Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Όχι άλλη διασκέδαση.
Σάββατο, 27 Απριλίου

Αν ειστε παρθενες το λετε?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #104492 από arxangelos στις 06 Ιουλίου 2012, 6:16μμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
Δεν μπορω ρε παιδια θα σκασω....ειναι 17 χρονων η κοπελα μου και δεν μπορω να την ρωτησω αν το χει κανει, απλα δεν μ βγαινει, δεν θελω ουτε κατα διανοια να σκεφτει οτι με ενδιαφερει αυτο! Πως να το καταλαβω? ειμαστε ουσιαστικα σε σχεση 2,5 μηνες τις πεταω καμια σποντα αλλα δενννν ακολουθαει, αλλα χουφτωματα ανεχεται πολλα κ μ χαιδευει κ χαμηλα πανω απο το παντελονι βεβαια..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104495 από Vasilis13 στις 06 Ιουλίου 2012, 6:25μμ

Vasilis13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
Έγραψε:(arxangelos@06 Ιουλίου 2012)
Δεν μπορω ρε παιδια θα σκασω....ειναι 17 χρονων η κοπελα μου και δεν μπορω να την ρωτησω αν το χει κανει, απλα δεν μ βγαινει, δεν θελω ουτε κατα διανοια να σκεφτει οτι με ενδιαφερει αυτο! Πως να το καταλαβω? ειμαστε ουσιαστικα σε σχεση 2,5 μηνες τις πεταω καμια σποντα αλλα δενννν ακολουθαει, αλλα χουφτωματα ανεχεται πολλα κ μ χαιδευει κ χαμηλα πανω απο το παντελονι βεβαια..


μπορεις να κανεις μια συζητηση λεγοντας της πως μπορεις να περιμενεις μεχρι να ειναι ετοιμη και τα γνωστα που λεμε εμεις (χεχε) και απο εκει περα μπορεις ανετα να την ρωτησεις αν ειναι η παρθενα η μπορει να στο πει και αυτη
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #104504 από Noir Désir στις 06 Ιουλίου 2012, 7:48μμ

Noir Désir

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2012
μηνύματα: 329 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Απλά εκεί που κάνετε διάφορα, πήγαινε να ξεκουμπώσεις το παντελόνι της. Ε αν δεις ότι σκαλώνει, μάλλον δεν θα χει κάνει και πολλα. Αν δεν σου πει τπτ, κάνε και καλά ότι κολλας, κοίτα την και ρώτα την με πολύ τρυφερό ύφος αν έχει πρωχωρήσει. Και αν δείς ότι δε μιλάει ή είναι μαγκωμένη ή νοιώσει άβολα και πάει να επιτεθεί, πες της χωρίς ν' αλλάξεις ύφος, ότι ρωτάς απλώς και μόνο για να ξέρεις τι κάνεις, μην κάνεις κάτι που δεν θέλει ή την πιέσεις χωρις να το καταλάβεις και τέτοια. Έτσι γλυκά όλα αυτά. Ε και μετά ανάλογα με την απαντηση το συζητάτε ή αν σου πει ότι δεν θέλει ακόμα και τη δεις ότι είναι κάπως, απλά φίλα την, χαμογέλα ή κάτι τέτοιο και να της φέρεσαι κανονικά, ουτε πιο προσεκτικά ούτε και καλά να προσπαθείς να την προκαλέσεις.
Πάντως αν δεν υπάρξει αφορμή δεν νομίζω να σου το πεί απο μόνη της, είναι κάπως σαν να κάθεσαι να δίνεις αναφορά (η κοπέλα). Αν και για να μην πιάνεται από τις σπόντες που πετάς, μάλλον δεν θα χει κα πολλή άνεση σ' αυτά.
Βέβαια όλα εξαρτώνται απο τον χαρακτήρα της, εγώ σ' αυτά που σου λέω, έχω υποθέσει ότι είναι πιο μαζεμένη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104508 από arxangelos στις 06 Ιουλίου 2012, 8:34μμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
Γενικα τις σποντες τις ξεπερναει σαν να μην τις λεω...το θεμα ειναι οτι ΘΕΛΩ να ειναι παρθενα και ΘΕΛΩ να περιμενω οσο οσο γιατι την λατρευω κ θελω να ειμαι ο πρωτοσ της
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104511 από Noir Désir στις 06 Ιουλίου 2012, 9:20μμ

Noir Désir

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2012
μηνύματα: 329 αποδεκτές 0
Ε ακόμα καλύτερα τότε για την περίπτωση που ειναι..αυτα που θα της πεις θα τα εννοεις και θα ΦΑΙΝΕΤΑΙ. Δηλαδη απλα θα της πεις αυτο που νοιωθεις και θελεις, και εκεινη θα το καταλαβει,
Στην περιπτωση που δεν είναι (αν και δεν νομιζω με βαση αυτα που λες) απλα φροντισε να μην ξινισεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104526 από coolgirl στις 07 Ιουλίου 2012, 4:12πμ

coolgirl

μέλος από: 4/7/2012
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
αν θες και μια γυναικια γνώμη εγω πιστευω να κανεις οτι σου ειπε ο νοιρ γιατι αν την ρωτησεις ετσι στην ψυχρα, μετα θα της καρφωθει η ιδεα οτι θελεις να προχςρησετε και αυτη μπορει να μην θελει ακομη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104577 από arxangelos στις 07 Ιουλίου 2012, 7:43μμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
Ναι γι αυτο δεν την ρωταω στην ψυχρα α΄΄α δεν ειναι κ ευκολο να το κανω αυτο...ελπιζω να μην παρεξηγησει πολυ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104585 από efi0 στις 07 Ιουλίου 2012, 11:31μμ

efi0

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2012
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
Eπισης επειδη ΘΕΣ να ειναι παρθενα, αν τελικα ειναι, κοιτα να την κανεις να το θυματε για μια ζωη αυτο.Σε εμας η πρωτη φορα μας μενει και αν δεν ειναι καλη μπορει να μας μεινει και τραυμα.Στα αγορια ειναι λιγο διαφορετικο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104692 από arxangelos στις 09 Ιουλίου 2012, 3:13μμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
σήμερα το πρωί πηγαμε για καφέ με την κοπέλα μου κ ξεκίνησε η κουβέντα τυχαία για το σεξ. Σε κάποια φάση πάνω στην συζήτηση την λέω :" δεν ξέρω αν έχεις προχωρήσει" κ κάνω μια παύση μπας κ μου πει ναι η όχι αλλά σαν να,μην το άκουσε πάλι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104697 από dirty_mind στις 09 Ιουλίου 2012, 4:23μμ

dirty_mind

Εικονίδιο
μέλος από: 9/7/2012
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Πολλές κοπέλες δεν θέλουν να μιλήσουν για την ερωτική τους ζωή. Εφόσον βλέπεις πως δεν ανταποκρίνεται ακόμα, θα ήταν καλύτερα να μην επιμείνεις άλλο σε αυτήν την συζήτηση. Άσ' την να πάρει τον χρόνο της προς το παρόν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login