει δει-πιάσει-νιώσει την πρώτη φορά! Άρα λοιπόν καταλαβαίνεις ότι θα νιώθει πολύ πιο ωραιά όταν κάθε φορά βλέπει και κάποιο μεγαλύτερο.

Δηλαδή? Αν κάνεις μια σχέση με παρθένα και κάποια στιγμή στην πορεία χωρίσετε τότε αυτή θα μάθει να μετράει σύυμφωνα με το δικό σου μέγεθος.

Τώρα αν τελικά παίζει ρόλο μόνο η τεχνική και όχι το μέγεθος δεν το ξέρω (έχεις δει αρκετές απαντήσεις για τον γυναικείο οργασμό).

Εγώ πιστευώ όμως ότι στα προκαταρκτικά παίζει ρόλο το μέγεθος, δηλαδή το παρατηρεί μία κοπέλα και είναι σίγουρο γιατί όλες συζητάνε για προσόντα.

Τώρα το τι λένε οι στατιστικές είναι άλλο θέμα πάντως όλοι θα ήθελαν ένα καλό εργαλείο.

Δε χρειάζεται να έχεις κάποιο κόμπλξ γιατί πολύ απλά υπάρχουν και χειρότερα.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95058 από sTeV στις 22 Φεβρουαρίου 2012, 5:36μμ

sTeV

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Αυτο θα λεω στον εαυτο μου? Πως υπαρχουν και χειροτερα? :-/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95060 από pantelis20 στις 22 Φεβρουαρίου 2012, 6:12μμ

pantelis20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 648 αποδεκτές 0
Είναι ένα στοιχείο του σώματος σου που δε μπορείς να αλλάξεις. Και εγώ θα ήθελα γαλάζια μάτια. Και;;;

Είναι όπως το να είσαι κοντός. Δε μπορείς να το αλλάξεις.
Τι στιγμή που υπάρχει ένα μεγάλο ποσοστό με στυτική δυσλειτουργία και αρκετοί με μικρότερο πέος ή λεπτότερο δεν μπορείς να γκρινιάζεις.
Με αυτό σε προίκησε η φύση και τέλος.

Οι στατιστικές που γράφουν πολλοί δεν είναι χαζές προσεγγίζουν αρκετά την πραγματικότητα. Η Ελλάδα είναι πολύ χαμηλά έτσι και αλλιώς οπότε πάλι μειονεκτικά θα ένιωθες ακόμα και στο άνω όριο των στατιστικών να ήσουν.

Τι περιμένεις να ακούσεις; Εκατό γυναίκες να σου πουν ότι είναι μια χαρά; Ε και; Αύριο θα πας με την 101 που έτυχε πριν ένα μήνα να πάει με κάποιον πιο προικισμένο και να αισθανθεί την διαφορά. Τι θα κάνει θα βγάλει την ντουντούκα ο stev την έχει μικρήηηη...

Απο την στιγμή που είναι κάτι που δε μπορείς να αλλάξεις το αποδέχεσαι και τέλος. Μικρό μεγάλο ικανοποιητικό ή όχι αυτό είναι. Μάθε να ζεις με αυτό και φυσικά να το προσέχεις για να το χεις.
Και εννοώ μακριά απο συσκευές που υπόσχονται αύξηση πέους...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95062 από sTeV στις 22 Φεβρουαρίου 2012, 6:18μμ

sTeV

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Απλα περιμενω περισσοτερες απαντησεις.. Ο σκοπος του θεματος που ανοιξα δεν ειναι να βρω μια και μοναδικη αποδεκτη απαντηση ουτε να πιαστω μονο σε μια που θα εχει μονο θετικα σχολεια..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95065 από Μοχθηρό Γουρούν στις 22 Φεβρουαρίου 2012, 6:27μμ

Μοχθηρό Γουρούν

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Δηλαδή πόσες περισσότερες απαντήσεις?

Άνοιξες ένα θέμα για να σου λυθούν ορισμένες απορίες, κανείς δε μίλησε για αποδεκτές απαντήσεις ή απαντήσεις που θα έχουν πιάσιμο πάνω στα θετικά σχόλια.

Σου απαντήσαμε αρκετά άτομα νομίζω. Τι δεν κατάλαβες? Αν δεν είσαι ευχαριστημένος τότε δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο.



προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95067 από sTeV στις 22 Φεβρουαρίου 2012, 6:44μμ

sTeV

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Ρε φιλε υπαρχουν 15000 εγγεγραμενα μελη.. Μιλας εκ μερους ολων.. Πως την βλεπουν μερικοι εδω μεσα δεν μπορω να καταλαβω.. Αμα βαρεθηκες να ασχολεισαι απλα σταματα να το κανεις.. Δεν σε υποχρεωσε κανεις να κανεις κατι με το ζορι.. Εγω φταιω που δινω και λογαριασμο για πιο λογο ανοιξα το θεμα και τι περιμενω.. Ελεος δηλαδη.. Το προβλημα σου ειναι που βλεπεις το θεμα συνεχεια οταν κανεις ανανεωση και κουραστηκε ο αμφιβληστροειδης σου?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95076 από MixalisS στις 22 Φεβρουαρίου 2012, 8:29μμ

MixalisS

banned
μέλος από: 26/11/2011
μηνύματα: 71 αποδεκτές 0
Πρώτον μάθε να συζητάς και να μην εκνευρίζεσαι με τις απαντήσεις που σου δίνουν οι άλλοι.

Επίσης όταν σχολιάζεις θέματα να σκέφτεσαι και λίγο πριν γράψεις την χαζομάρα σου.
Αναφέρεσαι σε μέλος του φορουμ πως πρέπει τα αγόρια να έχουν ερωτική επαφή από τα 16!
Γιατί? Επειδή είχες εσύ? Και ποιος σου είπε πως το σεξ έχει συγκεκριμένη ηλικία για να γίνει?

ΕΣΥ ΡΕ ΒΛΑΚΑ ΕΙΣΑΙ 24 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΛΑΙΓΕΣΑΙ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ. ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΣΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΙΚΗ ΤΟΥ ΖΩΗ?? ΕΣΥ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΑΝ ΤΟ ΠΕΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ!

Εσύ που είσαι "έμπειρος" και φτάνεις στο σημείο να αναρωτιέσαι γιατί δεν έρχεται στον κατάλληλο οργασμό η κοπέλα σου. Που σου είπε για τους πρωηγούμενους που είχε. Πως είχαν μεγάλα προσόντα και την ικανοποιούσαν μια χαρά. το πρόβλημα είσαι εσύ και ΝΑΙ ΔΕΝ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙΣ την γυναίκα που είναι δίπλα σου, αν αυτό θες να ακούσεις από κάποιον. Δεν σου φταίει κανείς και πόσο μάλλον τα παιδιά τα οποία σου δίνουν μερικές συμβουλές και σπαταλούν τον χρόνο τους για να σε κάνουν να δεις τα πράγματα με μια άλλη ματιά.

Φίλε μεγάλωσε λίγο και κάτσε για μερικά γαμημένα λεπτά να σκεφτείς ορισμένα πράγματα.

Κάνε ότι καταλαναίνεις αιντε.

Και συγγνώμη για τον τόνο άλλα εκνευρίστηκα.

Φιλικά πάντα, Μιχάλης.




προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95082 από mak r5 στις 22 Φεβρουαρίου 2012, 10:08μμ

mak r5

μέλος από: 12/1/2011
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Έγραψε:(sTeV@22 Φεβρουαρίου 2012)
Αυτο θα λεω στον εαυτο μου? Πως υπαρχουν και χειροτερα? :-/


φιλε,ειμαι 23 ετων....1,70 περιπου υψος,97 κιλα (παχουλος για το υψος μου,εμφανισημος θα ελεγα).....λοιπον,το πεος μου ειναι 11-12 εκατοστα μηκος,και περιμετρος 11 εκατοστα ....(σκεψου το λιγο,μηπως τελικα υπαρχουν χειροτερα?)..... δεν εχω κανει σεξ ακομα,διοτι ειχα κλειστει στον εαυτο μου για χρονια λογω του "μεγεθους",αλλα τελικα τί καταλαβα? οσο και να στεναχωριομουν,δεν αλλαζε κατι στην ολη κατασταση......διαβασα διαφορα θεματα σχετικα με αυτο εδω μεσα,εγραψα κι εγω το προβλημα μου,πηρα απαντησεις,οι οποιες με ικανοποιησαν αρκετα,και τωρα,ασχετα που ακομα δεν εχω κοπελα,τουλαχιστον μου εχει φυγει αυτο το ΤΕΡΑΣΤΙΟ αγχος που ειχα περι μεγεθους..... πιστευω οτι η τεχνικη και τα προκαταρτικα,ειναι αυτα που εχουν σημασια στις περισσοτερες κοπελες..... αν θες δεν και τισ απαντησεις της "margarita1987" εδω : http://www.ftou.gr/forum/display_topic_threads.asp?ForumID=7&TopicID=10436&PagePosition=2
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95083 από mak r5 στις 22 Φεβρουαρίου 2012, 10:09μμ

mak r5

μέλος από: 12/1/2011
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Έγραψε:(mak r5@22 Φεβρουαρίου 2012)
Έγραψε:(sTeV@22 Φεβρουαρίου 2012)
Αυτο θα λεω στον εαυτο μου? Πως υπαρχουν και χειροτερα? :-/


φιλε,ειμαι 23 ετων....1,70 περιπου υψος,97 κιλα (παχουλος για το υψος μου,εμφανισημος θα ελεγα).....λοιπον,το πεος μου ειναι 11-12 εκατοστα μηκος,και περιμετρος 11 εκατοστα ....(σκεψου το λιγο,μηπως τελικα υπαρχουν χειροτερα?)..... δεν εχω κανει σεξ ακομα,διοτι ειχα κλειστει στον εαυτο μου για χρονια λογω του "μεγεθους",αλλα τελικα τί καταλαβα? οσο και να στεναχωριομουν,δεν αλλαζε κατι στην ολη κατασταση......διαβασα διαφορα θεματα σχετικα με αυτο εδω μεσα,εγραψα κι εγω το προβλημα μου,πηρα απαντησεις,οι οποιες με ικανοποιησαν αρκετα,και τωρα,ασχετα που ακομα δεν εχω κοπελα,τουλαχιστον μου εχει φυγει αυτο το ΤΕΡΑΣΤΙΟ αγχος που ειχα περι μεγεθους..... πιστευω οτι η τεχνικη και τα προκαταρτικα,ειναι αυτα που εχουν σημασια στις περισσοτερες κοπελες..... αν θες δες και τις απαντησεις της "margarita1987" εδω : http://www.ftou.gr/forum/display_topic_threads.asp?ForumID=7&TopicID=10436&PagePosition=2


προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login