Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η Ελλάδα με έξυπνους πολιτικούς, που έτρωγαν τα λεφτά αλλά δεν τους έπιανε κανείς — όχι όπως σήμερα που γίνονται ρόμπα
Κυριακή, 19 Μαΐου

Κοπέλα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #95751 από Pan0usAkiS στις 04 Μαρτίου 2012, 10:04μμ

Pan0usAkiS

Εικονίδιο
μέλος από: 11/12/2011
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Γειαα..
Λοιπον ειμαι 14 και η κοπελα μου ειναι 13 και μην αρχιζετε να λετε παρακαλω...
Εχουμε αποφασισει να προχορισουμε σε 2 μηνες για την ακριβεια γιατι εκανε το εμβολιο για τον καρκινο της μητρας..τελως παντων θα της βαλω δαχτυλο την επομενη βδομαδα μαλλον(σιγουρο) αν μπορειτε να μου δωσετε λεπτομεριες πως να το κανω..επισης μου ζητισε να της δειξω το πεος μου και αν θελει να κανει και κατι να τραβιξει κτλπ εγω ανχωνομε γιατι εξπερματωνω πολυ γρηγορα ειδικα αν το κανει αυτη και θα ηθελα να καθαρισω λιγο το πεος μου γιατι απο το σπερμα που εβγενε εχει μεινει λιγο κατω απο το κεφαλακι και μυριζει αν μπορειτε να μου πειτε πως να το καθαρισω και με τι...
Σορρυ για το μεγαλο ποστ αλλα θελω βοιθεια και σας παρακαλω ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΤΕ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95752 από Pan0usAkiS στις 04 Μαρτίου 2012, 10:16μμ

Pan0usAkiS

Εικονίδιο
μέλος από: 11/12/2011
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
σορρυ και για τα ορθογραφικα αλλα απαντιστε κανενας οτι ξερετε πλζ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95758 από Aitherovamwn στις 05 Μαρτίου 2012, 1:49πμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
θα το πλινεις οπως κανεις μπανιο ρε μεγαλε!θα κατεβασεις το πετσακι και θα πλινεις το κεφαλακι με αφρολουτρο..το δαχτυλο απλα θα πας το χερι σου εκει,θα βρεις την τρυπα και γλουπ θα το βαλεις μεσα δεν ειναι τιποτα δυσκολο.θα σου προτεινα για το καλο της κοπελας σου να μην ολοκληρωσετε γιατι η κοπελια ειναι παρα πολυ μικρη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95791 από Pan0usAkiS στις 05 Μαρτίου 2012, 8:42μμ

Pan0usAkiS

Εικονίδιο
μέλος από: 11/12/2011
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Οκ ευχαριστω επισης τωρα το αποφασισαμε και δεν εχει προβλημα ουτε την πιεζω ουτε τιποτα ισα ισα αυτη μου ειπε
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login