Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ειδικός: Ένας που έρχεται από άλλο μέρος και δείχνει σλάιντς.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Σεξ πρωτη φορα.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #96430 από maritsa123 στις 19 Μαρτίου 2012, 10:21μμ

maritsa123

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Συντομα θα ολοκληρωσω με το αγορι μου. Θελω ν μου πειτε τι ν προσεξω την 1η φορα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96435 από gravedigger στις 19 Μαρτίου 2012, 10:55μμ

gravedigger

banned
μέλος από: 15/2/2012
μηνύματα: 190 αποδεκτές 0
προφυλακτικο
να εισαι χαλαρη
να κανετε κατι που αρεσει και στους δυο
να μη σε πιεσει
αυτα..καλο βολι!!χαχαχα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96438 από maritsa123 στις 19 Μαρτίου 2012, 11:01μμ

maritsa123

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
χαχα :)
τπτ αλο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96441 από Dodoblackbird στις 19 Μαρτίου 2012, 11:03μμ

Dodoblackbird

Εικονίδιο
μέλος από: 29/1/2012
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
οκ θα προσπαθησω επειδη εγω δεν εχω ολοκληρωσει ακομα Παρολ αυτα πιστευω πως βασικοτερο ειναι οι προφυλαξεις για παν ενδεχομενο μετα πρεπει να δεις και καμια ταινιουλα απο εκεινες της εκπαιδευτικης τηλεορασης για τα πρωκαταρκτικα και οχι μονο .....(π¡π@ στασεις ....) επισης πρεπει να εισαι χαλαρη και ηρεμη για ν τ απολαυσεις οσο το δυνατον περισσοτερο γτ αν αγχωθεις και σκεφτεσαι και γω τι θα κν μετα χαλασε η συνταγη τοσο για σενα οσο και για κεινον.... Να ξερεις παντως οτι αν ειναι η 1η σου φορα οπως λες πιο πανω θα βγει και λιγουλακι αιμα αφου θα σπασει ο παρθενικος σου υμενας....επιπλεον θα μπορουσατε να προχωρησετε στο μπανιο να γεμισεις την μπανιερα με ζεστο νερο και να σινεχισετε εκει στο δωματιο αν θελεις ατμοσφαιρα μπορεις να αναψεις κερια επισης ....... ασε τν φαντασια σ ν οργιαδει και θα δεις θα κανεις απιστευτα πραγματα που ουτε εσυ δν ηξερες για τν ευατο σ .... αντε και κλ απολαυση περιμενω απαντηση πως ηταν .... πως σ φανηκε ... και φσκ θα ηθελα να ξερω αν ακολουθησες αυτα που σ εγγραψα ....... Κλ επιτυχια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96472 από maritsa123 στις 20 Μαρτίου 2012, 3:20μμ

maritsa123

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
αχα οκ 9ενκς!
αν ξερει κανεις αλος κατι ακομη ας πει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96602 από mustirios στις 22 Μαρτίου 2012, 4:31πμ

mustirios

μέλος από: 27/6/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
οσο το δυνατον περισσοτερα προκαταρκτικα για να γινεις πολυ υγρη ωστε να βοηθησει στην διεισδυση..προφανως να χαλαρωσεις κ να αφεθεις σε αυτη την μαγευτικη εμπειρια του ερωτα με τον ανθρωπο που αγαπας γιατι μετα θα σου μεινει για παντα χαραγμενη μια ωραια αναμνηση :)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #96603 από Καθικόμυαλος στις 22 Μαρτίου 2012, 9:50πμ

Καθικόμυαλος

μέλος από: 27/1/2012
μηνύματα: 94 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Θα σου πω κ εγώ τη γνώμη μου μια και το έχω κάνει μία φορά με την κοπέλα μου και μου βγήκε fake.

Ασχετα με το αν δεν έχω καθόλου εμπειριά θα σου λεγα να προσέξεις το άγχος πάνω απ'όλα.

Αν ο δικός σου βρεθεί σε μια θέση στην οποία δεν το περίμενε καλό θα ήταν να τον χαλαρώσεις όσο περισσότερο μπορείς.

Προφυλακτικό εννοείται και φυσικά να θέλετε την πράξη και οι δύο.

Όλα τ'άλλα τα γνωρίζεις και συγκεκριμένα τα σημαντικότερα σου τα είπαν τα παιδιά από πάνω.

Υ.Γ προφανως να χαλαρωσεις κ να αφεθεις σε αυτη την μαγευτικη εμπειρια του ερωτα με τον ανθρωπο που αγαπας γιατι μετα θα σου μεινει για παντα χαραγμενη μια ωραια αναμνηση :)
-Συμφωνώ απόλυτα διότι την πρώτη φορά πάντα τη θυμάσαι διαφορετικά.
Θα ήταν καλύτερο να σου μείνει μια καλή ανάμνηση, παρά κάτι που δεν θα θες να το σκέφτεσαι.

Καλή επιτυχία

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96611 από kapioa :) στις 22 Μαρτίου 2012, 3:45μμ

kapioa :)

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 132 αποδεκτές 0
που θα το κανετε? σπιτι η εξω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96644 από maritsa123 στις 22 Μαρτίου 2012, 10:26μμ

maritsa123

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Καθικόμυαλος ειχα διαβασει θεμα σου κ απο εκει καταλαβα οτι δεν πρεπει να υπαρχει καθολου αγχος, παρολ'αυτα και εσυ μην απογοιτευεσαι :)

kapioa :) τις πρωτες φορες θα γινει σε σπιτι, τις αλλες, αν δε γινετε στο σπιτι τ η στο σπιτι μ λογικα στ αμαξι του
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96689 από Blue Eyes στις 23 Μαρτίου 2012, 4:40μμ

Blue Eyes

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/2/2012
μηνύματα: 85 αποδεκτές 0
Εγω προτεινω την πρωτη φορα να εισαι εσυ απο πανω καθιστη,για να ελεγχεις εσυ τον ρυθμο και την διυσδηση,ωστε να μην πονας!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login