Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί έχουνε λυσσάξει όλα τα sites να στρογγυλεύουν τις γωνίες;
Δευτέρα, 6 Μαΐου

8ελω να μου κανει δαχτυλακι αλ ντρεπομαι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #97995 από kwnstantinaKiAn στις 14 Απριλίου 2012, 6:14μμ

kwnstantinaKiAn

μέλος από: 14/4/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
ντρεπομαι να το σηζυτησω με αλλα αγορια η τις φιλες μου αυτο....λοιπον αγαπαω ενα αγορι εδω και πολυ καιρο και απο οτι εχω καταλαβει του αρεσω κι εγω.Δεν λεω οτι ειναι ερωτευμενος αλλα εχει δειξει ενδιαφερων.Τις προαλες ειχε γινει μια φαση με φιλια και προσπαθησε να μου κανει δαχτυλακι αλλα δεν τον αφησα γιατι ντρεπομουν πολυ.και δεν το ευχαριστηθηκα αρκετα γιατι εχω ανασφαλιες.εχω και μικρο στηθος(ντρπομαι τα χουφτωματα σε αυτη τη περιπτωση).Ομως θελω πολυ να κανω κι εγω κινηση αλλα φοβαμαι μηπως δεν το κανω καλα η μηπως αντιδρασει αρνητικα.ειναι παρα πολυ ωραιο παιδι και το γουσταρει το μισο σχολειο!Γι αυτο ανησηχο κυριως...εχουν δει πολλα τα ματια του και φοβαμαι μηπως απογοητευτει μαζι μοϋ(επισης δεν ξερω πως θελει να ειναι το μπικινι μου(ξυρισμενο η οχι).Σκεφτομαι ακομα μηπως αηδιασει με τα υγρα.........αχχχ τι να κανωω?????plzzzzzzzz boh8hste meee δεν θελω να τον ξενερωσω...καιφοβαμαι και την περιπτωση της μολυνσης



προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97998 από Gray στις 14 Απριλίου 2012, 6:34μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
κανε οτι θες εσυ ...

Αποτελεσμα?... η δεν θα του αρεσει , η θα του αρεσει..

ξεπερναμε τισ φοβιες μας , με το να τις αντιμετωπιζουμε

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98004 από conmarap στις 14 Απριλίου 2012, 6:45μμ

conmarap

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/9/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Από τη στιγμή που λές "ειναι παρα πολυ ωραιο παιδι και το γουσταρει το μισο σχολειο" είσαι πάρα πολύ μικρή. Ξανασκέψου το. Όλη σου τη ζωή θα μπορέις να το κάνεις αυτό. Τώρα είσαι ακόμα "παιδί" οπότε απόλαυσέ το, γιατί αυτό δεν θα το ξαναέχεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98010 από M1k3y στις 14 Απριλίου 2012, 8:10μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Μην ανησυχείς, δεν αηδιάζουμε, ούτε απογοητευόμαστε τόσο εύκολα τα αγόρια. Ο μόνη περίπτωση να ξενερώσουμε κάπως είναι αν η κοπέλα το παίζει ντεμέκ "παρθενόπη" και "μη μου άπτου" (όπως κάνεις εσύ για παράδειγμα).

Γι' αυτό το λόγο, προσπάθησε να ξεπεράσεις τις ανασφάλειες και τις ντροπές σου και φέρσου φυσικά! Δεν υπάρχει λόγος να μην αισθάνεσαι άνετα με το σώμα σου, εφόσον και αυτός σου έχει δείξει ότι του αρέσεις.

Που-χου, τι θα πει "ντρέπομαι τα χουφτώματα στο στήθος"; Άμα θέλει να σε χουφτώσει, πάει να πει ότι του αρέσει το στήθος σου, άρα τι φοβάσαι;

Το αιδοίο σου να το έχεις ξυρισμένο για παν ενδεχόμενο.

Με τα υγρά, όχι, δεν θα αηδιάσει.

Μόλυνση δε θα πάθεις αν έχει πλύνει τα χέρια του πριν (που λογικά θα τα έχει πλύνει).

Άλλη ερώτηση;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98013 από Lick στις 14 Απριλίου 2012, 9:19μμ

Lick

Εικονίδιο
μέλος από: 28/4/2011
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Κάνε ό,τι είναι να κάνεις όταν θα είσαι έτοιμη. Δε πρόκειται να αηδιάσει με τα υγρά μην ανησυχείς. Το πολύ πολύ να δεις κανένα φουσκωματάκι στο παντελόνι του στο σημείο του φερμουάρ. Όσο για το ξύρισμα αν δε θέλεις να το ξυρίσεις ακόμη πάρε ένα ψαλιδάκι και κόψε κοντές τις τριχούλες για να μην είναι και τελείως δάσος και ψάχνει την τρύπα το παλικάρι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login