Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είστε μοσχάρια – πίνετε γάλα αγελάδας.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Γυναικειος οργασμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #103423 από stella_28 στις 19 Ιουνίου 2012, 1:58πμ

stella_28

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2010
μηνύματα: 107 αποδεκτές 0
Εδω και καιρο προσπαθουμε με το αγορι μου κατα τη διαρκεια του σεξ να με φερει σε οργασμο και να με κανει να χυσω...και ενω οταν εκανε σε αλλες κοπελες αυτα που κανει σε μενα καταφερνε να τς τρελανει κ να τς φερει σε οργασμο..εγω δεν μπορω..δεν αντεχω..νιωθω πλ καπως..σαν να ποναω και συνεχεια τραβιεμαι..μου λεει πως ειμαι ισως μικρη για να το αντεξω..(17 ειμαι) αλλα λεει εχει κανει και μικροτερες να ερθουν σε οργασμο..πειτε μου πως να το αντεξω? και να μην τραβιχτω? τι θα νιωσω οταν θα φτανω στον οργασμο? ποση ωρα μπορει να διαρκεσει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103430 από dark4 στις 19 Ιουνίου 2012, 5:12πμ

dark4

μέλος από: 29/8/2010
μηνύματα: 225 αποδεκτές 0
Ο οργασμός διαρκεί κάποια δευτερόλεπτα. Δεν παίζει ρόλο η ηλικία, μόνη σου δεν έχεις φτάσει ποτέ σε οργασμό; Δοκίμασε το μόνη σου για να πας με τον ρυθμό που θέλεις εσύ και να μην καθόλου άγχος, να ερεθίζεις την κλειτορίδα, μέχρι τέλους. Ίσως επειδή δεν ξέρεις πως είναι, να έχεις άγχος και να σε μπλοκάρει. Δεν μπορεί να σου πει κανείς τι θα νοιώσεις αλλά εκείνη την στιγμή θα το καταλάβεις να είσαι σίγουρη. Πάντως κανονικά θα έπρεπε να νοιώθεις ωραία και όχι πόνο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login