Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
H φιλοδοξία είναι το τελευταίο καταφύγιο της αποτυχίας. (Oscar Wilde)
Τετάρτη, 1 Μαΐου

υπαρχουν περιθωρια βελτωσης??? σοσ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #103033 από mustirios στις 13 Ιουνίου 2012, 1:05πμ

mustirios

μέλος από: 27/6/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια..στο στοματικο την πρωτη φορα κραταω δευτερολεπτα το πεος μου ερεθιζεται πανευκολα δεν μπορω να το ελεγξω..στο σεξ κραταω λεπτα αλλα οχι πολλα κ φανταστειτε πως μετα απο εναμιση χρονο ξανακανα 3-4 φορες κ κρατησα απο 1 λεπτο μεχρι 5-6 λεπτα..μηπως πρεπει να μαθω να ζω με αυτο??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103043 από aswtos στις 13 Ιουνίου 2012, 12:41μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
το προσβημα σου ειναιι αρκετα συνηθες και το συνανταμε σε μεγαλο βαθμο στους νεους αντρες. παρολα αυτα μπορει να βελτιωθει αν το προσπαθησεις. ο τροπος ειναι με το να μαθεις να ελεεγχεις καλυτερα το σωμα σου και το ποτε πλησιαζεις στο να τελειωσεις. αυτο μπορεις να το πετυχεις με τον εξης τροπο. ερεθιζεσαι ειτε μεσω αυνανισμου ειτε απο την κοπελα σου και οταν νιωθεις πως φτανεις κοντα στον οργασμο σταματας τελειως τον ερεθισμο και περιμενεις να χασεις την στυση σου. στη συνεχεια ερεθιζεσαι παλι και επαναλαμβανεις αυτη τη διαδικασια με το σταματα ξεκινα για 2-3 φορες ακομη. εναλλακτικα μπορεις οταν πλησιαζεις σε οργασμο να πιεσεις με τον αντιχειρα σου τη βαση της βαλανου σου για να υποχωρει ο ερεθισμος.
μια αλλη μεθοδος που βοηθα ειναι οι ασκησεις κεγκελ.Πρόκειται για μια σειρά ασκήσεων που ενδυναμώνουν τους μύες της πυέλου. Περιλαμβάνουν εκούσιες συσπάσεις των μυών της πυέλου για διάστημα τριών δευτερολέπτων και χαλάρωμα για το ίδιο διάστημα, όπως ακριβώς όταν το άτομο επιθυμεί να διακόψει εσκεμμένα τη διαδικασία της ούρησης. Πραγματοποιούνται όταν η ουροδόχος κύστη είναι άδεια, σε καθημερινή βάση, για διάστημα πέντε λεπτών, δύο φορές την ημέρα, έως ότου το άτομο να μπορεί να κρατά σφιγμένα τους σχετικούς μύες για 10 δευτερόλεπτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103072 από zifeis στις 14 Ιουνίου 2012, 1:40μμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0
εγω δε βλεπω κανενα προβλημα
ολοι ετσι ειμαστε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103091 από mustirios στις 14 Ιουνίου 2012, 5:43μμ

mustirios

μέλος από: 27/6/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
απλα ειμαι 22 και δεν εχω πολλες εμπειριες..ελπιζω να στρωσω γιατι στο θεμα στοματικο δεν ειδα βελτιωση αν και αυτο δεν γινοταν συχνα..το ιδιο ισχυει κ αμα μου τραβηξει μ@@@ια :(
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login