Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην τρέχεις πολύ στην οδήγηση γιατί ο Φύλακας Άγγελός σου δεν είναι και πύραυλος!
Κυριακή, 5 Μαΐου

Απορίες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #98140 από Καθικόμυαλος στις 16 Απριλίου 2012, 4:26μμ

Καθικόμυαλος

μέλος από: 27/1/2012
μηνύματα: 94 αποδεκτές 0
Χθες το κάναμε με την κοπέλα μου για δεύτερη φορά και μας βγήκε εντάξει χωρίς κανένα πρόβλημα, άγχος κ.τ.λ! Στην αρχή είχα το σκεπtικό μήπως και δεν τα καταφέρω πάλι άλλα εντάξει!

1. Τελείωσα πολύ γρήγορα και εκείνη τη στιγμή ένιωσα απλά γαμάτα και μόνο που ολοκληρώσαμε επιτυχώς. Πότε όμως θα μπορέσω να ελέγξω το θέμα της ΑΝΤΟΧΗΣ και με τι τρόπο?

2. Η κοπέλα μου με ερεθιζει με το παραμικρό και πάντα μα πάντα μου σηκώνεται πανεύκολα όπου κ αν βρισκόμαστε, συμβαίνει σε όλους ή έχω φουλ αγαμίες?

3. Η αλλαγή της διάθεσης μου άλλαξε με διαφορά σε διάφορους τομείς, αυτό είναι επειδή χθες έκανα σεξ ή απλά το νομίζω?

Αυτές προς το παρόν!

Ευχαριστώ.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98144 από kalakalatom@@to στις 16 Απριλίου 2012, 4:41μμ

kalakalatom@@to

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
1 το θεμα της αντοχης αλαζει με τα χρονια δλδ σε θα σου αυξηθη η αντοχη χρονια με τα χρονια

2 λογικο ειναι , και εμενα μου συνβενει


3 απλα το νομιζεις επειδη εκανες σεξ κατι που δεν ειχες ξανακανει και νιωθεις ανωτερος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98149 από Καθικόμυαλος στις 16 Απριλίου 2012, 4:57μμ

Καθικόμυαλος

μέλος από: 27/1/2012
μηνύματα: 94 αποδεκτές 0
Δεν εννοώ ανωτερότητα ή φάση να το παίζω κάποιος! Εννοώ πως νιώθω διαφορετικά πάνω στη διάθεση! Το σεξ παίζει ρόλο στην ψυχολογία? Το είχα ξανακάνει άλλη μία φορά άλλα μου βγήκε όλο το άγχος και δεν υπήρχε η κατάλληλη ευχαρίστηση.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98160 από Verus στις 16 Απριλίου 2012, 5:21μμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0
1. Η αντοχή βελτιώνεται με την εξάσκηση.
2. Λογικό είναι, μην αγχώνεσαι.
3. Η πρώτη επιτυχία σου αλλάζει τη διάθεση... φέρνει άλλον αέρα ρε παιδί μου! Μόλις πάρεις τα πάνω σου θα 'σαι μια χαρά :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98244 από Lick στις 17 Απριλίου 2012, 3:34μμ

Lick

Εικονίδιο
μέλος από: 28/4/2011
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
1) Με τον καιρό θα μάθεις να το ελέγχεις αν και το καλύτερο είναι να δοκιμάζετε και δεύτερο και τρίτο γύρο όπου θα αντέχεις περισσότερο.

2) Είναι απόλυτα λογικό και ευχάριστο για εκείνη. Σε κάθε γυναίκα αρέσει να ερεθίζει τον σύντροφό της. Άσχετα αν εμείς ντρεπόμαστε και νιώθουμε άβολα αν πχ όταν μας φιλάει την ακουμπάει το "πράμα" μας.

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login