Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν ήμουν νέος, υποσχέθηκα στον εαυτό μου να μην παντρευτώ προτού βρω την ιδανική γυναίκα. Τελικά την βρήκα - αλλά, έψαχνε και αυτή για τον τέλειο άνδρα.
Δευτέρα, 13 Μαΐου

String

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #101275 από maritsa123 στις 22 Μαΐου 2012, 9:39μμ

maritsa123

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
μα γιατι αναφερεσαι στο στρινκγ λες και ειναι κατι τρομερο? εγω αυτο θελω να μαθω :/
Σου λεω ειναι ενα εσωρουχω, αλο με τι το εχεις εσυ συνδεδεμενο στο μυαλο σου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101281 από asap στις 22 Μαΐου 2012, 10:07μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
ενα εσωρουχο ειναι δε λεω... απλα δε γινεται κοριτσακια 5 χρονων να φορανε στριγνκ... αυτο λεμε... φυσικα μετα απο καποια ηλικια ειναι εντελως νορμαλ.. ετσι και αλλιως ειναι εντελως ανωφελο να βλεπεις κοριτσακια(κατω τον 13 ξερω γω!!) να φορανε στρινγκ... σκοπος ειναι να μπορεις και να το "υποστηριξεις"(?!) κιολας ασπουμε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101283 από lizazou στις 22 Μαΐου 2012, 10:14μμ

lizazou

Εικονίδιο
μέλος από: 18/4/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Δν θα σταθω στην αποψη του γτ τα μικρα κοριτσια φορανε στρινγκ αλλα εφοσων δν το φορανε για προκληση δν μπορω να καταλαβω ποιος ο λογος να το φορανε εφοσων δν θα φαινεται οπως τουλαχιστον επιδιωκουν.Προσωπικα επειδη περασα απο αυτη την ηλικια κανενα κοριτσια που φορουσε στρινγκ δν επεδιωκε να το κρυψει αλλα να το δειξει.Υπαρχει και η περιπτωση να τις βολευει μερικες σε καποιες συζητησεις που εχω κανει με κοριτσια αλλα δν μπορω να προφανως να αιτιολογισω ολες που φορουν στρινγκ με αυτη τη δικαιολογια.Αφηστε που τα στρινγκ απο οσο ξερω ειναι επικινδυνα για την υγεια να φοριουνται συνεχεια.Οταν ειναι να βγουνε με το αγορι τους ναι αλλα απο εκει και περα το συνεχες μπορει να προκαλεσει προβληματα.Αυτο μ το εχει πει μια φιλη η οποια εχει ρωτησει ειδικο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101312 από tekila13 στις 23 Μαΐου 2012, 2:01πμ

tekila13

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2011
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Γιατι το στρινκ ειναι προκλητικο?Δεν ξερω,ισως γιατι σχεδον παντα φαινεται ο κωλος αυτης που το φοραει και τα αγορακια [σαν εμενα καλη ωρα] καθονται σε ενα παγκακι στο προαυλιο και κοιταζουν ολες τις καυλες με τις τρομερες κωλαρες και δεν εχουν καθολου το μυαλο τους για μαθημα μετα?Δεν λεω εμενα μ αρεσει που το μισο σχολειο φοραει στρινγ και το απολαμβανω κιολας αλλα μην λεμε κι οτι θελουμε...το στρινγκ προκαλει και η ερωτηση του παιδιου ειναι πολυ φυσιολογικη.Εγω δεν μπορω να φανταστω την μητερα ενος κοριτσιου να απλωνει το στρινγκ στην βεραντα σαν να μην τρεχει τπτ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101316 από zifeis στις 23 Μαΐου 2012, 2:13πμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0
ρε παιδια χαλαρωστε ενα απλο εσωρουχο ειναι σιγα
πατε καλα τα στρινγκ τα φορανε για να τα βλεπουν τα αγορια τους

απλα μερικες τα αφηνουν επιτηδες να προεξεχουν επειδη ειναι παρτολες και τους εχει βγει το κακο ονομα


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101320 από Anjel17 στις 23 Μαΐου 2012, 10:54πμ

Anjel17

μέλος από: 8/10/2011
μηνύματα: 153 αποδεκτές 0
Μία ερώτηση έκανα, μην με φάτε!

Λοιπόν αυτό που ρωτάω είναι (γτ προφανώς δεν το καταλάβατε):
Εσείς που έχετε στρινγκ, είστε κάτω από 18 και αναγκαστικά μένετε με τους γονείς σας... έχετε αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα;
Δηλαδή όταν το πήρατε και το είδε η μάνα σας, σας είπε κάτι ή όλα κομπλέ; Αυτό θέλω να μάθω!

Α και αυτό που λέτε ένα εσώρουχο είναι, εντάξει συμφωνώ, είναι εσώρουχο με τον κόλο έξω! (και για όσους με παρεξήγησαν, είμαι fan του στρινγκ)
Περιμένω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101325 από maritsa123 στις 23 Μαΐου 2012, 12:51μμ

maritsa123

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
οχι κανενα προβλημα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login