Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μαλακία είναι να μετράς τα τινάγματα του άλλου και να του λες ότι πάνω από τρία τινάγματα είναι μαλακία.
Σάββατο, 4 Μαΐου

Θέλει ή όχι??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #101382 από Καψουράκος στις 24 Μαΐου 2012, 12:24πμ

Καψουράκος

Εικονίδιο
μέλος από: 23/5/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Παιδιά θα ήθελα την γνώμη σας!!Είμαι 16 χρονών και η κοπέλα μου 14.Τραβιόμαστε εδώ και ενάμισι χρόνο(δηλαδή έχουμε εμπιστοσύνη ο ένας στον άλλον)!Η απορία που έχω είναι αν θέλει να προχωρήσουμε περισσότερο!!Μέχρι τώρα έχουμε κάνει κάτι δηλαδή φιλιά,την χουφτώνω πάνω-κάτω-πίσω και μπροστά!!Της γλύφω τα βυζιά(δηλαδή εκείνη μου το λέει τις περισσότερες φορές να τις τα γλύψω),έχω βάλει το χέρι μου μέσα από το παντελόνι της στην "πατάτα" της αλλά εκεί δεν με πολύ αφήνει!!και πριν λίγο καιρό άρχισε να μου τον πιάνει και μέσα από το παντελόνι μου και τις άρεσει(ενωώ δεν έχει πρόβλημα)!!Εγώ το κάτι παραπάνω που θέλω είναι κανένα στοματικό να μου κάνει και κανένα γλυφομούνι να της κάνω!!αλλά δεν ξέρω αν θέλει!!αα και κάτι ακόμα επειδή ξέρει ότι ερεθίζομαι όταν με φιλάει απαλά στον λαιμό..με φιλάει συνέχεια εκεί και μου λέει για να δόυμε θα ερεθυστείς να σηκωθεί ο "Μίτσος"!!
Περιμένω τις απόψεις σας..
Σας ευχαριστώ για την υπομονή σας :Ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #101383 από Dope Boy στις 24 Μαΐου 2012, 1:00πμ

Dope Boy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/5/2012
μηνύματα: 129 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το αν θέλει η όχι δεν μπορούμε να το ξέρουμε, αλλά μπορείς σιγά σιγά να την οδηγήσεις προς τα εκεί... αν θέλει ,σίγουρα θα ακολουθήσει.!
προσπάθησε να την ερεθίζεις συνέχεια, και κάνε καμιά κίνηση σιγά σιγά πάνω στο "παιχνίδι".
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101384 από Καψουράκος στις 24 Μαΐου 2012, 1:06πμ

Καψουράκος

Εικονίδιο
μέλος από: 23/5/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Μήπως μπορείς να μου πεις μερικά σημεία που μπορώ να την ερεθίσω,πολύ δηλαδή να "ανάψει"???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101386 από Dope Boy στις 24 Μαΐου 2012, 1:11πμ

Dope Boy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/5/2012
μηνύματα: 129 αποδεκτές 0
Το καλύτερο για πιστεύω είναι να την φιλάς με πάθος στον λαιμό, καθώς τα χέρια σου θα "ταξιδεύουν" πάνω της...!
Σχεδόν σε όλες πιάνει ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101388 από Καψουράκος στις 24 Μαΐου 2012, 1:14πμ

Καψουράκος

Εικονίδιο
μέλος από: 23/5/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Οκ φίλε μου σε ευχαριστώ πολύ!!Όσο για το χέρι που τις έβαλα κάτω αλλά δεν με άφησε να πάω πολύ κάτω!!Τι λες??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101825 από guess who στις 29 Μαΐου 2012, 10:53μμ

guess who

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/5/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Φιλε μν βιαστεις να πιασεις την "πατατα" της...
Αλλα παλι αν σε αφησει ορμααα αυτα απο εμενα ελπιζω να ικανοποιηθηκες
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login