Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Δεν είναι εύκολο να είσαι πράσινος. (Kermit)
Κυριακή, 28 Απριλίου

Εγω και οι φαντασιώσεις μου.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #100466 από Izabelle στις 13 Μαΐου 2012, 12:31πμ

Izabelle

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε όλους σας.Ονομάζομαι Κατερίνα και είμαι 26 ετών.Αποφάσισα να γράψω εδώ για να ζητήσω την βοηθειά σας και να ακούσω τις απόψεις σας για ένα θέμα που με απασχολεί.Με το αγόρι μου είμαστε μαζί 5 μήνες και τα πάμε περίφημα αλλά υπάρχει ένα πρόβλημα που αφορά την σεξουαλική μας ζωή.Του έχω μιλήσει και τού έχω εξηγήσει πώς μερικές φορές έχω κάποιες φαντασιώσεις και θέλω να συμμετέχει όμως εκείνος είναι αρνητικός και δεν θέλει.Εγω για παράδειγμα θέλω πρίν κάνουμε έρωτα να μου δένει τα χέρια και τα μάτια με ένα μαντήλι και μετά να με βασανίζει λίγο πρίν αρχίσουμε,να τρίβεται πάνω μου,να μου μιλάει πρόστυχα και να με κάνει να ερεθιστώ πολύ.Μετά θέλω να ξαπλώνει εκείνος,να τον δένω αλλά να βλέπει και να τον κάνω να "υποφέρει".Να τον τρελαίνω με την γλώσσα μου μέχρι να τον φτάσω στα οριά του και μόλις τον λύσω μετά να κάνουμε σέξ σαν ζώα.Μετά θέλω να τρελαινόμαστε ρίχνοντας καυτό κερί επάνω μας.Πως μπορω να τον πείσω να δεχτεί;Εχω κι άλλες φαντασιώσεις πιο σκληρές αλλά αν δεν μπορεί να κάνει αυτές πώς θα προχωρήσουμε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100468 από rhgas στις 13 Μαΐου 2012, 12:47πμ

rhgas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2011
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Συζήτησε μαζι του περι φαντασιώσεων και τα πράγματα που θα του άρεσε να κάνεις εσυ για αυτον.Μετα πες του αυτά που θέλεις να κάνετε εσύ.Δεν υπάρχει περίπτωση να μην έχει,όλοι έχουμε.Μετα με φαντασία μπορείτε να κάνετε τα πάντα.Ο καθένας κανει οτι τον φτιάχνει καλύτερα στο κρεβάτι του.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100475 από blueviolet στις 13 Μαΐου 2012, 3:51πμ

blueviolet

Εικονίδιο
μέλος από: 13/5/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
δεν έχουν όλοι την διάθεση να κάνουν διάφορα στο κρεβάτι κ άσε που μπορεί να τον φοβίζεις.εδώ εμένα έκανες που διάβασα να ρίξετε καυτό κερί πάνω σας..καλύτερα να το συζητήσετε κ αν δεν θέλει μην τον πιέζεις,ίσως κάποια μέρα να στο πεί απο μόνος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100486 από ChakanStamou στις 13 Μαΐου 2012, 11:01πμ

ChakanStamou

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Ούτε και εγώ θα το δεχόμουν όλο αυτό. Οπότε έχουμε και λέμε, απο τη στιγμή που σου είπε ΟΧΙ είναι ΟΧΙ! Θα πρέπει να το σεβαστείς αυτό και να σταματήσεις να τον πιέζεις για κάτι που δεν θέλει.

Αν πάλι έχεις βαρεθεί την ρουτίνα, ρίξτου μερικές άλλες ιδέες που ίσως να του αρέσουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #100503 από Sapios στις 13 Μαΐου 2012, 2:40μμ

Sapios

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/4/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

μαλλον γουσταρεις το BDSM και το roleplay. αυτο με το κερι το εβλεπα και σε βιντεακια που το κανουνε, αλλα δεν ειχα καμια διαθεσιμη να το δοκιμασω. προσπαθησε να του αλλαξεις γνωμη ξεκινωντας σιγα σιγα και κανωντας πραγματα που κι αυτος γουσταρει και στη πορεια ισως του βγει και το αγριο και σου κανει αυτα που θελεις κι εσυ. ετσι γινεται στις σχεσεις, διαφορετικα βρισκουμε καποιον που ταιριαζουμε πιο πολυ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100516 από Izabelle στις 13 Μαΐου 2012, 7:49μμ

Izabelle

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Σας ευχαριστω πολύ όλους για τις απαντήσεις σας.Φίλε Sapios έτσι είναι το γουστάρω τρελά το BSDΜ και μου αρέσουν τα σαδομαζοχιστικά παιχνίδια στο κρεβάτι αλλά δεν θέλω να αλλάξω παρτενέρ γιατί ο τωρινός μου φίλος έχει "μεγάλα" προσόντα και γουστάρω πολύ.Πρέπει όμως να του δώσω να καταλάβει πως η απλή σεξουαλική πράξη δεν με ερεθίζει πάντα και πως θέλω να πειραματιζόμαστε κάθε φορά με νέες ιδέες.Σκέφτομαι απόψε το βράδυ που θα γυρίσει να του ετοιμάσω μια έκπληξη.Θα φορέσω κάτι σέξυ,κόκκινα εσώρουχα που έχω και τις ψιλοτάκουνες γόβες μου και θα τον ρωτήσω να διαλέξει με τί θέλει να παίξουμε.Με το μαστιγιό μου,με έναν δονητή,με παγάκια,με κερί ή με τα σκοινιά που έχω;Αν τον δώ αρνητικό σε όλα,θα αρχίσω να σκέφτομαι σοβαρά αυτο που μου είπες για αλλαγή συντρόφου.όπως και να'χει ευχαριστώ και πάλι για τα σχολιά σας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100520 από quovantis στις 13 Μαΐου 2012, 8:39μμ

quovantis

μέλος από: 13/5/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
τον έχεις εκθρονίσει από το ρόλο του..τα αρσενικά φοβούνται τις γυναίκες που δεν έχουν ταμπού,που τους αρέσουν οι πειραματισμοί..το θέμα είναι οτι εσύ νιώθεις μεγάλη οικειότητα για να εκφράζεις τις φαντασιώσεις σου ενώ σίγουρα ο φίλος σου έχει κομπλάρει..μπορεί να είναι σεμνό παιδί και να νομίζει οτι αν ανταποκριθεί στις ορέξεις σου,θα σε βλέπει μόνο ως σκεύος ηδονής..
το μεγάλο όργανο καλή μου δε παίζει ρόλο αν δε ξέρει να το χρησιμοποιεί..εξάλλου τα φαινόμενα απατούν..
Πρέπει να δώσεις λίγο χρόνο στο αμόρε σου να το διαπραγματευτεί..να ανοιχτεί για να περάσετε καλά..είναι τυχερός που σε έχει γιατί σίγουρα δεν έχεις κολλήματα κ έχεις σαφή εικόνα για τη σεξουαλικότητα σου..
με πίεση δε γίνεται τπτ ούτε με υστερίες..αν σε εμπιστεύεται όλα θα κυλήσου ομαλά κ θα υπάρχει ποικιλία..αν μετά από το χρόνο που θα δώσεις( με όρια βέβαια) εξακολουθήσει να μην ανταποκρίνεται τότε σίγουρα το πρόβλημα είναι δικό του..παίζουν ρόλο και οι εμπειρίες..
και πρέπει από τον άλλο να δεχόμαστε αυτό που μπορεί να μας δώσει..αν δεν σε πληρεί όσο σκληρό κι αν ακούγεται πρέπει να ανοίξεις τα φτερά σου για αλλού..
Ζύγισέ το σχέση που να σε νοιάζεται ή μόνο άγριο και τρελό σεξ?..εσύ θα βρείς τη λύση..
εντάξει συννονόματη?
καλή τύχη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100610 από lizazou στις 15 Μαΐου 2012, 7:58μμ

lizazou

Εικονίδιο
μέλος από: 18/4/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Καθε ανθρωπος δν εχει τα ιδια γουστα στο κρεββατι ποσο μαλλον οταν αυτα τα γουστα ειναι τετοια.Δν κατακρινω τα γουστα σου μην το παρεις ετσι καθως και γω γουσταρω κατι τετοια (οχι ομως λιωσιμο κεριου).Αν δν ειναι του γουστου του τοτε η γνωμη μου ειναι προφανως οτι πρεπει να βρεις κατι αλλο.Το οτι εχει μεγαλα προσοντα οπως λες δν εχει σημασια γι'αυτο που ψαχνεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login