Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Εσείς οι άνθρωποι, είστε όλοι ίδιοι.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

ΠΡΟΒΛΗΜΑ παρακαλω απαντηστε μου γρηγορα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #102812 από 8anaros στις 09 Ιουνίου 2012, 5:27μμ

8anaros

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΙΓΟΝΤΟΣ ΒΟΙΘΕΙΑ !! ΛΟΙΠΟΝ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΙΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΥ ΣΕ ΕΝΑ ΙΣΙΧΟ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΦΑΣΟΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΡΟΧΟΡΙΣΕ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΥ ΤΙΝ ΠΑΙΖΕΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΕ ΕΝΑΣ ΗΧΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΟΣ ΜΥ ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ ΠΗΓΑ ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΧΑΡΤΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΠΙΤΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΒΑΝΙΟ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΤΡΕΧΕ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΛΕΠΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΣΕ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΤΡΕΞΕΙ ΔΝ ΠΟΝΑΩ ΑΛΛΑ ΕΙΔΑ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΕΦΙΓΕ ΕΝΑ ΠΕΤΣΑΚΙ ΔΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΙΤΑΝ ΤΟ ΠΕΤΑΞΑ ΓΡΙΓΟΡΑ.. ΦΟΒΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΕΞΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΙΣΤΕ ΜΥ ΓΡΙΓΟΡΑ ΔΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΜΑΙ 17 ΧΡΟΝΩΝ!!

προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #102813 από Pro Gamer στις 09 Ιουνίου 2012, 5:59μμ

Pro Gamer

Εικονίδιο
μέλος από: 2/2/2012
μηνύματα: 121 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν ειναι τιποτα απλως κοπηκε το περιβοητο πετσακι.Ετυχε σε εσενα να τρεξει αρκετο αιμα δεν ειναι τιποτα το σοβαρο.Βγαλτο αφοβα εξω να παρει αερα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102852 από 8anaros στις 10 Ιουνίου 2012, 11:18πμ

8anaros

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
ΕυΧΑΡΙΣτω πηγα σημερα στο γιατρο κατα τις 6:30 γιατι αρχισε να βγαζει παλι αιμα....πονεσα οταν με ε3ετασε αλλα μετα οκ μου πατησε μια τοπικης ανεστησιας και μου εκανε 4 ραματα ειχε σκιστει το ''σχινακι'' σε 1 μηνα περιπου 8α παω να το βγαλω γιατι αμα το αφησω θα ξανασχιστει...(βγαινει με νιστερι και μου εχει παει το σκ@τ0 στην καλτσα :P)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102942 από 8anaros στις 11 Ιουνίου 2012, 3:30μμ

8anaros

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Μεσω σεξουαλικης επαφης μου σκιστικε λιγο το ¨σχινακι¨ πηγα στο γιατρο και μου εκανε 4 ραμματα αλλα μου ειπε οταν θα πεσουν να παω να κλισω ραντεβου να μου κοψει το πετσακι ωστε να μην ξαναγινει..το σχησιμο αυτο συνοδευτικε απο αρκετο θα ελεγα αιμα..μπορειτε να με ενημερωσετε για τιν περιπτωση μου?

Σημείωση moderator: Το μήνυμα αυτό, παρότι ατίθασο και ανεξάρτητο, τα καταφέραμε και συγχωνεύτηκε στο παλιότερο θέμα, στο οποίο και αναφέρεται.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102943 από κεφτές στις 11 Ιουνίου 2012, 3:50μμ

κεφτές

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/6/2012
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Ε συγγνώμη πήγες στο γιατρο και δεν του εκανες ολες τις αποριες σου? δεν τον ρωτησες τα ιδια που ρωτάς εδώ? απο τον γιατρο σου θα εχεις μια πιο επισημη άποψη...!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102945 από 8anaros στις 11 Ιουνίου 2012, 4:04μμ

8anaros

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Για την ακριβια πηγα στο νοσοκομιο και δεν ειχε πολυ χρονο οποτε μυ εκανε τα ραματα για να σταματισει την αιμοραγια επιπλεον ηταν 6:15 το πρωι δεν λειτουργουσα 100% μετα μου δημιουργιθηκαν!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login