Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Δεν ξέρω γρι από μουσική. Στον κύκλο μας δεν είναι απαραίτητο. (Elvis Presley)
Κυριακή, 28 Απριλίου

Πονάει η πρώτη φόρα ;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #102550 από magie gien στις 06 Ιουνίου 2012, 10:37μμ

magie gien

Εικονίδιο
μέλος από: 6/6/2012
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Παιδια ! Βοηθηστε μεεε ! Ειμαι 15 χρονον και ειμαι με ενα παιδι 17 στα 18. Ειμαστε μαζι 1 χρονο και 3 μηνες. Εγω (οπως και αυτος) ειμαι ετοιμη να ολοκληρωσω μαζι του γιατι βλεπω οτι με αγαπαει και με περιμενει. Αρχισαμε να κανουμε "πραγματα" μετα απο τους 8 μηνες. Εχω νιωσει πολλες φορες οτι θελω να το κανω μαζι του αλλα καθε φορα υποχωρω. Υποχωρω γιατι μενουμε μακρυα , και καθε φορα που παω στο χωριο μου, ερχεται και αυτος να με δει, γιατι εχει σπιτι εκει , αλλα καθε φορα που παμε στο εξωχικο του εκει δεν μπορουμε να κατσουμε πολυ επειδη ο παππους μου (ειναι παλεων αρχων) και δεν πρεπει να μαθει τπτ. Ο πατερας μου δεν το ξερει οτι εχω αυτη την σχεση και φοβαμαι μη το μαθει απο τον παππου μου και τελος παντων μη τα πολυλογω ! δεν προλαβαινουμε ποτε και γι αυτο αποχωρο γτ δεν γινεται μεσα στο αγχος ! Τωρα που τελειωνουν οι εξετασεις μας κανονισαμε να παμε σε ενα σπιτι που εχουμε στην θεσσαλονικη για να κοιμηθουμε μαζι και θελω πολυ να γινει ! Θα πονεσω ? Τι πρεπει να κανω για να μη πονεσω ? Δεν μου εχει βαλει δαχτυλο ποτε γτ ακουσα οτι πρεπει να μπει δαχτυλο για ανοιξει λιγο ο κολπος μου ! Ουτε αυτος θελει να μου βαλει αλλα ουτε εγω θελω ! Πιστευει οτι αν ειναι να γινει κατι (να μπει κτ απο εκει κατω) τοτε θελει να ειναι μονο το πεος του γτ δεν θελει να βιαστουμε για τπτ και δεν θελει να με πληγωσει ουτε να με πιεσει... ειναι η 1ή φορα και για τους 2 και φοβαμαι λιγο !
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #102566 από gravedigger στις 07 Ιουνίου 2012, 12:17πμ

gravedigger

banned
μέλος από: 15/2/2012
μηνύματα: 190 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

οχι αγχος!
1ο κουλό--γιατί δε θελει να σε δαχτυλωσει;;; ολοι το θελουν...θα ηθελε να σε αναψει προφανως.
επίσης..δεν εσυ δεν μπορεις να κανεις τιποτα για να μην πονεσεις..
αν το χειριστει αυτος οπως πρεπει και του λες ποτε πρεπει να σταματησει και εχει κατανοηση θα πανε ολα καλα...
τριφτειτε λιγο στην αρχη για να αναψετε και μετα θα ερθουν ολα μονα τους..
δεν πονανε ολες οι κοπελες-γυναικες.ισως λιγο τσουξιμο ...αλλες δε νιωθουν τιποτα...
προφυλακτικο και καλα να περασετε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102576 από Aitherovamwn στις 07 Ιουνίου 2012, 1:32πμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
απλα να σε αναψει για να εισαι πολυ υγρη ωστε να γλιστραει ευκολα το πουλι του κι ετσι λογικα θα γλιτωνεις αρκετο πονο,τωρα κατα ποσο ποναει δεν εχω ιδεα!1 κοπελα ξεπαρθενεψα κι εκεινη δε πονεσε καθολου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102579 από magie gien στις 07 Ιουνίου 2012, 7:40πμ

magie gien

Εικονίδιο
μέλος από: 6/6/2012
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Ευχαριστω παιδια ! Να σας ρωτήσω και κάτι άλλο ; Μήπως είμαι μικρή για κάτι τέτοιο ; αν και δεν έχει σημασία η ηλικία. αλλά μήπως πρέπει να περιμένω κι άλλο ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102581 από magie gien στις 07 Ιουνίου 2012, 8:00πμ

magie gien

Εικονίδιο
μέλος από: 6/6/2012
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Βασικα. Πιο πριν με ένοιαζε τι θα πουν οι άλλοι για την ηληκια μου αν ολοκληρώσω. Μη με αποκαλεσουν ξερετε πως αλλα ειναι ο μονος ανθρωπος που με εχει κανει να νιωσω ετσι. Τωρα βεβαια δεν με ενδιαφερει τι θα πουν οι αλλοι γιατι ειμαι σιγουρη γι αυτον. Και αυτος ηταν ακομα 1 λογος που δεν ηθελα να ολοκληρωσω για το τι θα πουν οι αλλοι.. πολυ ηλιθιος λογος ! Ελεος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102591 από gravedigger στις 07 Ιουνίου 2012, 12:53μμ

gravedigger

banned
μέλος από: 15/2/2012
μηνύματα: 190 αποδεκτές 0
κατ'εμε ειναι πολυ νωρις..
αλλα αν εισαι ετοιμη καντο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102597 από magie gien στις 07 Ιουνίου 2012, 2:17μμ

magie gien

Εικονίδιο
μέλος από: 6/6/2012
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Να σας πω την αλήθεια. Είναι το μοναδικό αγόρι με το οποίο τα εχω "φτιαξει" απο δικη μου επιλογή γιατί όλοι οι άλλοι που ήθελαν να ήμουν μαζί τους ήταν σκατοχαρακτηρες :p και δεν ξερω αν ειναι καλο που εχω σχεση μονο με ενα παιδι " στη ζωη μου" . Ασχετο βεβαια αυτο που σας ειπα τωρα με αυτο που θελω να μαθω αλλα δεν πειραζει :D Εγω ειμαι ετοιμη να ολοκληρωσω μαζι του γιατι εχουμε περασει παρα πολλα και θελω να τον φερω πιο κοντα μου. Βεβαια ποτε δεν ειναι αργα να πω οχι ! Αν νιωσω οτι πιεζομαι και οτι δεν θελω να προχωρισω θα τον σταματισω. Αν και ποτε δε με
πιεσε. Ειναι παντα γλυκος μαζι μου, για το μονο που κανω λιγο πισω ειναι για την ηλικία μου. :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102754 από fasma στις 08 Ιουνίου 2012, 5:46μμ

fasma

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/6/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
νωρις ειναι ακομα κατα την γνωμη μου περιμενε αλλον εναν χρονο και μετα !και αν σε αγαπαει κ αυτος θα σε περιμενει και τοτε θα εισαι 100% σιγουρη !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102862 από adarkprincesss στις 10 Ιουνίου 2012, 2:19μμ

adarkprincesss

Εικονίδιο
μέλος από: 10/6/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Προσωπικα αν και εγω εχω αμφιβολιες για την ηλικια θα σου ελεγα οτι δεν υπαρχει λογος να το καθυστερεις αφου το θελεις!Κι εμενα το αγορι μου με περιμενε 1 χρονο μεχρι που στο τελος πηγε αλου γιατι δεν αντεχε αλλο ;( γι αυτο μην περιμενεις τσαμπα αφου το θελετε κι δυο ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102863 από 8anaros στις 10 Ιουνίου 2012, 3:06μμ

8anaros

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Η κοπελα μου και εγω το καναμε πρωτη φορα στα 16 μας δεν πονεσε απλα βγηκε λιγο αιμα λογο του οτι ιταν πρωτη φορα.Απο μερια μου φροντισα να την προσεξω και και δεν ιμουν βιαστηκος αυτα τα πραγματα δεν θελουν βιασινη!!Η γνωμη μου ειναι οτι η πρωτη φορα πρεπει να ειναι ξεχωριστη και να με καποιον-καποια που αγαπας και σε αγαπαει!! βεβεως ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΦΙΛΑΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΛΕΝΧΕΤΕ ΑΝ ΕΣΠΑΣΕ!!! ειχα μια περιπετια ευτιχως ομως ολα καλα!τελος παντων απλα να το κανεις οταν το θελησεις εσυ και οταν εσυ εισαι ετοιμη! :) :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login