Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκέφτηκες τι θα γίνεις αν σ' αφήσουν οι γείτονες να μεγαλώσεις;
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Πως μπορώ να σπάσω την παρθενιά μου ανώδυ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #95102 από dorothea0896 στις 23 Φεβρουαρίου 2012, 12:42πμ

dorothea0896

μέλος από: 23/2/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
καλησπέρα σε όλους σας καταρχάς θα ήθελα κατανόηση.
είμαι 26 χρονών έκανα σχέση στα 22 μου αλλά λόγο τις θρησκεύτηκες πεποιθήσεις του φίλου μου δεν είχαμε προγαμιαίες σχέσεις. Χωρίσαμε πριν ενάμιση χρόνο. Εγώ έκανα 2 περιστασιακές σχέσεις αλλά δεν ολοκληρώσαμε το πρόβλημα είναι ότι όταν πήγα να κάνω ερώτα και στις 2 φορές μόνο να ακουμπούσε λίγο τον παρθενικό υμένα έτσουζε και πονούσε πάρα πολύ για αυτό του έλεγα να σταματήσει, μετά από αυτό του ζήτησα να χωρίσουμε. Το ίδιο έγινε και με τον δεύτερο. Επίσης όταν δοκίμασα να βάλω ταμπόν συνέβη το ίδιο.   Τώρα γνώρισα ένα πολύ καλό παιδί και έχουμε σχέση ενάμιση μήνα και θέλουμε να κάνουμε ερώτα δεν του είπα τίποτα για όλα αυτά. Θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορώ να σπάσω την παρθενιά μου ανώδυνα? μπορεί ο γυναικολόγος να σπάσει την παρθενιά μου ανώδυνα? Η κάποιος γιατρός με τοπική νάρκωση ? ποναει πάρα πολύ δεν χρησιμοποιώ ούτε ταμπόν. Δεν θέλω να μου συμβεί του ίδιο σας παρακαλώ βοηθήστε με, χωρίς να με κοροϊδεύετε. Ευχαριστώ εκ τον προτέρων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95106 από asap στις 23 Φεβρουαρίου 2012, 1:00πμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
ποσο πολυ μπορει να ποναει?? 1 φορα θα το περασεις αυτο... δε ξερω κατα ποσο μπορει να το κανει αυτο ο γυναικολογος.. καλυτερα να προσπαθησεις με το αγορι σου και να πιεστης παραπανω... με χαλαρωση και υπομονη θα κανετε την δουλεια σας...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95112 από gregory_kou στις 23 Φεβρουαρίου 2012, 1:41πμ

gregory_kou

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/2/2012
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
το να σπασει ο παρθενικος υμενας με καποιον με τον οποιο νιωθεις ομορφα ειναι μεν επωδυνη αλλα σιγουρα και ομορφη στιγμη.περα απο αυτο...μπορεις να επιχειρισεις μονη σου με το δαχτυλο σου και λιγο baby oil για να ελατωσεις οσο μπορεις τον πονο..αλλα μια η αλλη ειτε σπασει ο υμενας ειτε οχι η πρωτη σου φορα θα ειναι "καπως"γτ θα ειναι πρωτη φορα που ο κολπος σου θα ανοιξει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95137 από dorothea0896 στις 23 Φεβρουαρίου 2012, 4:38μμ

dorothea0896

μέλος από: 23/2/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
καλησπέρα ευχαριστώ για τις απάντησης αλλά στο αγόρι μου του έχω πει ότι έχω ολοκληρώσει. Δεν θέλω να το κάνω μόνη μου γιατί ποναει αβάσταχτα αφού προσπάθησα πολλές φορές να βάλλω ταμπόν ποναει. Με τις δυο 2 περιστασιακές σχέσεις που είχα προσπαθήσαμε αλλά πονουσε πολύ δεν θέλω να μου συμβεί το ίδιο ήταν άσχημη εμπειρία χώρισα για αυτό. θέλω να μου τη σπάσει γυναικολόγος με το τοπική νάρκωση γίνετε?     Ευχαριστώ εκ τον προτέρων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95141 από asap στις 23 Φεβρουαρίου 2012, 8:03μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
με το ταμπον προσπαθεις να σπασεις την παρθενια σου?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95142 από marco12 στις 23 Φεβρουαρίου 2012, 8:09μμ

marco12

Εικονίδιο
μέλος από: 23/2/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γιατι δεν ρωτας τον γυναικολογο σου καλυτερα; Σιγουρα θα ξερει περισσοτερα απο μας εδω, οπως και να χει.. Και 2ον γιατι ειπες στο αγορι σου οτι εχεις ολοκληρωσει, δεν θα ταν καλυτερα να ηξερε την αληθεια;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95180 από panos1104 στις 24 Φεβρουαρίου 2012, 1:01πμ

panos1104

μέλος από: 17/2/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Δεν ξερω πολλα απο σεξ,οπως ειπα κ σ αλλο θεμα,δεν εχω κανει ακομη,αλλα θα σε συμβουλευα να εισαι ειλικρινης με τον αλλο,και να του μιλησεις τωρα,για να προλαβεις και τυχον παρεξηγησεις.Κι εμενα μου ειπαν καποιοι γνωστοι να μη πω οταν γινει κατι οτι ειναι η πρωτη μου φορα.Αν κι αυτο γινεται φανερο πιστευω,αλλιως συμπεριφερεσαι οταν το εχεις συνηθισει κι αισθανεσαι πιο οικεια μ αυτο κι αλλιως την πρωτη φορα,και δεν ειναι κακο.Να του το πεις και μακαρι να ειναι και κατι καλο,να το θυμασαι παντα ως την πρωτη καλη εμπειρια.Α,και μη ξεχσεις,προφυλακτικο πριν κι εισαι οκ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95186 από J i N στις 24 Φεβρουαρίου 2012, 2:40πμ

J i N

μέλος από: 14/12/2010
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
Έγραψε:(dorothea0896@23 Φεβρουαρίου 2012)
θέλω να μου τη σπάσει γυναικολόγος με το τοπική νάρκωση γίνετε?

Μα εννοείται πως γίνεται... γι'αυτό υπάρχουν οι γιατροί!

Ειδικά για την περίπτωσή σου, που λες ότι σε έτσουζε και σε πονούσε αβάσταχτα, νομίζω είναι η καλύτερη λύση να πας στο γυναικολόγο. Και δεν συμφωνώ που λένε να ζοριστείς ντε και καλά για να τον σπάσεις, ούτε ότι είναι μία όμορφη στιγμή κ.α... εδώ υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τον παρθενικό σου υμένα... (ή μπορεί να είναι κάποιο άλλο είδος γυναικολογικού προβλήματος, π.χ. μόλυνση)... και ήδη χάλασες δύο σχέσεις σου γι'αυτό το λόγο!

Η γνώμη μου είναι, να πας αύριο κιόλας στο γυναικολόγο, για να σε εξετάσει και να λύσει το πρόβλημά σου... Εφόσον το πρόβλημα είναι ο υμένας, λογικά θα πας για χειρουργική επέμβαση με τοπική νάρκωση και λίγα ράμματα, άμα σου βρει κάποιο είδος μόλυνσης, το πιθανότερο είναι να ακολουθήσεις κάποια φαρμακευτική αγωγή.

Άμα πας στο γιατρό, ενημέρωσέ μας αν θέλεις τι σου είπε και ποιο τελικά ήταν το πρόβλημα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95194 από gregory_kou στις 24 Φεβρουαρίου 2012, 4:46μμ

gregory_kou

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/2/2012
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
κοιτα...περα απο τον πονο αν το παρουμε σαν θεμα για το αν εχει χαλασει την σχεση της δεν ειναι το απλα να σπασει τον παρθενικο υμενα.το αν εισαι "παρθενος-παρθενα"φαινεται απο διαφορα πραγματα και οχι μονο απο τπ αν εχει σπασει ο υμενας...κοπελες που γυμναζονται εχουν σπασμενο παρθενικο υμενα απο διατασεις κλπ αλλα δεν σημαινει οτι μπορουν ευκολα να "ξεγελασουν" οτι εχουν ολωκληρωσει γτ πολυ απλα ο πονος δεν δημιουργειται μονο απο τον υμενα...τελος παντων.κοπελαρα μ ρωτησε ενα γιατρο αλλα περα απο ολα αυτα κοιτα να απολαυσεις την μερα που θα ολωκληρωσεις ακομα και με λιγο πονο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login