Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι γυναίκες έχουν δύο στήθη γιατί οι άντρες έχουν δυο χέρια.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Ερωτηση για προκτικο.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #95279 από maritsa123 στις 26 Φεβρουαρίου 2012, 12:44μμ

maritsa123

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Δεν εχω κανει, αλλα εχω απορια. Γνωριζω πως απο μπροστα μπορεις να ερθεις σε οργασμο με την κλητοριδα η κολπικα..
Απο πισω ομως πως γινετε να ερθεις σε οργασμο ή εστω να σ'αρεσει υπαρχει κατι που σου το προκαλει αυτο? :/
Θελω κυριως απαντησεις απο οσες/οσους εχουν κανει ή ξερουν!
Ευχαριστω :*
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #95285 από J i N στις 26 Φεβρουαρίου 2012, 2:43μμ

J i N

μέλος από: 14/12/2010
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Όπως είπες κι εσύ, στη γυναίκα υπάρχει ο κολπικός και ο κλειτοριδικός οργασμός. Για να έρθεις σε οργασμό μόνο από τον κώλο είναι εξαιρετικά δύσκολο έως απίθανο!

Αυτό που ρωτάς, ότι υπάρχει κάτι που να σου το προκαλεί αυτό ή έστω να σ'αρέσει... νομίζω ότι είναι ο ερεθισμός ή η καύλα τέλος πάντων, που θα σε "προκαλεί" να κάνεις και να σου αρέσει το πρωκτικό. Γιατί και από πίσω ερεθίζεται η γυναίκα, απλά είναι σχεδόν αδύνατο να έρθει σε οργασμό μόνο από εκεί, χρειάζεται συνδυασμός και των δύο!

Σε μερικά κορίτσια, ένας λόγος που τις απωθεί να κάνουν πρωκτικό είναι ο πόνος, γιατί κακά τα ψέματα, είναι αρκετά στενά στο κώλο, θέλει οπωσδήποτε λιπαντικό και ένας άλλος λόγος είναι ο φόβος μήπως βγει καμιά "έκπληξη" από'κει πίσω και βρεθούν σε δυσάρεστη θέση!

Δηλαδή με λίγα λόγια, για να πετύχει το πρωκτικό sex, προτείνω πολύ καλό καθαρισμό, λιπαντικό και όχι απότομες κινήσεις... Αυτά από'μένα...!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95429 από maritsa123 στις 28 Φεβρουαρίου 2012, 3:23μμ

maritsa123

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
αχα οκ! απλα γενικα ειχα απορια πως γινετε μια κοπελα να την αρεσει απο πισω, διοτι απο μπροστα ειναι "φισιολογικο" και το ιδιο το σωμα εχει "προνοισει" για την ευχαριστιση, απο πισω ομως μηπως ειναι καθαρα θεμα μυαλου? :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login